I tak se platí za nevěru…

| Autor: Ebra | Rubrika: Zábava

Lucie byla vždycky osobnost. Krásná, chytrá a navíc charismatická ženská s atraktivním povoláním. V letitém manželství s kliďasem Rudou si nestěžovala. Nechápala jsem, že jim to klape. Ona živel, koncentrovaná energie, smíšek. On typický flegmouš a milovník domácí stravy a polehávání u televize.

Nemohli mít děti a tak si Lucie dopřávala kultury, sportu a cestování co hrdlo ráčí. A Rudovi snad vyhovovalo, že ho nenutí k účasti na všech taškařicích, které potřebovala k životu jako ryba vodu a Lucie se k Rudovi ráda vracela. Lucie byla Rudovi celých těch šest let věrná.

Pak poznala ve fitku Tomáše. Zajiskřilo to a začal banální příběh nevěry. Ruda nic nevěděl ba ani netušil. Lucie byla dobrá herečka a navenek se v jejich vztahu nic nezměnilo. Po půl roce začal Tomáš řešit jejich vztah. Jeho budoucnost. Ovšem dělal to s neomaleností sobě vlastní. Tomáš měl svaly, jistou jiskru a určitou dávku nezodpovědnost, která snad i působila mile. Měl i peníze, které mu umožňovaly, že si to mohl dovolit. Toho všeho měl dostatek, na rozdíl od rozumu. Byl prostě prostší. Lucie se zalekla. Nezávazný vztah jí vyhovoval, měnit nic nechtěla. Ale chtěla nemožné – mít Rudu i Tomáše. Nebylo to lehké údobí. Zvolila samozřejmě Rudu. Proč opustit, víceméně bezdůvodně muže, který pro ni představoval bezpečný přístav? Ano, nechtěl slyšet, že život je i o něčem jiném, než o práci, plném břichu, o akčních filmech. Vždyť Lucii dopřával volnost a mohla si to všechno dopřát s kamarádkami, bez něho. Tak co jí vadí?

Lucie vztah s Tomášem definitivně ukončila, bylo to pro ni bolestné. Skončily chvíle „života“, jak to nazývala, a opět spadla do domácího stereotypu. Najednou byla nešťastná. Ta krásná ženská, která si vždy se vším věděla rady a mívala všech pět pohromadě se dostala do slepé uličky. Za další dva měsíce bylo ještě hůř.

„Ruda je mi fyzicky zcela odporný. Jsem blbá, že jsem něco takového udělala. Vím, že za to Ruda nemůže. Ale teď si já nemůžu pomoct. Jak jen se o to snažím! Ale jen na mě Ruda sáhne, mám husí kůži. Leze mi na nervy, každá druhá věta, kterou řekne, mi připadá jako nebetyčná blbost. Já ho jednoduše nesnáším! Úplně se děsím, když jdu večer do postele, že zas po mně něco bude chtít. To prožívá každá ženská, která šlápla vedle? Vždyť vím, že Tomáš mu nesahá ani po paty.“

Slzy se jí koulely po tvářích a bylo vidět, že je opravdu nešťastná. Způsobila si to sama, ale věřila, že se vše vrátí do starých kolejí. Je to už skoro půl roku a Ruda je jí protivný čím dál tím víc. Opustit ho nechce, bojuje sama se sebou a neví si rady. Kdo zná recept?

autor: Ebra

Další články z rubriky

FOTOGALERIE: Podívejte se na nekrásnější pohádková městečka

FOTOGALERIE: Podívejte se na nekrásnější pohádková městečka

Dnes | Že už na pohádky nevěříte? Možná změníte názor! Na světě je řada krásných míst, které jako by…

Místo křížal kabelky! V Hong Kongu vyrábějí doplňky z jablečných slupek!

Místo křížal kabelky! V Hong Kongu vyrábějí doplňky z jablečných slupek!

19. 10. | 2 | Zatímco my v Čechách začínáme sklízet jablka, vyrábět mošty a sušit křížaly, v Asii přišli na…

FOTOGALERIE: Podzim umí být krásný! Pokochejte se barevnou přírodou!

FOTOGALERIE: Podzim umí být krásný! Pokochejte se barevnou přírodou!

15. 10. | 3 | Pokud nejste vyloženě milovníci zimy a zimních radovánek, jistě vás konec léta a příchod podzimu…

První kalendář zrzků na světě: Dokonalá těla a zrzavé kštice!

První kalendář zrzků na světě: Dokonalá těla a zrzavé kštice!

11. 10. | Víte, že lidé se zrzavými vlasy tvoří jen necelá 2% lidské populace? Zrzky díky své výjimečnosti…