Když jde na mužskýho jaro

| Autor: Ebra | Rubrika: Zábava

Tak jsem zaslechla, že prý se spousta chlapů na podzim po vzoru medvědů zazimuje a provozují po tu dobu jen nejnutnější činnost, aby neztráceli energii. Povídala to jedna chytrá paní v rádiu. Od podzimu do jara to prý vypadá, jako kdyby se konalo mužské mistrovství světa v gaučingu. Někteří muži pro tuto disciplínu hledají přítulnou parťačku, protože ve dvou se to zimuje lépe. Vážnější, hloubavější a pohodlnější typy pak šetří silami úplně všude.

Některé ženy prý slaví, že se jim nikdo nedere pod noční košile. Nemusejí se vymlouvat na bolesti hlavy a blížící se jaro a probouzející se mužné síly vítají stejně radostně, jako teenager, opuštěný na víkend rodiči, babičku z Moravy. Další ženy ovšem v tu dobu jásají, když jejich muž náhodou vyjde nahatý z koupelny a jim je dopřáno alespoň si připomenout, jak vypadá mužské tělo. Tím víc se těší na jaro, protože to, jak známo, dělá divy. Jaro dokáže připomenout touhu i stoletému dědečkovi a zmobilizovat jeho síly natolik, že se dobelhá do parku a švidrá mlsně očima děvčatům pod sukně.

Vylezly sněženky a modřinec, ráno člověka začínají budit řevem ptáci. A teta Vendulka naříká, že je žena nebohá a že prý si připadá po pěti letech jako manželův kamarád. Rád si s ní dá pivo, pokecá o politice a když už Vendulka moc trojčí, jestli v ní vůbec ještě vidí ženu, tak řekne, že jasně, protože žádnýho chlapa by neodrovnalo už druhý pivo. A dodává, že ho neviděla nahatýho už celou věčnost, protože chvíli, kdy se zjevil v Adamově rouše mezi futry vždycky prokaučovala, protože se jí zrovna buď pálila cibule na guláš, nebo jí volala synova učitelka, že kluk už zas propadá z dějepisu.


Vendulka se těšila na jaro. Na první jarní den si zapsala do kalendáře červenou tužkou „PŘIŠLO JARO!“ a jala se očekávat, kdy jaro přijde i na jejího chotě. Jenže pořád nic. A tak si řekla, že líná pusa holý neštěstí a jednoho zvlášť teplého dne se před ním jala nakrucovat: „Všiml sis?“
„Čeho?“
„Ale jdi, neříkej, že nic…všiml sis?“
„Tak čeho?“
„No přece…. Neleze na tebe něco?“
V oku se mu zaleskla slza a Vendulka ji mylně považovala za záblesk zájmu. Nebyl to zájem. Byla to jarní alergie. Než našel její muž kapesník, ještě stačil zahuhňat: „Leze. Jarní únava!“


Vaše
Eni
Komentáře

Komentářů celkem: 2
tak to je suprové!!! četla jsem si to několikrát :D fuffinecka 10. 4. 2012 | 15:16
Eni to se Ti povedlo :))))) janeten 10. 4. 2012 | 11:05

Další články z rubriky

Nový trailer Padesáti odstínů: Víc sexu, romatiky i temnoty!

Nový trailer Padesáti odstínů: Víc sexu, romatiky i temnoty!

7. 12. | Už jen něco málo přes dva měsíce nás dělí ode dne svatého Valentýna a očekávané premiéry druhého…

47 žen se svléklo pro charitu. Vydělaly statisíce

47 žen se svléklo pro charitu. Vydělaly statisíce

7. 12. | Vystavit svoje tělo čočce fotoaparátu, zvlášť když nejste modelka a není vám sedmnáct, stojí dost…

Adventní kalendář do Vánoc: Co dělat den po dni

Adventní kalendář do Vánoc: Co dělat den po dni

1. 12. | 1 | Advent je tu! A Vánoce jsou tu od toho, abychom si je užily, takže no stres! Všechno nemusí být…

Jaký je milenec? Prozradí to tvar jeho zadku

Jaký je milenec? Prozradí to tvar jeho zadku

1. 12. | 1 | Chlap se vám buď líbí, nebo ne. A když nám zkříží cestu ten pravý, nevidíme napravo ani nalevo.…