Krize středního věku? Tato žena ji vyřešila tetováním po celém těle

| Autor: Veronika Matoušková | Rubrika: Zábava

Kdysi dávno byla Mandy naprosto všední žena, maminka dvou dětí, a žila spořádaný život, který nikoho neohromoval, neurážel. Pak ale přišel rozvod a její pocit, že svou znovunabytou svobodu si patřičně užije. S natupírovaným účesem, jako by „zamrzla“ v padesátých letech minulého století. S jednou maličkostí, která s jejím oblíbeným obdobím příliš neladí: Její další vášní je tetování.

Před zrcadlem

Vylepšováním svého vzhledu tráví Mandy nejméně půl hodiny každý den. „Upravuji se takto, i když vím, že zůstanu doma, protože se takto cítím lépe. Nedokázala bych bez svého make-upu jít ven,“ říká Mandy, kterou fascinuje burleskní styl a lesk hvězd z padesátých let. Nebojí se experimentovat s účesy, líčením. Její styl ovlivňují hvězdy stříbrného plátna – Audrey Hepburn, Marilyn Monroe, Betty Boop, Ester Williams a Betty Page. Také velmi obdivuje elegantní styl Dity von Teese. Burleskní styl oblékání a líčení mne velmi ovlivnil, jeho lehkost, hravost a krása,“ říká Mandy.

Jak to začalo?

V osmnácti letech si Mandy nechala udělat první tetování: větvičku s třešněmi. O patnáct let později se odvázala a rozšířila sbírku svých „kérek“ o náramky na zápěstí. Nedlouho poté přibyla na předloktí Betty Boop, jedna z Mandyiných oblíbenkyň. Při výběru svých kérek zůstává věrná svým oblíbeným padesátým létům a své tělo zdobí převážně obrázky Pin up girls.

Nedobrovolný konec tetování

V současnosti byste na jejím těle stěží hledali volný centimetr kůže. Svou pokožku Mandy chápe jako malířské plátno, které si zaslouží být ozdobeno. Přesto bude muset se svou vášní brzy přestat. Jak říká sama: „Na mém těle už není skoro kousek kůže, která by nebyla pokryta nějakým obrázkem,“ směje se.

Bolest za peníze

Možná vás napadlo, proč si nechat ubližovat, a ještě za to platit. Mandy ale tvrdí, že ji to nebolí, nanejvýš trochu škrábe. A peníze? Za své tetování už neplatí, protože jak sama říká, je tou nejlepší chodící reklamou na tetovací salon.

Druhá strana mince

Možná si Mandy zpočátku myslela, že na svůj nový look uloví nového partnera, aby nebyla sama. Bohužel, její vzhled muže nepřitahuje, ale spíš děsí, a tak je stále sama, jen se svými vytetovanými obrázky. Její vzhled ale nevzbouzí jen pohoršení, jak sama říká: „Děti můj vzhled fascinuje. Jsou ještě čisté, neposuzují a neodsuzují mne za to, jak vypadám, ale zajímá je, jaká jsem.“

Další články z rubriky

Nový trailer Padesáti odstínů: Víc sexu, romatiky i temnoty!

Nový trailer Padesáti odstínů: Víc sexu, romatiky i temnoty!

Včera | Už jen něco málo přes dva měsíce nás dělí ode dne svatého Valentýna a očekávané premiéry druhého…

47 žen se svléklo pro charitu. Vydělaly statisíce

47 žen se svléklo pro charitu. Vydělaly statisíce

Včera | Vystavit svoje tělo čočce fotoaparátu, zvlášť když nejste modelka a není vám sedmnáct, stojí dost…

Adventní kalendář do Vánoc: Co dělat den po dni

Adventní kalendář do Vánoc: Co dělat den po dni

1. 12. | 1 | Advent je tu! A Vánoce jsou tu od toho, abychom si je užily, takže no stres! Všechno nemusí být…

Jaký je milenec? Prozradí to tvar jeho zadku

Jaký je milenec? Prozradí to tvar jeho zadku

1. 12. | 1 | Chlap se vám buď líbí, nebo ne. A když nám zkříží cestu ten pravý, nevidíme napravo ani nalevo.…