Komentáře ke článku

Kufrový manuál. Zabalte na rodinnou dovolenou bez…

28. 6. 2014 | Umět bez stresu sbalit kufry pro celou rodinu a během pobytu na…

Přidat příspěvek
Mata69 Reagovat 29. 6. 2014 12:20

Pokud nejedu mimo civilizaci (což nejezdím), razím jedinou zásadu - hlavně mít pas a kreditku :-)

IvanaJ Reagovat 29. 6. 2014 10:41

to jsou teda rady za všechny prachy fakt. já balím zásadně "5 min" před odjezdem a je vše v pohodě. ruku na srdce nakonec stejně zjistíte, že jste u moře potřebovali 3 trička a další věci ležely jen ve skříni. :-) loni jsme letěli na dovču v sobotu. v pátek sem s kamarádkou šla na zábavu domů se vrátila v noci. zabaleno nebylo nic. ráno sem vstala o hodku dřív nabalila věci a v 9 už jsme fičeli směr nádraží a do prahy od kud jsme letěli. chyběla mi jediná věc a to šampon na vlasy, který se dokoupil. takže řídit se podle tohoto článku, tak radši zůstanu sedět doma krásnou dovolenou všem at už ji strávíte kdekoli ;-)

lebahu Reagovat 29. 6. 2014 09:21

To je fakt jak když se balí šestiletý děcko na tábor :-D Ale asi si musí myslet, že jsme tu spolek úplných blběn bez mozku, když si vezmete ty články v poslední době. Stránková stať o tom, že si nějaká celebrita upšoukla, přeložená asi Google překladačem, kde věty mnohdy nedávají smysl a plná pravopisných chyb... to snad ani Blesk a podobný škvár nežere...

Elynor Reagovat 29. 6. 2014 08:53

To je návod pro lidi, co jezdí na dovolenou kamionem? Tolik krámů se nemůže do normálního auta vejít, a do letadla, když má mít kufr 20 kg, to už vůbec ne. Tahat s sebou půl drogerie a lékárny? Proč? Ty věci pro mimino, to je taky seznam - polovinu toho jsem vůbec neměla, natož abych se s tím vláčela na dovolenou. Jo, kdyby se člověk stěhoval kamsi do nezařízeného domu na pomezí civilizace, a chtěl tam zůstat tak půl roku bez kontaktu se zbytkem lidstva, tak ten seznam pochopím :-))

Mata69 Reagovat 28. 6. 2014 17:34

annamor: schválně jsem si to přečetla a přijde mi to taky návod pro lidi bez mozku...

annamor Reagovat 28. 6. 2014 16:43

Jako fakt někdo potřebuje radit, co a jak zabalit? Nemáte vlastní rozum....

Mata69 Reagovat 28. 6. 2014 16:14

Na začátku článku se píše, že do příručního zavazadla do letadla - jídlo a pití pro sebe a děti. A pak je později správně napsáno, že se do letadla může vzít jen malé množství pití. Takže rady k nezaplacení.

Pro vkládání komentářů se musíte nejdříve přihlásit