Nakupovat najisto? Čtrnáct dní na rozmyšlenou, to je oč tu běží!

| Autor: PR | Rubrika: Zábava | komerční sdělení

Nekupuj zajíce v pytli – to si mnohé z nás říkají v případě nakupování (nejen) na internetu. Času máme málo, kromě práce řešíme i péči o rodinu, a není proto divu, že se čas od času staneme obětí vlastního zbrklého nákupu. Kolik nervů bychom ušetřily a vyhnuly se nekvalitním věcem, kdybychom si kupovanou věc mohly v klidu prohlédnout, vyzkoušet v pohodlí domova a teprve potom zaplatit?

Nakupovat a přemýšlet

Spousta obchodníků se dnes snaží držet hesla „náš zákazník, náš pán“, ale na českém internetu se nyní začínají objevovat e-shopy, které jdou ještě dál. Svým zákazníkům začínají nabízet službu Kup Najisto, která je pojistkou skutečně promyšleného nákupu.

„Prostě jsem se přehlédla a koupila jsem hrnec, jak kdybych měla vařit pro celý panelák,“ směje se Markéta, která si na internetu kupovala papiňák. Chtěla menší, protože domácnost sdílela jen se svým přítelem. „ Asi jsem se zrovna zabývala několika věcmi najednou, takže jsem se uklikla a objednala osmilitrový kotel. Když přišel, jen jsem zalapala po dechu a běžela zkontrolovat objednávku, ale bylo to tak.“ Markéta hrnec vrátila, ale chvíli trvalo, než jí přišly zpátky peníze, aby mohla objednat to, co chtěla původně. Druhý pokus absolvovala na e-shopu, který už nabízí službu Kup Najisto - hrnec objednala, doma prohlédla a teprve potom zaplatila. Faktura, která přišla spolu s hrncem, totiž měla čtrnáctidenní splatnost. Nyní už se, jak sama říká, snaží vyhledávat e-shopy, jako je patro.cz, který službu Kup Najisto nabízel jako jeden z prvních.

Zaplatím, co vyzkouším

Nová služba je dobrou zprávou pro uživatele českého internetu a zákazníky e-shopů. Služba, jako je Kup Najisto, umožní pohodlné nakupování i lidem, kteří měli k on-line nákupům rezervovaný vztah právě z toho důvodu, že si zboží nemůžou na internetu osahat a vyzkoušet, nebo prostě neměli důvěru a nechtěli někde vyplňovat číslo svojí karty nebo někam posílat peníze předem.

Vanda o službě Kup Najisto slyšela od kamarádky a vyzkoušela ji, když si kupovala sluchátka. „Nějak jsem se nemohla dokopat, abych zašla do obchodu a tam sluchátka vyzkoušela. Teď jsem si jednoduše vybrala ty, co se mi líbily na pohled, a teprve doma jsem zkoušela, jak mi sedí a jaký mají zvuk. Všechno bylo ok, takže jsem jen zaplatila fakturu, “ líčí Vanda. Při výběru sluchátek neplatila nic, a kdyby jí nesedly, mohla je jednoduše vrátit a pokračovat ve výběru, aniž by musela dopředu platit jejich cenu a pak čekat na vrácení peněz.

Oba příběhy ilustrují, že nakupování na internetu bude čím dál pohodlnější. Díky službám, jako je Kup Najisto, se zákazníci nebudou bát nakupovat ani zboží, které by si dříve přes internet neobjednali. Je to jednoduché, zákazník přijde, objedná zboží, doma vyzkouší a díky čtrnáctidenní splatnosti na faktuře bude mít čas se rozhodnout, jestli se mu objednaná věc opravdu hodí, nebo jestli ji „hodí“ na poštu a pošle zpátky do e-shopu.

Více informací o službě najdete na www.kupnajisto.cz.

Další články z rubriky

Jak se rozloučit se starým rokem a začít s čistým štítem

Jak se rozloučit se starým rokem a začít s čistým štítem

26. 12. 2017 | Starý rok nám pomalu končí a my už se začínáme těšit na to, co nám nachystal ten další, s osmičkou…

8 tipů na nejmystičtější vánoční procházku

8 tipů na nejmystičtější vánoční procházku

25. 12. 2017 | Na Boží hod, první svátek vánoční, se většinou chystáme na pořádný rodinný oběd. Je to také doba,…

Nejslavnější vánoční písničky: Pusťte si Sinatru i Neckáře

Nejslavnější vánoční písničky: Pusťte si Sinatru i Neckáře

24. 12. 2017 | Ať už u štědrovečerní večeře posloucháte klasické koledy, české vánoční písně nebo zahraniční…

8 typů pohádkových princezen, které stále milujeme

8 typů pohádkových princezen, které stále milujeme

22. 12. 2017 | Během vánočních svátků se to v televizi jen hemží pohádkami. Určitě si najdete chvilku, kdy se…