Napětí a miliony v nových seriálech na Universal Channel

| Autor: redakce | Rubrika: Zábava

Od 4. září mohou diváci každé úterý trávit na pláži, popíjet koktejly a užívat si s doktorem Hankem Lawsonem z premiérového seriálu z lékařského prostředí Milionový lékař (Royal Pains). Jeho hrdina v podání Marka Feuersteina, sympaťáka známého z filmu Po čem ženy touží, v něm řeší zapeklité případy v prostředí plném slunce, drahých aut a krásných žen.

Od 16. září budou nedělní večery na Universal Channel patřit premiérové řadě kriminálního seriálu Spravedlnost v krvi 2 (Blue Bloods) z velkolepého, ale i na zločin bohatého New Yorku s Tomem Selleckem v hlavní roli. A už začátkem října vtrhne na obrazovku elitní jednotka bojující se zločinem v premiéře druhé série napínavého seriálu Havaj 5-0 (Hawaii Five-0).„Diváky na těchto seriálech lákají atraktivní profese hlavních hrdinů, které slibují zajímavé příběhy. Velkou roli sehrává přirozená lidská zvědavost. Chceme vidět, jak vypadá lékař, který léčí bohaté v Americe, a porovnat to s vlastními zkušenosti třeba ze zdravotního střediska. A v případě kriminálních seriálů zase máme možnost nahlédnout do světa, který známe jen z doslechu a nikdy jsme se v něm nepohybovali,“ říká psycholožka Marta Boučková, specialistka na sociální psychologii.

Při sledování osudů milionového lékaře či elitních policistů si lidé podle jejích slov chtějí především odpočinout. „Divák najednou změní prostředí, vstoupí do virtuálního světa, nechá se jím unášet a s hrdiny seriálu prožívá jejich příběhy. Oddychne si tak od reality,“ dodává.

Premiérový seriál Milionový lékař se odehrává ve zdánlivě sladkém a bezproblémovém prostředí bohatých a slavných. Barvité případy doktora Hanka Lawsona v podání charismatického Marka Feuersteina však ukazují, že ani oblíbený lékař amerických boháčů to nemívá jednoduché.Doktor Lawson sice léčí hlavně místní smetánku, ale stará se i o další, méně majetné pacienty. Jak si ale udržet rovnováhu mezi svůdným světem peněz a svým svědomím...? Universal Channel vysílá Milionového lékaře od 4. září každé úterý ve 21:20 hodin, reprízy premiérového dílu pak běží ve čtvrtek ve 22:20, v sobotu v 19 a v neděli ve 22 hodin.


Oblíbené kriminální drama Spravedlnost v krvi, jehož druhou premiérovou sérii uvidíme od 16. září každou neděli ve 21 hodin, sleduje osudy několika generací rodiny policistů v čele s ostříleným policejním ředitelem Frankem Reaganem. Všichni členové z neobvyklé rodiny strážců zákona řeší zapeklité zločiny po celém New Yorku, takže se mnohdy ocitají ve velmi nebezpečných situacích. Seriál slaví úspěchy díky skvělým hereckým výkonům hlavních představitelů.Podzimní premiéru má také druhá řada seriálu Havaj 5-0 odehrávajícího se na slunných havajských plážích. Proti zločincům tam zasahuje elitní jednotka výborně sehraných profesionálů. A ti musí jít často až na hranu zákona, aby si zjednali spravedlnost. Napínavých akcí proti kriminálnímu podsvětí se zúčastňuje i půvabná policistka Kono. Tu hraje exotická Grace Parková, herečka, která byla ne náhodou zařazená mezi sto nejkrásnějších žen světa. Havaj 5-0 poběží od 1. října - vždy v pondělí se od 21:20 hodin vysílají dvě epizody.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Místo křížal kabelky! V Hong Kongu vyrábějí doplňky z jablečných slupek!

Místo křížal kabelky! V Hong Kongu vyrábějí doplňky z jablečných slupek!

Včera | 2 | Zatímco my v Čechách začínáme sklízet jablka, vyrábět mošty a sušit křížaly, v Asii přišli na…

FOTOGALERIE: Podzim umí být krásný! Pokochejte se barevnou přírodou!

FOTOGALERIE: Podzim umí být krásný! Pokochejte se barevnou přírodou!

15. 10. | 3 | Pokud nejste vyloženě milovníci zimy a zimních radovánek, jistě vás konec léta a příchod podzimu…

První kalendář zrzků na světě: Dokonalá těla a zrzavé kštice!

První kalendář zrzků na světě: Dokonalá těla a zrzavé kštice!

11. 10. | Víte, že lidé se zrzavými vlasy tvoří jen necelá 2% lidské populace? Zrzky díky své výjimečnosti…

10 důvodů, proč je život po čtyřicítce lepší než ve dvaceti

10 důvodů, proč je život po čtyřicítce lepší než ve dvaceti

11. 10. | Zralý věk má obrovskou spoustu výhod. Tělo už sice nemá pružnost laňky a na čtení potřebujete buď…