Nic než pravda – Promiskuitní jehovistka

| Autor: redakce | Rubrika: Zábava

Další díl pořadu Nic než pravda se dá jistě označit za dosud nejemotivnější. Zahájí jej soutěžící z minulého dílu Miloš Klaban, který přiznává, že nedokáže být své partnerce absolutně věrný. Druhá soutěžící Eva Horňáková si svými odpověďmi proti sobě poštvala nejen publikum ve studiu, které se ji snažilo lidově řečeno „vypískat“.

Nutno podotknout, že s paní Evou to ani nehnulo. Některé reakce nenechaly klidným ani samotného moderátora Petra Šišku. „A to jste máma?!“ nevydržel v jednu chvíli. „Nesmím dávat najevo sympatie, to není úloha moderátora. V tomto případě jsem ale musel občas zasáhnout tak, jak není v tomto pořadu úplně mým zvykem,“ přiznává Šiška.

Miloš Klaban (51 let)
Miloš Klaban bude pro milovníky televizních soutěží známou tváří. Dalo by se říct, že prošel už téměř všemi. Před dvěma roky se po pětadvaceti letech rozvedl s manželkou, dodnes však spolu žijí. Jak sám říká, šlo spíše o formální rozvod. Má dvě dcery. Jak ve studiu přiznal, sám nedokáže být partnerce věrný, ale jí by nevěru neodpustil.

Patrony ve studiu budou dcery Michaela a Petra a kamarád Jiří.

I na tyto otázky Miloš odpoví:
- Měl jste někdy milostný poměr v zaměstnání?
- Odnesl jste někdy z práce výbušninu?
- Použil jste někdy ve svém taxi turbotaxametr?

Eva Horňáková (45)
Eva Horňáková vzbuzuje v lidech smíšené pocity. Sympatie střídá nenávist a odsouzení především kvůli jejím svérázným názorům. Ty má zřejmě i kvůli tomu, co prožila. Nejednou se setkala se smrtí svých velmi blízkých, prožila četná zklamání ve vztazích, je svobodná matka, žila promiskuitním životem a tak bychom mohli pokračovat ještě dlouho. Celý život musí bojovat nejen ona, ale i její dcera s nemocí, která se v jejich rodině bohužel dědí z generace na generaci. Jedná se o problém s krví, který v této rodině už způsobil i úmrtí.

Eva je dodnes zastánkyní některých zvyků a zásad jehovistů. Byla jejich členkou, časem však musela odejít kvůli svému mimomanželskému styku, který tato víra nedovoluje. Tehdejšího partnera milovala podle svých slov natolik, že se nedokázala této zásady striktně držet.Její dcera, která se rovněž jmenuje Eva, bude přítomna ve studiu. V jednu chvíli bude vyzvána moderátorem, aby přečetla matce otázku. „Povolila byste dceři transfuzi krve, kdyby byla v ohrožení života?“ Již při čtení otázky měla dcera oči zalité slzami. Po jejím zodpovězení matkou a následným vyhodnocením polygrafu propukla v nezadržitelný pláč.

I na tyto otázky Eva odpoví :
- Pokud by v televizi vysílali veřejnou popravu, dívala byste se?
- Měla jste vztah se ženatým mužem?
- Povolila byste dceři transfuzi krve, kdyby byla v ohrožení života?


V dosud nejemotivnějším dílu pořadu Nic než pravda budou bojovat o výhru v hodnotě až 5 000 000 Kč Miloš a Eva v pondělí 29. 9. 2008 od 21.15 hodin v Televizi Prima.

zdroj: TV Prima

Další články z rubriky

Jak se rozloučit se starým rokem a začít s čistým štítem

Jak se rozloučit se starým rokem a začít s čistým štítem

26. 12. 2017 | Starý rok nám pomalu končí a my už se začínáme těšit na to, co nám nachystal ten další, s osmičkou…

8 tipů na nejmystičtější vánoční procházku

8 tipů na nejmystičtější vánoční procházku

25. 12. 2017 | Na Boží hod, první svátek vánoční, se většinou chystáme na pořádný rodinný oběd. Je to také doba,…

Nejslavnější vánoční písničky: Pusťte si Sinatru i Neckáře

Nejslavnější vánoční písničky: Pusťte si Sinatru i Neckáře

24. 12. 2017 | Ať už u štědrovečerní večeře posloucháte klasické koledy, české vánoční písně nebo zahraniční…

8 typů pohádkových princezen, které stále milujeme

8 typů pohádkových princezen, které stále milujeme

22. 12. 2017 | Během vánočních svátků se to v televizi jen hemží pohádkami. Určitě si najdete chvilku, kdy se…