Pořádnej chlap je „tři v jednom"!

| Autor: Ebra | Rubrika: Zábava

Chlapi prý nejsou, co bývali. Jasně, jak kteří, ale tohle mě fakt rozesmálo...

Koukaly jsme s paničkou a tetou Eliškou na Ordinaci v růžové zahradě. Znáte to, nebo ne? To je populární televizní seriál.Děj běží, hezky se koukáme, nic se neděje. Až do chvíle, kdy Čestmír nadělí své Magdě zvoneček, kterým má zazvonit, kdykoliv po něm zatouží. To tam pak prý bude Česťa jen pro ni. Ono jim to totiž poslední dobou moc neklapalo. Magda nutně potřebuje rozšířit lidský rod, což se nechce podařit a tak sleduje kalendář a plodné a neplodné dny a ráno si měří bazální teplotu a milování zřejmě plánuje podle toho, kdy by „to šlo“. Prostě klasika. To holky dělají a kluky tím prý začas spolehlivě otráví. No ale to nic, to jen abyste věděly, oč tam jde. No a tak ten Česťa jí nadělí malinkatej roztomilej zvoneček a prozradí Magdě, jak to s tím zvoněním je. Ona to zkusí, hned zacinká, a on se na ni vrhne. V tu chvíli sebou Eliška škubne. Já si myslela, že škytla. Jenže za malou chviličku zase. A pak zas. A zas a zas a zas. A panička kouká, já koukám a ona Eliška neškytá, ona se směje. Nejdřív trochu, potom víc, pak se rozchechtá na celé kolo.

No co tu je k smíchu? Nechápu to ani já, ani panička. Eliška utřela uslzené oči a povídá: „No to mě podrž. Takovej malej zvoneček a co to dokáže.To já kdybych Vilémovi zazvonila na Zikmunda, tak to s ním ani nehne!“
Panička vyprskla a já dumám: Jak je ten zvon Zikmund veliký? Může být na světě menší zvoneček než ten, co dal Čestmír Magdě? Tak jsem se paničky zeptala. A ona řekla, že ten Zikmund prý, jestli se neplete a dobře si pamatuje, váží snad šestnáct a půl tuny. No toho že by si Vilém nevšiml? Vrrrr haf.Paničku přestala Růžová zahrada zajímat. Tohle bylo daleko zajímavější. A Eliška se přestala smát, nakrčila čelo a povídá, že to teda není už vůbec žádnej pořádek na tom světě. Ze všech stran že na ni časopisy chrlí, jak chlapi nemyslí na nic jiného než na sex a jak má dělat drahoty. Muž že je lovec a kořist, která stále neuniká, ho nebaví.
„To by mě tedy zajímalo, jak mám dělat drahoty! Protože když je budu dělat, tak i ta jeptiška má bohatší intimní život než já. A to je už co říct! Takhle je to u nás na Vánoce a o Velikonočním pondělí a po drahotách? No tak to bych pak asi zapomněla, co slovo sex vlastně znamená.“

Tak já tedy nevím. Tomu nerozumím.Tuhle u nás byla Olga a říkala, že to s tím jejím taky není co bývalo a že si její přítomnosti všimne, jen když mu nese k televizi na talíři flákotu. Co se to děje, že takový hezký holky po pár letech nemají doma přítele a milence a kamaráda, tak zvaně tři v jednom, ale pouze a jen obyčejného kamaráda alá starší brácha? Pokrok jde kupředu a třeba takové tablety do myček nejsou jen tři v jednom, ale všechno v jednom. No a z chlapů je jeden v jednom a někdy taky nic nikde.

A co vy, kolik v jednom doma máte?

Vaše

Eni

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Seriál Ulice: Nemoc Aničky, Otovy obavy a tajemný muž

Seriál Ulice: Nemoc Aničky, Otovy obavy a tajemný muž

24. 4. | Do Ulice vtrhlo jaro a s jejími obyvateli pěkně zatočí. Digi začíná pochybovat o svém vztahu,…

Seriál Ulice: Budou lítat pěsti, Simona přijde o peníze a Ota bude vdovcem

Seriál Ulice: Budou lítat pěsti, Simona přijde o peníze a Ota bude vdovcem

18. 4. | Velikonoce v Ulici skončily, ale jejím obyvatelům klid nepřinesly. David bude opět pod nátlakem…

Seriál Ulice: Tobiáš riskuje, David prozře a Anička je psychicky na dně

Seriál Ulice: Tobiáš riskuje, David prozře a Anička je psychicky na dně

10. 4. | Osudy obyvatel Ulice jsou čím dál víc dramatické a nikdo nemá chvilku klidu. Tereza bude muset…

Seriál Ulice: Adriana dostane lekci, Tobiáš riskuje život

Seriál Ulice: Adriana dostane lekci, Tobiáš riskuje život

3. 4. | Život lidí v Ulici se nezklidní ani krátce před velikonočními svátky. Terezu a Davida vyděsí…