Regina Holásková

| Autor: redakce | Rubrika: Zábava

Věk: 27 let
Povolání: tanečnice
Bydliště: Brno
Záliby: malování, PC
S čím jdu do vily: s rozpaky
Na co se těším: na bazén
Co udělám s výhrou: charita
Životní postoj: kdykoli říci pravdu

Redžíííííí a nebo DžínaJ Pro mě asi jasná favoritka a pro zbytek národa , který sleduje VV rozhodně jeden z Velkých hráčů této show. Regina je děvka,., dračice, provokatérka, ale taky Víla, dětská duše , padlý anděl , nejrovnějších z rovných. A nejpodlejší z podlých. Regina je vše, jen ne nudná, Je na ní sympatické jak často myslí na diváky a snaží se do kamer usmívat , ale netuší , že daleko krásnější a sympatičtější je když se nehlídá, kdy bojuje a kdy ubližujeJ

Když šla do Volby , nefandila jsem jí. Moji favoritkou byla ta Ruska, protože v té prezentaci erosenek, jsem Ginu brala jako takový český průměr.Holka co o sobě prohlásí , že největší úspěch byla maturita, mi připadala divná. Jediné čím mi byla sympatická byly její obrazy.

Takže než ještě prošla vilou už jsme byli zaplaveni články , že je to transvestitaJ a neřkuli transexuál.A to byl první záchytný moment, Totiž z pozice ze které Gina startovala se dá padnout ještě níž už těžko.To je zas naopak u Petra Zvěřiny , ten startoval jako absolutní klaďák a od té doby už jen klesá na dno morálního bahna. Celý boj o výhru se dá zjednodušené shrnout na boj mezi dvěma osobnostmi. A tou je Regina a Petr. A tady se Regina ukázala minimálně jako lepší taktik. Okolo ní se jako okolo padlého Anděla shromáždili ti otloukánci . především Vladko,který je gay a svým způsobem též jakoby nepatří do té slušnácké společnosti. Ale my jsme národ co rád odpouští a netrpíme tolik morálkou jako křesťanské státyJ Takže ať to byla od Reginy taktika a nebo podvědomá sympatie , tento pár zcela okouzlil náš národJ. Za další klady se na Reginu hezky kouká a taky nezkazí žádnou legraciJ. Jediný její výpadek byl hysterická reakce po výzvě, ale i to už snad má za sebou a zdá se že její plavba bude dlouhá a pro nepřátelská plavidla bude plná bouří.


Gina je motýl. Gina je včela.
Gina je růže, hozená do kostela....

Regina, žena, kterou by první dny rozhodně nikdo netipoval na vítězku, se během svého působení ve vile rozvinula v divokou růži a těžkou konkurentku ostatních Vyvolených.
Jak se asi cítila zpočátku, kdy pro její roztomilou manuální nešikovnost si vysloužila samá nelichotivá přirovnání? Co prožívala, když jí "silná klika" s posměchem oznamovala, aby se naučila používat "bradavici na krku"?
Do party přišel "otloukánek", osoba, do které si rád každý kopne s čistým svědomím, protože striptérka přece u národa nemůže mít podporu, a tudíž je laciným terčem. Kdo měl však zájem podívat se pod slupku "tanečnice od tyče", mohl najít citlivou a křehkou duši, otevřené srdce i smysl pro humor. Kdo by ale stál o sblížení s ženou lehkých mravů? Jediný Vladko, sám stojící mimo smečku pro svou odlišnou orientaci, se k ní dokázal přiblížit. A pak my, diváci, kteří jsme měli možnost Reginu pozorovat v situacích, které Vyvoleným unikaly. Získala si naše srdce a u velké části ho neztratila ani v době, kdy psychicky naprosto na dně, po třech dnech nevyspání a naprostého vyčerpání, podlehla svým emocím a předvedla se jako dračice, aby vrátila všem jejich aroganci, přehlížení a urážky i s úroky.
Její drtivé vítězství v Duelu ji vrátilo zpět do vily a Vyvoleným nezbyde, než se zamyslet, kde udělali chybu. Někteří toho schopni jsou, jiní ve své bezbřehé sebestřednosti nikoliv.

Další články z rubriky

Seriál Ulice: Anička už nechce žít a Evžen znovu pije

Seriál Ulice: Anička už nechce žít a Evžen znovu pije

Včera | Ani tento týden nebudou mít obyvatelé Ulice klid. Poklidnou atmosféru opět naruší Adriana, která…

Seriál Ulice: Tony se popere, Simony salon je v ohrožení

Seriál Ulice: Tony se popere, Simony salon je v ohrožení

20. 3. | 1 | Další napjatý týden čeká obyvatele oblíbené Ulice. Tony se dostane do křížku s Jirkou Hermanem, u…

Seriál Ulice: Adrianin život v ohrožení a velké přiznání Bédy

Seriál Ulice: Adrianin život v ohrožení a velké přiznání Bédy

13. 3. | Drama v Ulici opět nabírá na obrátkách. Béda už nevydrží se svým svědomím a řekne Aničce pravdu.…

Seriál První republika: Co nás čeká v druhé sérii?

Seriál První republika: Co nás čeká v druhé sérii?

10. 3. | Na druhou sérii seriálu První republika si jeho příznivci museli počkat dlouhé tři roky. Brzy se…