S dárky do zásuvky zabodujete! Inspirujte se skvělými tipy. [Vánoce 2015]

| Autor: BN | Rubrika: Zábava

Téměř polovina dotázaných Čechů by si přála najít pod vánočním stromečkem elektroniku. Vyplývá to z velkého předvánočního průzkumu. Pokud tedy na ni vsadíte, je velmi pravděpodobné, že neuděláte chybu. Potřebujete inspiraci? Máme pro vás velmi zajímavé tipy...

Pro muže

Chlapům, kteří chtějí mít stále o všem přehled, můžete udělat radost šikovnou věcičkou, vhodnou na noční stolek. Domácí meteostanice zobrazují přehledně, ale i barevně teplotu a vlhkost vnitřní i vnější, předpověď počasí a čas a májí tedy i možnost buzení.

Dobrým tipem pro všechny, co mají rádi retro věci v moderním interiéru, může být gramofon. Vyberte takový, který je kontrastní kombinací retro designu a moderních funkcí v jednom. Potěší totiž nejen příznivce vinylových desek, ale uspokojí také ty, kteří chtějí poslouchat rádio, přehrávat si CD, nebo MP3 z připojeného USB, či paměťové karty. Navíc je možné nahrát přehrávané skladby na flash disk ve formátu MP3 a své drahocené nahrávky si tak budou moct uchovat.

Každý muž se musí starat o své vlasy, vousy i nechtěné chloupky. Tak, co mu pořídit praktický dárek, který ocení skoro každý den? Vybrat můžete některý z vychytaných panských strojků. Nebo speciální set, který nabízí veškeré funkce pro téměř profesionální stříhání, holení a úpravu chloupků v domácím prostředí. V sadách tedy najdou vše potřebné - nástavce pro střih vlasů, pro úpravu vousů a zastřihovač na nosní a ušní chloupky.

Pánský elektrický strojek Braun WaterFlex je speciálně určen pro použití s vodou, pěnou nebo gelem, 4 199 Kč

Pro ženy

Většina žen o sebe ráda dbá a tak neuděláte chybu, pokud ji překvapíte některým z vlasových pomocníků. Například se speciálním horkovzdušným kartáčem zvládnou profesionální styling s maximálním objemem a leskem.

Je vaše maminka či tchýně vášnivá kuchařka a pekařka? Pak by jí mohla udělat radost domácí pekárna. Zvládne totiž připravit nejen různé druhy chleba, uvaří také lahodný džem nebo pomůže s přípravou dortových korpusů či kynutých těst.

I když okna myjeme jen párkrát do roka, stojí pěknou námahu. Každá žena tak jistě nadšeně ocení chytrého pomocníka, díky kterému bude mít čistá okna během chvíle a klidně si u toho může dát nohy na stůl. Speciálního robot totiž odvede všechnu práci za ní. Zvládne rychlé očištění plochy včetně rohů. K dispozici je dokonce dálkový ovladač.

Pro děti

Většina větších dětí a dospívajících netouží snad po ničem jiném, než po nějaké technické vymoženosti dnešní doby. Pokud chcete rozvíjet i jejich dovednosti a talent, zkuste vybrat něco tvůrčího. Co třeba keyboard, se kterým se pořádně vyřádí a vy třeba objevíte budoucího nadějného muzikanta… Klávesy mají většinou dostatečný počet zvuků i doprovodů, možnost nahrávání a přehrávání. K dispozici jsou i výukové funkce či možnost připojení mikrofonu.

Menší děti, které už spí ve svém pokojíčku, ale stále se bojí, můžete překvapit dětskou lampičkou s jejich oblíbenými postavičkami. Vybírejte raději ty s vnitřním LED světlem - chrání povrch lampičky před ohřátím. Některé se dokonce zapínají i vypínají pouhým pohybem. A díky nabíjecí baterii mohou děti i s lampičkou klidně a bezpečně usnout v postýlce nebo se vydat v noci na záchod.

Mají vaše děti své oblíbené písničky, cédéčka, empé3ky, ale nelíbí se vám, jak zacházejí s vašim domácím HiFi systémem ? Pak jim pořiďte vlastní dětský přehrávač, který dokáže být výborným doplňkem každého dětského pokojíčku. Ovládání je samozřejmě přizpůsobeno malým uživatelům. GoGEN MAXI RADIO je k dostání v zelené, oranžové a nově i růžové barvě.

Pro všechny

Digitální fotorámeček potěší snad každého. Většina z nás často řeší dilema, kterou fotku si z velkého množství snímků vybrat do rámečku. Řešením může být fotorámeček, kde se vám fotky mohou měnit, jak si nastavíte. A tak může být hezkým společníkem nejen vašemu muži na pracovním stole. Zkrášlí okolní prostor a navodí vzpomínky třeba na dovolenou u moře. Velkou radost udělá jistě i prarodičům, kteří se tak budou moct kochat pohledy na vnuky a vnučky. Digitální rámečky zvládnou většinou nejen přehrávání fotografií, ale také i videí. A díky integrovaným reproduktorům přehrávájí i hudbu.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Co se bude dít v Ulici? Adriana zase lítá v drogách!

Co se bude dít v Ulici? Adriana zase lítá v drogách!

Včera | Rozchod Adriany a Eddieho je téma, které řeší celá Ulice. Adriana totiž situaci vůbec nezvládá,…

Jak se vám líbí? Nejšílenější svatební fotografie

Jak se vám líbí? Nejšílenější svatební fotografie

20. 1. | 1 | Chystáte svatbu sobě nebo své dceři a chcete, aby tento výjimečný den nezůstal pouze ve vašich…

Proč Popelka vždycky získá prince? Věci, které se od ní musíte naučit

Proč Popelka vždycky získá prince? Věci, které se od ní musíte naučit

19. 1. | V pohádkách se ukrývá spousta moudrostí. Tak si to vezměte… šedá myška, kterou všichni šikanují,…

Co se bude dít v Ulici? Nešťastná láska, facky i úraz!

Co se bude dít v Ulici? Nešťastná láska, facky i úraz!

16. 1. | V Ulici je tento týden opět pěkně živo. Oblíbené postavy se budou potýkat s běžnými starostmi, ale…