Shopdzilla

| Autor: Ebra | Rubrika: Zábava

Dlouho jsem nevěděla, co to je. Ale panička mi to vysvětlila. Stačí se prý rozhlédnout po nákupních centrech. Tam jich je plno. Nevadí jim mraky lidí, nelitují času. Myslela jsem si, že shopdzillou se žena rodí a pokud ne, že se jí stát nemůže. Omyl. Shopdzillou se může stát dokonce i moje panička.

Moje panička chodívala do práce, každé ráno mi utekla a vracela se navečer. Já ji podezírala, že chodí někam, kde je hrozná psina u které já, jakožto správný pes, chybím. Mnohdy jsem s ní ani nemluvila. Pak se stalo něco, nevím co, a panička do práce přestala chodit. Pořád sedí u počítače a tvrdí, že pracuje doma. Řeknu vám, že tedy když chodila do té „práce“, jako že když byla celý den pryč, tak s ní byla větší legrace. Já si hezky přes den pospinkala a večer jsme lumpačily. Od té doby, co je doma, se přilepila k počítači a pořád něco smolí. Prý musí, pokud nechci jíst kořínky.

Tuhle se mi svěřila. Prý teď víc přemýšlí, než něco koupí. Já se tedy ušklíbla: to jako dřív nemyslela nebo co? Ale ona povídala, že zatímco dřív měla měsíční příjem více méně jistý, teď je to jinak a musí přemýšlet dopředu. Tvoří prý rezervy. Jeden měsíc je líp, ale jiný hůř. A tak nekupuje blbosti. To tedy povídala. Protože jsem s ní 24 hodin denně a chodím s ní i nakupovat, tak musím říct, že to je pravda. Ale…Ale dnes mě s sebou nevzala. Bafla kabelku, klíče od auta a odpálila od domu jak Schumacher. Spinkám si v postýlce, když se vrátila. Nejdřív jsem myslela, že se sem dere drak. Tolik šustění a bouchání a taky vzdychání, to není jen tak. Kdepak drak. Panička. V ruce měla tašky. Jednu tak velkou, že by se do ní bez problémů vešla sama. Babička kulila oči a panička povídá: „Já si to tak užila! To prostě nešlo. Já ti vlezla do obchodu, kde jsem ještě nebyla a tam měli tolik věcí, bez kterých jsem nemohla odejít, že to bylo až k neuvěření. Luxovala jsem regály na turbo výkon a hele, co všechno mám!“

A měla. Koupelnové doplňky ve starozlaté barvě. Bytelné. A krásné. Pro babičku úžasné korkové prostírání s potiskem slunečnic. Rovněž krásné. A jednu knihu. A druhou….A všechno bylo krásné.
Babička říká: „To je to tvoje šetření?“
A panička tak blaženě vzdychla a řekla: „Když já už měla absťák. A tak jsem tou shopdzillou prostě chvíli musela být. Nevěřila bys, jak je mi teď dobře.“

Já jí to věřím. Ještě včera měla takovou depku, že jsem si myslela, když ráno odjížděla, že jede shánět provaz na oběšení. A ono ne. Ona si hezky nakoupila, na čas má zase pokoj a doufám, že jí ta dobrá nálada chvíli vydrží.

Vaše
Eni

ČTĚTE TAKÉ:
Kteří muži nejvíce přitahují ženy?


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU


Další články z rubriky

Co se bude dít v Ulici? Nešťastná láska, facky i úraz!

Co se bude dít v Ulici? Nešťastná láska, facky i úraz!

16. 1. | V Ulici je tento týden opět pěkně živo. Oblíbené postavy se budou potýkat s běžnými starostmi, ale…

Sexy chlapíci z Ordinace v růžové zahradě: Kdo je váš favorit?

Sexy chlapíci z Ordinace v růžové zahradě: Kdo je váš favorit?

13. 1. | 1 | Seriál Ordinace v růžové zahradě se po Vánocích vrátil zpátky na televizní obrazovky a my opět…

9 exotických destinací, kam se v zimě vydat za sluncem

9 exotických destinací, kam se v zimě vydat za sluncem

11. 1. | Také vám připadá zbytečné létat na dovolenou v létě, kdy je hezky i v Čechách, a raději byste…

Ulice 2017: Co čeká Peškovy, Nyklovy a Aničku s Bedřichem?

Ulice 2017: Co čeká Peškovy, Nyklovy a Aničku s Bedřichem?

9. 1. | Seriál Ulice se po vánoční pauze vrátil na televizní obrazovky a vy znovu můžete prožívat osudy…