Ušetřete při vaření čas i peníze!

| Autor: PR | Rubrika: Zábava | komerční sdělení

Ojedinělý internetový projekt www.milujivareni.cz není jen další „obyčejná“ webová kuchařka. Tento v současnosti pravděpodobně největší a nejobsáhlejší gastronomický web v Čechách a asi i v Evropě se chystá také k invazi do mobilních telefonů!

Ušetřete při vaření čas i peníze!

Stránky www.milujivareni.cz se poměrně rychle staly internetovým gastronomickým fenoménem. Základ samozřejmě tvoří recepty, ale součástí je i kuchařská škola, gastroslovník nebo kuchařský rádce. Najdete zde i mnoho zajímavých článků a dalších informací. Server se stále rozvíjí, a to i díky jeho uživatelům. Počty měsíčních přístupů se pohybují v mnoha desítkách tisíc, a tak byla jen otázka času, kdy bude i verze pro mobilní telefony – a ta chvíle je zde!

Desítky tisíc receptů už i do mobilních telefonů

Téměř 60 000 receptů už je vydatná porce, ale vyznat se v nich na www.milujivareni.cz je snadné. Vydařené, jednoduché a intuitivní filtrování umožní uživatelům během krátké chvíle najít recept podle základních i rozšířených kategorií.

Filtrování podle surovin je dnes už běžné, ale zde si v případě nějakých alergií nebo diet můžete navíc i trvale zadat suroviny a potraviny, které chcete nebo musíte ze svého jídelníčku vyloučit. V době zdravého životního stylu a neustálého hlídání kalorií mnozí určitě uvítají i kalorické a nutriční údaje, které jsou součástí každého receptu. Najdete zde ale i mnoho dalších možností výběru, které jiné internetové kuchařky nenabízejí.

Méně zkušení zase jistě ocení fotografie a jednoduché videorecepty. Různé komentáře a hodnocení registrovaných uživatelů pomáhá při výběru receptu všem ostatním.

Za fotku „zlaťáky“, za ně kvalitní zboží

Všechny tyto funkce webu zůstaly i v aplikaci pro mobilní telefony, která ale dokonce bude ještě o některé další rozšířená, a pro uživatele zajímavá i z jiných důvodů. Když třeba zdarma registrovaný uživatel například doma nebo i někde v restauraci vyfotí uvařené jídlo a přiřadí ho k správnému receptu, automaticky se mu na jeho účet připočítají tzv. zlaťáky. Ty se mu přičítají i za vložené recepty, a za ně pak může až do výše 100 % nakoupit kvalitní zboží od ověřených výrobců v e-shopu www.vsenavareni.cz.

Mobilní kuchařka ušetří váš čas i peníze!

Desítky tisíc receptů z www.milujivareni.cz - včetně těch pro diety i alergie - i s jejich kalorickými hodnotami můžete mít přehledně v mobilním telefonu. Stačí se jen bezplatně zaregistrovat a stáhnout si aplikaci. S www.milujivareni.cz v mobilním telefonu dokonce ušetříte čas i peníze, protože ji můžete perfektně využít třeba při nakupování. Už se vám totiž nikdy nestane, že koupíte něco, co nebudete potřebovat.

Stejně jako internetová je i verze pro mobily funkční a uživatelsky příjemná tak, aby ženy měly mnohem víc času samy na sebe…

Aplikace pro mobilní telefony je zdarma ke stažení na https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.eltoro.milujivareni.app

Využijte tuto jedinečnou možnost, jak si maximálně zpříjemnit a zjednodušit vaření! S www.milujivareni.cz vás to opravdu začne bavit i v kuchyni…

Další informace najdete na
www.milujivareni.cz
www.kaloricke-tabulky.cz

Další články z rubriky

Nový trailer Padesáti odstínů: Víc sexu, romatiky i temnoty!

Nový trailer Padesáti odstínů: Víc sexu, romatiky i temnoty!

Včera | Už jen něco málo přes dva měsíce nás dělí ode dne svatého Valentýna a očekávané premiéry druhého…

47 žen se svléklo pro charitu. Vydělaly statisíce

47 žen se svléklo pro charitu. Vydělaly statisíce

Včera | Vystavit svoje tělo čočce fotoaparátu, zvlášť když nejste modelka a není vám sedmnáct, stojí dost…

Adventní kalendář do Vánoc: Co dělat den po dni

Adventní kalendář do Vánoc: Co dělat den po dni

1. 12. | 1 | Advent je tu! A Vánoce jsou tu od toho, abychom si je užily, takže no stres! Všechno nemusí být…

Jaký je milenec? Prozradí to tvar jeho zadku

Jaký je milenec? Prozradí to tvar jeho zadku

1. 12. | 1 | Chlap se vám buď líbí, nebo ne. A když nám zkříží cestu ten pravý, nevidíme napravo ani nalevo.…