UžijSiTo - zážitky, na které se nezapomíná

| Autor: MF | Rubrika: Zábava

Komerční sdělení - Nevíte si rady s výběrem vhodného dárku pro partnera, rodinu či přátele? Nebo chcete udělat radost jen sama sobě a zažít něco nového a vzrušujícího? Neváhejte využít široké nabídky služeb zážitkové agentury a dopřejte sobě i svým blízkým nevšední chvíle v podobě adrenalinového zážitku, romantického pobytu nebo vyzkoušejte nerůznější kurzy pro volný čas.Kdo jsme?

Agentura UžijSiTo pro své zákazníky zajišťuje kompletní služby z oblasti nevšedních zážitků, originálních věcných dárků a pobytů všeho druhu. Díky přehlednému vyhledávání přes filtr regionů si můžete jednoduše vybrat vhodný zážitek či dárek pro vaše blízké přímo ve vámi zvolené lokalitě.

Každých 14 dnů připravujeme nové akční slevy na vybrané produkty, při jejichž objednání si sami zvolíte, v jakém termínu chcete daný zážitek absolvovat. Samozřejmostí je i dodání objednaného zboží až domů, ale rádi vás přivítáme i na některé z poboček v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.Relaxace pro každého

Letošní dlouhá zima se konečně chýlí ke svému konci, a tak je nejvhodnější čas pro regeneraci organismu. Využít lze například nejrůznějších masáží a relaxačních procedur. Velmi oblíbené jsou masáže lávovými kameny, díky kterým ucítíte výsledky během pár minut.

Zúčastnit se můžete také víkendových pobytů, kde za pomoci odborníků svému tělu i duši dopřejete trochu toho rozmazlování. Odpočinek si vychutnáte jak samostatně, tak i v doprovodu kamarádek na dámské jízdě, po které se budete cítit jako znovuzrozené.

Kurzy všeho druhu

Chcete svému partnerovi udělat radost a okořenit si společné intimní chvíle? Zkuste kurz flirt dance, kde se naučíte dokonale vnímat pohyby svého těla a získáte i potřebnou sebedůvěru.

Kreativní jedinci zase ocení krátkodobé rukodělné kurzy, kde se mohou naučit například výrobě šperků, keramiky nebo ručního tkaní. Samozřejmostí je, že si své vlastní výrobky odnesete domů a těmito originálními dárky můžete udělat radost svému okolí.Necítíte se v kuchyni úplně jistě nebo jen chcete trochu inovovat jídelníček? Pak právě pro vás jsou určeny kurzy vaření. Na výběr máte z různých odvětví, například přípravu masa, orientálních pochoutek, lahodných dezertů, dokonce můžete svého partnera překvapit vlastnoručně uvařeným pivem. Některé kurzy také nabízejí možnost vaření přímo u vás doma.Adrenalin nejen pro muže

Pro milovníky a milovnice adrenalinu je nabídka téměř nepřeberná. Stačí se rozhodnout, jaké množství tohoto zázračného hormonu chcete nechat v krvi kolovat. Někomu stačí kochat se při kouzelném vyhlídkovém letu, někdo vyhledává divokou jízdu na rychlých kolech a jiný zase nedá dopustit na pořádnou dávku vzrušení při tandemovém seskoku. To je ovšem jen malá část toho, co agentura nabízí.

Další články z rubriky

Seriál Ulice: Nemoc Aničky, Otovy obavy a tajemný muž

Seriál Ulice: Nemoc Aničky, Otovy obavy a tajemný muž

Včera | Do Ulice vtrhlo jaro a s jejími obyvateli pěkně zatočí. Digi začíná pochybovat o svém vztahu,…

Seriál Ulice: Budou lítat pěsti, Simona přijde o peníze a Ota bude vdovcem

Seriál Ulice: Budou lítat pěsti, Simona přijde o peníze a Ota bude vdovcem

18. 4. | Velikonoce v Ulici skončily, ale jejím obyvatelům klid nepřinesly. David bude opět pod nátlakem…

Seriál Ulice: Tobiáš riskuje, David prozře a Anička je psychicky na dně

Seriál Ulice: Tobiáš riskuje, David prozře a Anička je psychicky na dně

10. 4. | Osudy obyvatel Ulice jsou čím dál víc dramatické a nikdo nemá chvilku klidu. Tereza bude muset…

Seriál Ulice: Adriana dostane lekci, Tobiáš riskuje život

Seriál Ulice: Adriana dostane lekci, Tobiáš riskuje život

3. 4. | Život lidí v Ulici se nezklidní ani krátce před velikonočními svátky. Terezu a Davida vyděsí…