UžijSiTo - zážitky, na které se nezapomíná

| Autor: MF | Rubrika: Zábava

Komerční sdělení - Nevíte si rady s výběrem vhodného dárku pro partnera, rodinu či přátele? Nebo chcete udělat radost jen sama sobě a zažít něco nového a vzrušujícího? Neváhejte využít široké nabídky služeb zážitkové agentury a dopřejte sobě i svým blízkým nevšední chvíle v podobě adrenalinového zážitku, romantického pobytu nebo vyzkoušejte nerůznější kurzy pro volný čas.Kdo jsme?

Agentura UžijSiTo pro své zákazníky zajišťuje kompletní služby z oblasti nevšedních zážitků, originálních věcných dárků a pobytů všeho druhu. Díky přehlednému vyhledávání přes filtr regionů si můžete jednoduše vybrat vhodný zážitek či dárek pro vaše blízké přímo ve vámi zvolené lokalitě.

Každých 14 dnů připravujeme nové akční slevy na vybrané produkty, při jejichž objednání si sami zvolíte, v jakém termínu chcete daný zážitek absolvovat. Samozřejmostí je i dodání objednaného zboží až domů, ale rádi vás přivítáme i na některé z poboček v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.Relaxace pro každého

Letošní dlouhá zima se konečně chýlí ke svému konci, a tak je nejvhodnější čas pro regeneraci organismu. Využít lze například nejrůznějších masáží a relaxačních procedur. Velmi oblíbené jsou masáže lávovými kameny, díky kterým ucítíte výsledky během pár minut.

Zúčastnit se můžete také víkendových pobytů, kde za pomoci odborníků svému tělu i duši dopřejete trochu toho rozmazlování. Odpočinek si vychutnáte jak samostatně, tak i v doprovodu kamarádek na dámské jízdě, po které se budete cítit jako znovuzrozené.

Kurzy všeho druhu

Chcete svému partnerovi udělat radost a okořenit si společné intimní chvíle? Zkuste kurz flirt dance, kde se naučíte dokonale vnímat pohyby svého těla a získáte i potřebnou sebedůvěru.

Kreativní jedinci zase ocení krátkodobé rukodělné kurzy, kde se mohou naučit například výrobě šperků, keramiky nebo ručního tkaní. Samozřejmostí je, že si své vlastní výrobky odnesete domů a těmito originálními dárky můžete udělat radost svému okolí.Necítíte se v kuchyni úplně jistě nebo jen chcete trochu inovovat jídelníček? Pak právě pro vás jsou určeny kurzy vaření. Na výběr máte z různých odvětví, například přípravu masa, orientálních pochoutek, lahodných dezertů, dokonce můžete svého partnera překvapit vlastnoručně uvařeným pivem. Některé kurzy také nabízejí možnost vaření přímo u vás doma.Adrenalin nejen pro muže

Pro milovníky a milovnice adrenalinu je nabídka téměř nepřeberná. Stačí se rozhodnout, jaké množství tohoto zázračného hormonu chcete nechat v krvi kolovat. Někomu stačí kochat se při kouzelném vyhlídkovém letu, někdo vyhledává divokou jízdu na rychlých kolech a jiný zase nedá dopustit na pořádnou dávku vzrušení při tandemovém seskoku. To je ovšem jen malá část toho, co agentura nabízí.

Další články z rubriky

FOTOGALERIE: Podívejte se na nekrásnější pohádková městečka

FOTOGALERIE: Podívejte se na nekrásnější pohádková městečka

23. 10. | Že už na pohádky nevěříte? Možná změníte názor! Na světě je řada krásných míst, které jako by…

Místo křížal kabelky! V Hong Kongu vyrábějí doplňky z jablečných slupek!

Místo křížal kabelky! V Hong Kongu vyrábějí doplňky z jablečných slupek!

19. 10. | 2 | Zatímco my v Čechách začínáme sklízet jablka, vyrábět mošty a sušit křížaly, v Asii přišli na…

FOTOGALERIE: Podzim umí být krásný! Pokochejte se barevnou přírodou!

FOTOGALERIE: Podzim umí být krásný! Pokochejte se barevnou přírodou!

15. 10. | 3 | Pokud nejste vyloženě milovníci zimy a zimních radovánek, jistě vás konec léta a příchod podzimu…

První kalendář zrzků na světě: Dokonalá těla a zrzavé kštice!

První kalendář zrzků na světě: Dokonalá těla a zrzavé kštice!

11. 10. | Víte, že lidé se zrzavými vlasy tvoří jen necelá 2% lidské populace? Zrzky díky své výjimečnosti…