Komentáře ke článku

Vývoj lidstva dosáhl vrcholu, teď stagnujeme, tvrdí…

14. 11. 2008 | Vývoj lidské rasy dosáhl vrcholu. Teď už se náš průměrný věk…

Přidat příspěvek
amrak Reagovat 15. 11. 2008 09:38

Myslím že si děláme všechno sami proti sobě,cpeme do sebe nezdravé jídlo,léky,na vše očkování,zdravou imunitu snad už nikdo nemá,jsme otroci techniky po všech stránkách,potřebujeme umělé impulzy,adrenalin,drogy,cigarety,alkohol,agresivitu,rychlost,do těla si necháme vkládat samé implantáty,silikony,všechno hodnotíme jen cenou peněz to se týká i vztahů,co nejde zpeněžit za tím se nehoníme,z přírodních krás jsme udělali monopoly na peníze...tak co myslíte,kam asi tak dojdeme-jsme tak inteligentní že se zničíme sami.

Cirrat Reagovat 14. 11. 2008 13:02

sve zaliby a konicky si clovek vybira sam, rodina a pratele mu maximalne mohou trochu napomoci, ale to je tak vsechno. Rozhodne si nemyslim, ze by existoval "metalovy gen", stejne jako asi nenajdeme "gen zboznovani cokoladove zmrzliny"

lilithheta Reagovat 14. 11. 2008 12:50

Bohunka: Podle genetických vzorků tu "údajně" měla být jako první samice. Ale tvrdit to nebudu, protože nevím, jak moc je ta informace potvrzená. Ohledně vývoje se přít nebudu, protože se v této otázce ani zbla nevyznám, nicméně lidstvo považuji za trochu "civilizovanější" opice, takže v tomto směru, já osobně, problém nevydím. Mě by zase zajímalo, jestli náklonost k určitému uměleckému směru(impresionismus X abstrakce; pop X punk)je vrozená nebo získaná až výchovou.

Bohunka Reagovat 14. 11. 2008 10:28

Moc by mně zajímalo jak vzniknul člověk.Všechny možné dohady a doměnky jsou bohužel jenom dohady.Z opice být nemůžem že ty dál existují.Taky by mně zajímalo,co vzniklo dřív,samec nebo samice.To už asi bohužel nikdy lidstvo nevypátrá i při sebevětší technice.

Pro vkládání komentářů se musíte nejdříve přihlásit