VyVolení - Rádobymafián kontra hornický tatík

| Autor: redakce | Rubrika: Zábava

I takhle by se dal nazvat včerejší duel. Samotný duel tak zajímavý nebyl jako to co ho předcházelo a to co po něm následovalo.

Přestože ve mně byla malá dušička, protože jsem si říkala, že hodně lidí tam pošle radši Petra, ať z důvodů lepší zábavy při šmíringu a nebo aby se mu pomstili a on tam musel dál být s tou „prostitutkou a buznou“. Nakonec zdravý rozum zvítězil a JPZ maže na ten svůj Václavák na dlažbu.

Moc se mi od Primy líbilo jak pustila obyvatelům Vily pár Petříčkových památných vět a na ty ledviny taky došlo. Jen mě mrzelo, že nejvíc v šoku se zdál Vladko. Jsem si myslela, že on by čekal od Petra přece cokoli. Ve chvíli kdy nám byla puštěna rekapitulace, prý Petr jen řekl, že se stydí a že jen doufá, že vypadne a už diváci neuvidí právě proběhlou noc.

O jak se mýlil. Prima nám ukázala duo debilos "Věra a Petr" v plné kráse. Takový konflikt jsme ještě neviděli. Nevím co bylo spouštěcím mechanismem, ale hádka byla strašná a Petr spadl až na nejhlubší dno. V podstatě se snažil silácky nakračovat na Vladka a jediný argument bylo, že Vladko není chlap, protože chlap s chlapem nemůže mít dítě.

No já myslím, že chlapa dělá něco úplně jiného než počet dětí.? Pro mě se JPZ ukázal jako buran toho největšího kalibru a škoda pro něj písmen. Takže v této atmosféře i ten nejslabší soupeř by byl pro JPZ smrtelná rána.

Jen se mi líbilo jak JPZ v posledních pár minutách Ve Vile prokoukl a pochopil, že to nebude mít jednoduché ve skutečném životě.

Emil šel na duel přesvědčen o své prohře, takže když se ukázaly výsledky, pomalu gratuloval Petrovi k vítězství. Byl strašně spontání a dojemný jako plyšový medvídek, takže si myslím, že většina těch co mu poslala hlas jen aby vyřadili Petra tak dostalo malou odměnu v tom, že hlasovali pro zajímavého a hodného človíčka.

Maminka Petra, která byla ve studiu, byla v rozpacích a jako každá máma se snažila svého syna obhájit, ale já viděla v jejích očích smutek. Je těžké se podívat, že něco co člověk v dobré víře vychová se v zátěžové situaci takhle prezentuje.

Večer byl Petr hostem v noční show a tam se rozpačitě snažil všem namluvit, že schválně hrál záporňáka, protože ve vile bylo moc kladných postav. No já mu to nevěřila. A ještě drobný postřeh. Jak se nakrucoval vzteky v sauně sklouzl mu ručník. Tak to dodržel. Viděli jsme to a už zaplaťpámbu, že už je pryč.

autor: simona

Další články z rubriky

Fotogalerie: Nejkrásnější západy slunce vás okouzlí

Fotogalerie: Nejkrásnější západy slunce vás okouzlí

Včera | 1 | Jak je známo, nejkrásnější věci na světě nevytvořil člověk, ale příroda. Mezi ty nejkouzelnější…

FOTOGALERIE: Podívejte se na nekrásnější pohádková městečka

FOTOGALERIE: Podívejte se na nekrásnější pohádková městečka

23. 10. | Že už na pohádky nevěříte? Možná změníte názor! Na světě je řada krásných míst, které jako by…

Místo křížal kabelky! V Hong Kongu vyrábějí doplňky z jablečných slupek!

Místo křížal kabelky! V Hong Kongu vyrábějí doplňky z jablečných slupek!

19. 10. | 2 | Zatímco my v Čechách začínáme sklízet jablka, vyrábět mošty a sušit křížaly, v Asii přišli na…

FOTOGALERIE: Podzim umí být krásný! Pokochejte se barevnou přírodou!

FOTOGALERIE: Podzim umí být krásný! Pokochejte se barevnou přírodou!

15. 10. | 3 | Pokud nejste vyloženě milovníci zimy a zimních radovánek, jistě vás konec léta a příchod podzimu…