Čtyři jednoduché rady, jak zvládnout nákupy a užít si vánoční pohodu

| Autor: PR | Rubrika: Zdraví | komerční sdělení

Přelidněná nákupní centra, přehnané množství blikajících vánočních ozdob, starost o tenčící se finance. Jak se těmto nepříjemným pocitům vyhnout, pořídit ten nejlepší dárek pro vaše milé a neohrozit vánoční pohodu? Postup je jednoduchý.

1. Zamyslete se, komu vlastně svým dárkem chcete udělat radost. Jaká je osobnost, co ráda dělá, co má ráda, ale i třeba co ji trápí a v čem jí můžete pomoci.

2. Vybírejte chytře a trefně. Takto vybraný dárek nejen potěší, ale ještě jím ukážete, že obdarovaného dobře znáte a záleží vám na něm.

3. Už nechcete dávat dárky, které skončí zapomenuté ve skříni nebo zaprášené na poličce mezi ostatními lapači prachu? Věnujte takový, kterým vyjádříte svou péči a starost o zdraví blízkých. Proč? Je tím nejdůležitějším. Takový dárek bude každý den podporovat zdraví milovaných a připomínat jim, že na ně myslíte.

4. Namísto nákupních center kupte dárky na internetu nebo v menších prodejnách.

Nebojte se dárků, které možná neoslní na první dojem. Jejich skutečnou hodnotu poznají vaši blízcí později. Stejně tak jako to bylo se solí v pohádce Sůl nad zlato. Takovými dárky mohou být i doplňky stravy, které kondici blízkých podpoří tam, kde je potřeba (na www.klubzdravi.cz a v lékárnách). Darujte je samostatně nebo kombinujte s jinou radostí. Nové módní brýle může chytře doplnit třeba doplněk stravy, který podpoří zdraví očí vašich milovaných (např. LuteinPLUS). PS. Míru vaší vánoční spokojenost si můžete ověřit na unikátní kartě pohody, která doplňuje vybrané doplňky stravy.

Tipy na vánoční dárky

Podpora pro unavené oči

Pracují vaši blízcí u počítače a trápí je unavené oči? Darujte jim doplněk stravy Lutein PLUS – vyvážené složení s vitaminem A a zinkem pro výživu očí. Doplněk stravy obsahuje kromě luteinu také další pečlivě vybrané látky – zeaxantin, vitaminy E. Součástí balení je i karta pohody – ověřte si s ní, že nejste ve stresu, a Vánoce mohou začít.

Doporučená cena: Lutein PLUS (70 + 50 tobolek): 499 Kč; doplněk stravy. K dostání: v lékárnách a na www.klubzdravi.cz

Doplněk stravy

Na podporu paměti

Věnujte kvalitní extrakt ginkgo biloby pro podporu paměti, koncentraci a mozkovou činnost obohacený o DMAE a magnesium. Magnesium má blahodárný vliv na nervový a svalový systém, podporuje mentální výkonnost. Součástí balení je i karta pohody – ověřte si s ní, že nejste ve stresu, a Vánoce mohou začít.

Doporučená cena: GinkoPrim MAX (90 + 30 tablet): 419 Kč; doplněk stravy. K dostání: v lékárnách a na www.klubzdravi.cz

Doplněk stravy

Z přírody do buněk

Koenzym Q10 se přirozeně vyskytuje v lidském těle, v buněčných mitochondriích, které hrají jednu z klíčových rolí v získávání energie z potravy. Přirozená produkce Koenzymu Q10 ale klesá s věkem.

Doporučená cena: Koenzym Q10 FORTE 60 mg (30 + 30 tablet): 279 Kč; doplněk stravy. K dostání: v lékárnách a na www.klubzdravi.cz

Doplněk stravy

Zdravé srdce, mozek a zrak

Chytrým dárkem může být doplněk stravy Omega-3 FORTE. Vysoká dávka omega­3 prémiové kvality pro zdravé srdce, mozek a zrak. EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce, DHA pak také k normální funkci mozku a zraku. Příznivého účinku je dosaženo při min. dávce 250 mg denně. Součástí balení je i karta pohody – ověřte si s ní, že nejste ve stresu, a Vánoce mohou začít.

Doporučená cena: Omega-3 rybí olej FORTE 1000 mg (120 + 60 tobolek): 299 Kč; doplněk stravy. K dostání: v lékárnách a na www.klubzdravi.cz

Doplněk stravy

Další články z rubriky

Pravda o mléce: Je zdraví prospěšné, nebo ne?

Pravda o mléce: Je zdraví prospěšné, nebo ne?

Dnes | Mléko je základní výživou člověka v nejútlejším věku. Někdo ho miluje po zbytek života, druhý se mu…

8 šťavnatých receptů z krůtího masa: Chilli con carne, burger nebo guláš

8 šťavnatých receptů z krůtího masa: Chilli con carne, burger nebo guláš

Včera | Krůtí maso je lehce stravitelné, přitom je šťavnaté a chutné. Zkuste z něj recepty, které běžně…

Srdeční arytmie přibývá i u žen. Můžou za to kouření a obezita. Nemáte ji také?

Srdeční arytmie přibývá i u žen. Můžou za to kouření a obezita. Nemáte ji…

19. 3. | Arytmie neboli porucha srdečního rytmu patří mezi ta nejčastější srdeční onemocnění. Každý rok u…

Rychlé těstoviny: S domácím pestem, sýrovou omáčkou či s kokosem

Rychlé těstoviny: S domácím pestem, sýrovou omáčkou či s kokosem

19. 3. | Těstoviny, po italsku pasta, se těší velké oblibě. Jsou rychlé a těch různých variací, které z nich…