Myslela jsem si, že už nikdy v mém životě nebudu štíhlá. Díky NATURHOUSE mám o 20 kg méně!

| Autor: PR | Rubrika: Zdraví

Svěřila se Lenka Žáčková, která po dobu šesti měsíců docházela do dietetického centra v Berouně. Pod vedením výživové poradkyně Evy Straškrábové dokázala nejen zhubnout 20kilogramové závaží, ale také si vylepšila pitný režim, naučila se organizovat příjem stravy během dne a získala spoustu dalších tipů a receptů.

Dnes se může pyšnit oblečením menším o 5 konfekčních velikostí. A nejen to, ví také, co má dělat, aby jí vysněná váha zůstala.

Lenka Žáčková předtím, než začala hubnout s NATURHOUSE.


Jak jste se dostala k NATURHOUSE?

Několik dní jsem procházela okolo nově otevřené pobočky v Berouně a neměla jsem odvahu vstoupit. Jednou se ale ve mně cosi zlomilo a já jsem se srdíčkem v krku, a musím přiznat, že také na pozvání milé slečny asistentky, přeci jen do dietetického centra vstoupila. A tak začalo mé hubnutí s NATURHOUSE.

Jakých výsledků jste dosáhla?

Upřímně? Opravdu neuvěřitelných! Myslela jsem si, že už nikdy v mém životě nebudu štíhlá. Díky unikátní metodě NATURHOUSE jsem ale dokázala zhubnout krásných 20 kg. To ale nebylo všechno. Moje osobní výživová poradkyně Eva Straškrábová mi poradila, jak se stravovat zdravěji. Doporučila mi pestrou dietu, která vychází ze zásad středomořské kuchyně. K tomu jsem přidala lehký pohyb a užívala exkluzivní výrobky na bázi bylin. Díky radám paní dietoložky jsem si vylepšila pitný režim, pochopila jsem, jak si mám organizovat příjem stravy během dne a získala jsem spoustu dalších chytrých tipů a vynikajících receptů. Dnes se mohu pyšnit oblečením menším o 5 konfekčních velikostí, cítím se mnohem vitálnější a nejlepší na tom všem je, že vím, co mám dělat, aby mi má vysněná váha zůstala.

Lenka Žáčková s dietoložkou Evou Straškrábovou.


Co jste nejvíce při dietě oceňovala?

Doslova nadšená jsem byla z množství a výběru potravin, které jsem mohla jíst. Byla to první dieta v mém životě, při které jsem nehladověla. Také jsem velmi oceňovala, že si má dietoložka věděla vždy rady i v případech, když jsem někdy mírně zahřešila. Její rady a doporučení skutečně zabíraly. Co mě osobně velmi motivovalo a dávalo mi chuť do dalšího hubnutí, byly každotýdenní úbytky váhy.

Docházíte i nyní na občasné návštěvy?

Musím se přiznat, že jsem teď pár týdnů „lajdačila“. Proto jsem se s poradkyní Evou domluvila, že ji zase navštívím a zkonzultuji s ní svůj současný stav. Přeci jen jaro klepe na dveře a tato zima byla dlouhá a náročná. Je příjemné, že NATURHOUSE pečuje o klienty i po dosažení optimální váhy a my pak vždy víme, že se můžeme za svým osobním dietologem zastavit, poradit se nebo načerpat další motivaci.

Děkujeme paní Žáčkové za poskytnutí rozhovoru.
Podrobnější informace získáte na www.naturhouse-cz.cz

Lenka Žáčková je spokojenou klientkou dietetického centra NATURHOUSE v Berouně.

Další články z rubriky

Co všechno vás zdravotně může potkat, když je vám víc než 40

Co všechno vás zdravotně může potkat, když je vám víc než 40

Dnes | Čtyřicítka se u žen bere jako zlomový věk. Větší únava, zpomalující se metabolismus, proměna…

6 večerních rituálů, které vám pomůžou hubnout

6 večerních rituálů, které vám pomůžou hubnout

18. 2. | Co kdybyste mohla hubnout jen díky tomu, že změníte svoje večerní rituály? Zní to až moc jednoduše,…

Pozor! Jak poznáte, že má někdo z vašich blízkých Alzheimera?

Pozor! Jak poznáte, že má někdo z vašich blízkých Alzheimera?

16. 2. | 1 | Dodnes nevíme proč, ale Alhzeimerova choroba postihuje hlavně ženy. Možná proto, že jsou obecně…

Nejlepší rybí obědy: Fish&chips i ryba na fenyklu

Nejlepší rybí obědy: Fish&chips i ryba na fenyklu

15. 2. | Naučte se jíst zdravé rybí maso, ať už v odlehčené podobě na fenyklu a grapefruitu nebo v podobě…