Nejtlustší žena světa se chce vdávat. Musí ale zhubnout aspoň 120 kilo!

| Autor: Veronika Matoušková | Rubrika: Zdraví

Na své svatbě chce každá žena vypadat co nejlépe. Proto nejedna budoucí nevěsta začne hubnout, aby mohla obléci co nejkrásnější svatební šaty. V případě Charity Pierce (38) jde ale o víc, než jen o menší velikost svatebních šatů. Tato Britka totiž narostla do neuvěřitelných 346 kilogramů!

Láska i kila přemůže

Tato svobodná matka se se svým vyvoleným seznámila díky své dceři Charly. Co na tom, že její milý je o 17 let mladší a o neuvěřitelných 250 kilo lehčí, než ona. Jedovaté jazyky nešetří poznámkami, že by se postavou i věkem hodil více k Charly než k ní, ale tyto urážky zamilovaná dvojice ignoruje.

Řešení: Bandáž žaludku. Ale…

Vzhledem ke své váze Charity neopouští svůj dům. Nyní se ale vyskytl sakra dobrý důvod, aby se sebou něco udělala, a své „doupě“ opustila. Její přítel ji požádal o ruku. A ledy se pohnuly. Charity ví, že se sebou musí něco udělat.

„Vím, že pro mě je jediným možným řešením bandáž žaludku. Bohužel, jediná klinika na světě dělá bandáže lidem s morbidní obezitou. A proto, abych se tam vůbec dostala, musím svépomocně zhubnout aspoň 120 kilogramů. A to nemluvím o tom, že musím našetřit pořádnou sumu, abych si tuto operaci vůbec mohla dovolit,“ říká smířeně Charity.

Pokud sama nezhubne přes metrák své váhy, klinika jí bandáž odmítne udělat. Představovalo by to totiž příliš velké riziko. A tak jí nezbývá, než zatnout zuby a pustit se do toho.

Pohled dcery

Její dcera, Charly, k tomu říká: „Jsem ráda, že se mamka odhodlala s tím něco udělat. Bylo už načase, ale vím, že pokud se jí nedostane odborné pomoci, nebude dlouho žít,“ dodává posmutněle. „Není to poprvé, kdy se obrátila s prosbou na veřejnost. Už před dvěma lety uveřejnila své video na Youtube, ale tehdy se nic nestalo,“ krčí rameny Charly.

Komplikace: Lymfedém

Není žádným tajemstvím, že obezita (a tím spíše takového rozsahu) s sebou nese celou řadu komplikací. Ani Charity není žádnou výjimkou. Například ji kromě jiného trápí lymfedém – její levá noha je natolik oteklá, že se nedostane do žádného standardního vozu. Její potíže se datují od roku 2001, kdy ošklivě upadla na schůdkách z letadla. Od té doby se oteklé nohy nemůže zbavit.

Komplikace druhá: Peníze

Peníze hýbou světem, a bohužel ani tento případ se nijak neliší. „Abych mohla podstoupit bandáž na klinice, která se zabývá i lidmi s obezitou jako mám já, musím našetřit aspoň 5 tisíc dolarů a ujet přes tisíc mil až do Texasu,“ vysvětluje Charity své pohnutky, proč si založila stránku Podpořte mě a prosí lidi o jakýkoliv příspěvek, aby dosáhla svého snu.

Motivace: Nechci se vdávat doma

„Ano, mohla bych se vdát doma, spousta lidí to tak dělá. Má vysněná svatba s Tonym ale vypadá jinak. Chci mít krásné svatební šaty, na nohou kovbojské boty a na hlavě – jak jinak – kovbojský klobouk. Vždyť vdávat se chci jen jednou v životě, a tak není divu, že si to chci užít na maximum a chci protancovat celou noc,“ sní o pohádkové svatbě Charity.

Jak na to?

V současné době má Charity přísnou dietu, kdy smí sníst pouze 1200 kalorií a 2x denně cvičí. Modlí se, aby jí tento přísný způsob hubnutí přinesl kýžené ovoce v podobě operace na vyhlášené texaské klinice. Naděje vkládá i do své účasti v televizním pořadu „Můj třísetkilový život,“ který by jí měl pomoci k dosažení svého snu. „Je to dlouhá cesta a já jsem teprve na začátku,“ uznává Charity.

Další články z rubriky

Těstoviny nasladko: Brusinkové lasagne a nudle s mákem

Těstoviny nasladko: Brusinkové lasagne a nudle s mákem

Dnes | Sladké těstoviny můžou být pro nás trochu nezvyk, ale po prvním okusení si tuto kombinaci…

Oční jóga: 9 rad, jak si u počítače nezkazit zrak

Oční jóga: 9 rad, jak si u počítače nezkazit zrak

Dnes | Každý člověk mrkne během dne dvaadvacetkrát za minutu, při čtení knihy desetkrát a pokud pracuje na…

Pozor! Tyhle mýty o hubnutí ničí vaše zdraví

Pozor! Tyhle mýty o hubnutí ničí vaše zdraví

25. 3. | Často si myslíme, že pro svoje zdraví děláme to nejlepší, jenže je to přesně naopak a my pak paseku…

Zelí jako hlavní jídlo: Pizza, domácí těstoviny nebo salát

Zelí jako hlavní jídlo: Pizza, domácí těstoviny nebo salát

24. 3. | Zelí patří k nejoblíbenější zimní zelenině. Dá se využít nejen jako příloha k masu a knedlíkům, ale…