REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ: Revoluční metoda samoléčení, kterou zvládne každý

| Autor: Helena Míková | Rubrika: Zdraví

Rekonektivní léčení, jehož objevitelem (zakladatelem) je americký lékař Eric Pearl, přináší nový pohled na sebeléčení a uzdravování. Vladimír Ekart – mentor, instruktor a praktik The Reconnection a Reconnective Healing – nás seznámí se základními principy.

REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ: Revoluční metoda samoléčení, kterou zvládne každý

Vysvětlete prosím, o čem Rekonektivní léčení JE, o čem rozhodně NENÍ, jak a čím napomáhá k uzdravení nemocných.

Rekonektivní léčení JE o návratu do našeho původního stavu rovnováhy a zdraví díky spojení s frekvencemi, které jsou zde v prostoru přístupné stále a pro každého. Tyto frekvence nesou ve svém spektru energii, světlo a informace v harmonické podobě. Jakmile naše tělo tyto frekvence pocítí, rozpomene se, že tuto formu harmonie a zdraví zná, a začne se do ní přirozeně navracet. Rekonektivní léčení rozhodně NENÍ analýza, diagnóza ani vyšetření a ošetřování klienta. Praktik Rekonektivního léčení se na frekvence naladí, poté ustoupí do pozadí a nechá proces probíhat samovolně. Tím umožní klientovi, aby obdržel optimální formu léčení, a to i v oblastech, které neočekával. Často totiž vnímáme uzdravení jen jako překročení fyzických obtíží, ale léčení na této úrovni jde mnohem dál. Dotýká se naší fyzické, mentální, emocionální i spirituální roviny.

Je opravdu každý z nás schopen se na tuto energii naladit, i pokud energie jako takové běžně „necítí“?

Ano. Schopen je toho opravdu každý. To mě osobně fascinovalo hned od začátku, předtím jsem totiž energie nikdy necítil… Pravda je, že 90 procent lidí se naladí ihned a zbytek velmi brzy. Je to naše přirozená schopnost. Tyto frekvence jsou součástí prostoru, ve kterém žijeme, každý je však vnímá trochu jinak. Někdo cítí teplo, někdo chlad, mravenčení, tlak, jiný vidí barvy, které ještě neviděl, další slyší zvuky, někomu se samovolně pohybují části těla…

Kde vlastně leží „hranice“ možností Rekonektivního léčení?

Spojení s těmito frekvencemi nám umožňuje překročit naše stávající hranice, do kterých se mnohdy „zavíráme“. Tím, že se nezaměřujeme na konkrétní problém nebo analýzu či diagnózu, umožňujeme procesu léčení, aby ovlivnil vše, co v našem životě není v rovnováze. Často si lidé myslí, že potřebují vyléčit záda, koleno nebo rakovinu, ale najednou si všimnou, že se kupříkladu vyladily jejich vztahy s rodiči i okolím, začnou být více vnímaví, citliví… a pak „nenápadně“ odejde problém také na fyzické úrovni. Vyléčení bývá skutečně mnohorozměrné a mnohovrstevné. Rekonektivní léčení přirozeně přitahuje pozornost vědců, univerzit a lékařů celého světa. Je to proto, že má velmi reálné výsledky, a zároveň to není metoda, která vyžaduje speciální schopnosti. Doktor Eric Pearl Reconnective Healing učí tisíce lidí (včetně ČR) a podílí se na mnoha klinických výzkumech. Vědeckým pracovníkům tato metoda velmi připomíná moderní poznatky spojené s kvantovou fyzikou a epigenetikou, o účincích Rekonektivního léčení existují vědecky publikované odborné studie po celém světě. Připravujeme jejich překlad i do češtiny.


  • Přijímat – nevysílat, to je koncept The Reconnection (= znovu napojení), na který nejsme příliš zvyklí. Máme tendenci věci ovládat a posouvat vlastní vůlí. Zde je to jiné, nic „netlačíme“ silou. Přirozeně překračujeme běžné hranice vnímání, stáváme se multirozměrnými. Což je náš původní stav. A tento stav nezná disharmonii, strach a nemoci na té úrovni, na jakou jsme běžně zvyklí.

Článek vyšel v časopise Moje Zdraví

Další články z rubriky

Jak se zbavit únavy a vyčerpání: Co jíst, cítit, jak se chovat

Jak se zbavit únavy a vyčerpání: Co jíst, cítit, jak se chovat

Dnes | Pokud na vás přišly jarní deprese a únava, je načase si s nimi poradit. Stačí čerpat vitalitu z…

Čerstvé ryby bez tuku: Připravte si klasiku z českých vod

Čerstvé ryby bez tuku: Připravte si klasiku z českých vod

Včera | Nejsme přímořský stát, tak se k nám ryby na jídelníček moc nedostávají. Nicméně to neznamená, že by…

Levné recepty z cibule: Pizza, chléb i pomazánka

Levné recepty z cibule: Pizza, chléb i pomazánka

24. 4. | Jednoduchá potravina, jako je cibule, se dá připravit na mnoho způsobů. Nejen ve své čerstvé formě,…

Pohled do mísy: Co o vás prozradí barva a konzistence stolice?

Pohled do mísy: Co o vás prozradí barva a konzistence stolice?

24. 4. | Podíváte se občas před spláchnutím, co po vás na toaletě zůstalo? Měla byste. Barva, struktura,…