Skvělý tip na vánoční dárek – drahokamové filtry na vodu VitaJuwel

| Autor: PR | Rubrika: Zdraví | komerční sdělení

Na světě existuje celá řada cenných věcí, ale dvě z nich nad těmi ostatními přeci jen převažují. Všemi ženami milované drahokamy a pramenitá pitná voda, která je v dnešní době stále vzácnější. Spojte tyto dva faktory dohromady a získáte jedinečný produkt, který se ideálně hodí třeba jako vánoční dárek.

Už starověcí Řekové znali úžasnou schopnost drahokamů, které používali pro revitalizaci nebo-li oživení vody. Rodinná firma VitaJuwel společně s japonským vědcem Dr. Masaru Emoto oprášila staré umění přirozené úpravy vody a dodala mu punc luxusu a jedinečnosti. Začala vyrábět skleněné fioly ukrývající jednotlivé směsi vzácných kamenů jako je např. křišťál, diamant, růženín, ametyst nebo jaspis. Ty po vložení do džbánů či karaf dokážou už po 7 minutách, ve kterých konají svou práci, vodu upravit a očistit od všech zdraví zatěžujících látek. Účinnost drahokamů nikdy nevyprchá, nemusíte ji obměňovat ani si pořizovat nové fioly. Jedna směs vám dokáže čistit vodu tak dlouho, jak si jen budete přát.

Balené vody mají negativní dopad na životní prostředí i vaše finance, jejich alternativa, kohoutková voda je zase často tvrdá a musíte ji nechat nejprve odstát, aby se před prvním napitím usadil kal. Fioly s drahokamy dokáží všechny tyto mínusy minimalizovat. Nebudete díky nim produkovat žádné plastové obaly a získáte čistou, zdravou vodu v její nejryzejší podobě. Každý druh drahého kamene totiž obsahuje přirozeně unikátní typ energetické informace, která se po ponoření fioly do tekutiny přenese. Abyste správně pochopili, jak proces funguje, vezměte si příklad v přírodě. Studánková voda i horská bystřina se pod zemským povrchem omílají přes různé druhy minerálů, čímž získávají svou čerstvost a vitalitu. Stejného efektu docílíte díky drahokamovým filtrům na vodu.

Jednotlivé drahokamové směsi jsou připravovány tak, aby vyhovovali každému z nás. Ženy toužící po štíhlejší postavě si zamilují směs s názvem „Pro štíhlost“ obsahující jaspis, magnezit a křišťál. Na své si přijdou i ti, kteří by rádi očistili své tělo od vlivů vnějšího světa. K tomu jim poslouží fiola „Vnitřní čistota“ či „Regenerace“. Výběr jednotlivých směsí je intuitivní, nebojte se jejich výběru věnovat trošku času.

Značka VitaJuwel si za svými produkty stojí. Drahokamy, které ve skleněných fiolách vypadají naprosto úchvatně, vybírá pečlivě hned v několika exotických končinách, přičemž dbá na to, aby byl jejich původ fair traid, tedy z bezkonfliktních zemí. Sklo je bezolovnaté a mají ho na svědomí čeští skláři, kteří produkty vyrábějí na základě stoletých tradic.

Znáte snad lepší a estetičtější způsob každodenní úpravy vody?

Další informace naleznete na www.vodavita.cz.

Další články z rubriky

Jak udělat dokonalý smažák? Známe 4 triky!

Jak udělat dokonalý smažák? Známe 4 triky!

Dnes | Na klasický smažený sýr dostane čas od času chuť každý z nás. Ne vždy se ale povede, aby sýr ze…

Populární superpotraviny: Zázvor prodlouží menstruaci a borůvky zvýší cukr

Populární superpotraviny: Zázvor prodlouží menstruaci a borůvky zvýší cukr

22. 5. | Superpotravinami se to v poslední době všude jen hemží a výživoví poradci si je nemohou vynachválit…

7 rychlých receptů: Jak na chutné pomazánky

7 rychlých receptů: Jak na chutné pomazánky

22. 5. | Chystáte oslavu nebo posezení s přáteli a lámete si hlavu nad občerstvením? Vyzkoušejte jednohubky…

Ochutnejte jarní polévky: Chřestová, špenátová nebo okurková

Ochutnejte jarní polévky: Chřestová, špenátová nebo okurková

19. 5. | Lehké jarní polévky, které vám rychle půjdou od ruky. Vyzkoušejte třeba sezonní chřestovou nebo…