Účinný jarní úklid těla

| Autor: PR | Rubrika: Zdraví

Stejně jako se snažíme dát s nástupem jara do pořádku své příbytky, měli bychom uklidit a vyčistit i svá těla. V dnešní době jsme totiž neustále vystavováni negativnímu působení toxických látek ze znečištěného životního prostředí, k němuž se ještě přidává nevhodná strava, kouření, stres a nedostatek odpočinku. Chceme-li svému tělu pomoci a odstranit z něj škodlivé látky, měli bychom si dopřát pravidelné detoxikační kúry.

Toxiny útočí
Při intoxikaci (zanesení těla toxiny) škodlivé látky putují krevním řečištěm k orgánům a mají na ně negativní vliv. Nejhůře působí na plíce, játra, ledviny a kůži. Také tlusté střevo, které funguje jako odpadní systém našeho těla, je ohroženo. Odpadní látky se hromadí a usazují na jeho stěnách, a tím blokují a ucpávají průchod výživným látkám. Tvoří tak živnou půdu pro parazity, houby, patogenní bakterie a viry. Při intoxikaci dochází ke snížení imunity, alergiím, oslabený organizmus hůře odolává chřipkám, často se objevuje kašel, rýma a bolesti hlavy. Mezi další možné průvodní jevy patří bolesti v kříži, nadýmání, zácpa či průjem, přibývání na váze a ženy mívají potíže s celulitidou. Znečištění organizmu se může projevit i zhoršenou psychikou - výkyvy nálad, špatnou pamětí, pocity zmatenosti a také depresemi.

Způsoby obrany
Při vymýšlení obranné strategie bude určitě jako první na místě snaha o zdravější životní styl. Vyváženou stravou s dostatkem vitaminů a minerálů, častým pohybem na čerstvém vzduchu a také dostatečným odpočinkem zvýšíme obranyschopnost a odolnost organizmu vůči různým potížím. Zároveň bychom však měli svému tělu dopřát několikrát do roka pravidelnou detoxikační kúru. Komfortní metodu představuje užívání tablet Denoxinal®. Tento doplněk stravy podporuje přirozené detoxikační procesy v těle, a tím z něj pomáhá odstranit jedovaté látky. Příznivě působí na správnou funkci jater, žlučníku a střev a zároveň podporuje látkovou výměnu a pomáhá udržovat optimální hladinu cholesterolu. Denoxinal® obsahuje speciální kombinaci výtažků z léčivých bylin s nutričním významem. Důležitou složkou přípravku je Chlorella, což je zelená, sladkovodní řasa, popsaná vědci již roku 1890. Vyskytuje se na Zemi 2,5 miliardy let a za svoje přežití vděčí efektivnímu mechanismu obnovování DNA. Význam Chlorelly v detoxikaci organizmu lze vysvětlit mimořádně bohatým složením. Obsahuje přibližně 60% bílkovin, 20% uhlovodanů, 10% tuků a celé spektrum vitaminů, minerálů a stopových prvků, které plní funkci antioxidační a pomáhají odstraňovat z těla těžké kovy a jiné toxické látky. Detoxikační účinek chlorelly je přisuzován chlorofylu a speciálnímu složení buněčných stěn. Buněčné stěny Chlorelly mají tři vrstvy, z nichž střední silnější vrstva obsahuje celulózní mikrovlákna a vnější vrstva polymerizovaný karotenoidový materiál. Je to právě tento buněčný materiál, který nejprve naváže na sebe toxické látky a poté je odstraní z těla. Díky svému složení je Chlorella také uznávaným probiotikem, které podporuje růst zdravé střevní mikroflóry.

Více informací o přípravku naleznete na www.denoxinal.cz

Komerční prezentace

Další články z rubriky

Máte antibiotika? Zvolte vhodnou stravu, abyste si neuškodila

Máte antibiotika? Zvolte vhodnou stravu, abyste si neuškodila

Dnes | Když už nemoc postoupí tak, že pomohou jen antibiotika, nemá smysl se bránit. Léky vás sice zbaví…

Jak upéct skvělou domácí vánočku. Zkuste recept našich babiček

Jak upéct skvělou domácí vánočku. Zkuste recept našich babiček

15. 12. | Na první pohled je pečení vánočky složitá záležitost, které se nejeden začátečník zalekne. Když ale…

Co jste nevěděli o virózách: 10 základních informací

Co jste nevěděli o virózách: 10 základních informací

14. 12. | 3 | Opakuje se to každý rok a všichni to dobře známe. Náhle nás přepadne teplota, bolest svalů,…

6 nejlepších kuchařek, které chcete najít pod stromečkem na Vánoce 2017

6 nejlepších kuchařek, které chcete najít pod stromečkem na Vánoce 2017

13. 12. | Pokud rádi vaříte, kuchařek není nikdy dost. Přinášíme vám šest kousků, které udělají radost…