Účinný jarní úklid těla

| Autor: PR | Rubrika: Zdraví

Stejně jako se snažíme dát s nástupem jara do pořádku své příbytky, měli bychom uklidit a vyčistit i svá těla. V dnešní době jsme totiž neustále vystavováni negativnímu působení toxických látek ze znečištěného životního prostředí, k němuž se ještě přidává nevhodná strava, kouření, stres a nedostatek odpočinku. Chceme-li svému tělu pomoci a odstranit z něj škodlivé látky, měli bychom si dopřát pravidelné detoxikační kúry.

Toxiny útočí
Při intoxikaci (zanesení těla toxiny) škodlivé látky putují krevním řečištěm k orgánům a mají na ně negativní vliv. Nejhůře působí na plíce, játra, ledviny a kůži. Také tlusté střevo, které funguje jako odpadní systém našeho těla, je ohroženo. Odpadní látky se hromadí a usazují na jeho stěnách, a tím blokují a ucpávají průchod výživným látkám. Tvoří tak živnou půdu pro parazity, houby, patogenní bakterie a viry. Při intoxikaci dochází ke snížení imunity, alergiím, oslabený organizmus hůře odolává chřipkám, často se objevuje kašel, rýma a bolesti hlavy. Mezi další možné průvodní jevy patří bolesti v kříži, nadýmání, zácpa či průjem, přibývání na váze a ženy mívají potíže s celulitidou. Znečištění organizmu se může projevit i zhoršenou psychikou - výkyvy nálad, špatnou pamětí, pocity zmatenosti a také depresemi.

Způsoby obrany
Při vymýšlení obranné strategie bude určitě jako první na místě snaha o zdravější životní styl. Vyváženou stravou s dostatkem vitaminů a minerálů, častým pohybem na čerstvém vzduchu a také dostatečným odpočinkem zvýšíme obranyschopnost a odolnost organizmu vůči různým potížím. Zároveň bychom však měli svému tělu dopřát několikrát do roka pravidelnou detoxikační kúru. Komfortní metodu představuje užívání tablet Denoxinal®. Tento doplněk stravy podporuje přirozené detoxikační procesy v těle, a tím z něj pomáhá odstranit jedovaté látky. Příznivě působí na správnou funkci jater, žlučníku a střev a zároveň podporuje látkovou výměnu a pomáhá udržovat optimální hladinu cholesterolu. Denoxinal® obsahuje speciální kombinaci výtažků z léčivých bylin s nutričním významem. Důležitou složkou přípravku je Chlorella, což je zelená, sladkovodní řasa, popsaná vědci již roku 1890. Vyskytuje se na Zemi 2,5 miliardy let a za svoje přežití vděčí efektivnímu mechanismu obnovování DNA. Význam Chlorelly v detoxikaci organizmu lze vysvětlit mimořádně bohatým složením. Obsahuje přibližně 60% bílkovin, 20% uhlovodanů, 10% tuků a celé spektrum vitaminů, minerálů a stopových prvků, které plní funkci antioxidační a pomáhají odstraňovat z těla těžké kovy a jiné toxické látky. Detoxikační účinek chlorelly je přisuzován chlorofylu a speciálnímu složení buněčných stěn. Buněčné stěny Chlorelly mají tři vrstvy, z nichž střední silnější vrstva obsahuje celulózní mikrovlákna a vnější vrstva polymerizovaný karotenoidový materiál. Je to právě tento buněčný materiál, který nejprve naváže na sebe toxické látky a poté je odstraní z těla. Díky svému složení je Chlorella také uznávaným probiotikem, které podporuje růst zdravé střevní mikroflóry.

Více informací o přípravku naleznete na www.denoxinal.cz

Komerční prezentace

Další články z rubriky

Nejlepší recepty na kuře: Caesar, ohnivá křidélka i špízy

Nejlepší recepty na kuře: Caesar, ohnivá křidélka i špízy

Včera | Kuřecí maso je dietní, rychle připravené i relativně levné, proto se těší stálé oblibě. Ale časem…

Dezerty do skleničky: Čokoládová pěna, suflé i limetkový krém

Dezerty do skleničky: Čokoládová pěna, suflé i limetkový krém

16. 2. | Minidezerty do skla dokáží zachránit nejednu nečekanou návštěvu. Vyzkoušejte našich pět osvědčených…

Dagmar Heřtová z blogu Tastejourney.cz: Vařit se dá i na podpatcích

Dagmar Heřtová z blogu Tastejourney.cz: Vařit se dá i na podpatcích

16. 2. | Pokud sledujete kuchařské a gurmánské blogy, určitě vám neunikla stránka Tastejourney.cz. Její…

Máte problémy s alkoholem? Takto to poznáte! Otestujte se

Máte problémy s alkoholem? Takto to poznáte! Otestujte se

15. 2. | Také vám alkohol často pomůže, když se chcete lépe bavit, zbavit se špatné nálady nebo zahnat…