WELLNESS - pohoda na prvním místě

| Autor: PR | Rubrika: Zdraví

Wellness postupně ovládá v Čechách životní styl. Název nesou výrobky zdravé výživy, pohodlné textílie, čajovny, hotely, kosmetické a jiné produkty i balíčky procedur v lázních. Výčet je stejně dlouhý jako je široká škála možností, kde se zážitek wellness, tedy pocit pohody, spokojenosti a naplnění dá prožít.

WELLNESS BALNEA – 4. mezinárodní veletrh lázeňství, rehabilitace, regenerace, estetiky a fitnessWellness je ale také označení pro strukturu, zařízení a vybavení prostor, které jsou realizovány v konceptu s touto filozofií - architektura, design, barvy a další aspekty. Otázku, jaké vybavení bude pro takové prostory ideální, je nejlépe řešit se spa konzultanty nebo specializovanými firmami, které se tímto oborem dlouhodobě zabývají. Jednou z možností pro nalezení inspirace a orientace v novinkách je návštěva podzimního veletrhu WELLNESS BALNEA, který probíhá ve dnech 11.-14.9.2008 v Pražském veletržním areálu v Letňanech (www.wellness-balnea.cz).

Veletrh se zaměřením na lázeňství, rehabilitaci, regeneraci, estetiku a fitness probíhá již čtvrtým rokem a prezentují se zde významné firmy s rozsáhlou nabídkou vybavení pro vodní procedury ( bazény, whirlpooly, dřevěné vany ), horké procedury ( vyhřívárny, sauny, páry ), masáže, kosmetické služby a vybavení fitness a wellness center.Poprvé na veletrhu představí firma MARIMEX nový druh relaxace - jedinečné kombinace bazénu a vířivé vany. Bez ohledu na klimatické podmínky SwimSpa umožní relaxaci ve vířivé vaně a plavání v bazénu po celý rok. Vana je vybavena dvěmi ergonomickými lehátky a plavecká část je osazena výkonným protiproudem.Návštěvníci dále mohou navštívit prezentace firem nejvýznamnějších firem na českém trhu z oblasti hydroterapie, jakými jsou společnosti Aquamarine Spa, BWT, Biocommerce, Byarol, Diamant Unipool, Eurobalneo, Excel Jaroslav Tesárek, Dyma, La Spas, Perfektum, Vital Trend, Trend Plus a další.Absolutní novinkou na veletrhu je účast firmy SAPEKA, která se specializuje na vybavení koupelen a prodej materiálově i designově jedinečných dřevěných van, umyvadel a doplňků.Představte si blahodárnou koupel v objetí přírody. Prý je to jen sen? S koupelnou plnou dřeva se však lehko stane každodenní skutečností. Luxusní vana nemusí vždy patřit jen do sféry Vašich představ a snů a dřevěná vana se díky firmě SAPEKA může stát i součástí Vaší koupelny. Obklopeny dřevem, vodou a vzduchem zažívají tělo i mysl obzvlášť intenzivní formu relaxace.
Pro zlepšení zdravotního stavu a pro úlevu od bolesti lze vybírat i pobyty v lázeňských zařízeních a využít omlazujících účinků vodoléčby, masáží a speciálních regeneračních pobytů. Wellness gurmáni jistě nepohrdnou nabídkou wellness výživy - vhodných pokrmů, nápojů a potravinových doplňků. Doprovodný program veletrhu nabízí návštěvníkům účast na seminářích k tématice wellness a možnost vyzkoušení ukázek nabízených služeb přímo na stáncích vystavovatelů.

Společnost TERINVEST, která již tradičně akci pořádá, nabízí návštěvníkům tři veletrhy v jednom čase a místě. Spolu s WELLNESS BALNEOU probíhá veletrh TENDENCE - 13. mezinárodní veletrh nábytku, dekorací a vybavení interiérů a GASTRO&HOTEL SET – 4. mezinárodní veletrh gastronomického zařízení, potravin a nápojů a vybavení pro hotely a restaurace. Nově otevřená stanice metra „C“ Letňany přímo u areálu výstaviště zjednoduší všem návštěvníkům cestu k návštěvě.

Někteří od nedávna, jiní již po mnoho desetiletí si jsou vědomi, že životní koncept wellness je ten pravý, který udrží naše tělo v dobré formě, povede nás k sebepoznání a tím k lepší komunikaci a pomůže nám uskutečnit naše životní naplnění. Wellness – to je pohoda na prvním místě.

více informací www.wellness-balnea.cz

Další články z rubriky

Zdravá podprsenka: Škodí kostice zdraví?

Zdravá podprsenka: Škodí kostice zdraví?

18. 10. | Vybrat padnoucí podprsenku není lehké, důležitá je nejen správná velikost a střih košíčku, ale také…

Alergici v open space: Jak přežít?

Alergici v open space: Jak přežít?

10. 10. | Každodenní práce v open space není pro alergiky či astmatiky příliš vlídným prostorem. A nejen pro…

Inspirace z Evropy: Jak obelstít kila

Inspirace z Evropy: Jak obelstít kila

4. 10. | 7 | Zatímco české ženy jsou prý chronické dietářky, o ženách z jiných koutů světa slýcháváme v oblasti…

Zrádná mateřská znaménka: Jak je hlídat?

Zrádná mateřská znaménka: Jak je hlídat?

29. 9. | 3 | Můžou být roztomilá a pro každého z nás typická, stejně jako dost nebezpečná a nevyzpytatelná.…