Zapomeňte na dlouhé hodiny strávené při vaření. Jde to i jinak

| Autor: PR | Rubrika: Zdraví | komerční sdělení

Pryč jsou doby, kdy jste pro uvaření chutného nedělního oběda museli strávit v kuchyni celé dopoledne. Nebylo by lepší si užít tento čas s rodinou nebo věnovat se svým oblíbeným koníčkům? Poradíme vám, jak si usnadnit každodenní život a přitom potěšit své nejbližší dobrým a zdravým jídlem připraveným během pár minut. A prakticky bez práce.

Nebaví vás věčné stresování se a vymýšlení co nakoupit, co připravit dětem k večeři a pokud možno u toho nestrávit celý večer? Kuchyňský robot Thermomix® to všechno zvládne v pohodě za vás. Zastane práci 12 samostatných kuchyňských přístrojů. Výčet jeho funkcí zahrnuje vážení, míchání, sekání, mletí, hnětení, mixování, přípravu v páře, vaření, šlehání, ohřev na určenou teplotu, promíchávání a emulgaci. Obstará za vás veškeré míchání a neustále udržuje správnou teplotu pokrmu, tudíž skvělý výsledek je zaručen. Pokud máte strach, že vám tento pomocník zabere polovinu kuchyně, jste na omylu. Díky promyšlenému designu zabere na lince jen o málo více místa než list papíru.

Zvládne vitamínové smoothie i poctivou svíčkovou

Co rodina, to tisíc různých chutí a oblíbených jídel. Uspokojit všechny najednou může být i pro zdatnou kuchařku velký problém. V dnešní uspěchané době už máte k sobě pomocníka: kuchyňský robot Thermomix®, který dokáže během chvíle vykouzlit osvěžující smoothie pro vás, polévky a přesnídávky pro nejmenší, saláty pro dceru, ale i náročné pokrmy s masem pro hlavu rodiny. Zároveň s přehledem zvládne přípravu jakéhokoliv těsta, složité omáčky, moučníky nebo míchané drinky, kterými okouzlíte každou návštěvu.

Šetříte čas i peníze

Jak už říkaly naše babičky, není nad domácí stravu. Čerstvé jídlo nejen že obsahuje mnohem více živin, ale samozřejmě i mnohem lépe chutná a dělá dobře vašemu zažívání. S pomocníkem Thermomix® si v pohodlí domova dotekem tlačítka přichystáte vlastní potraviny, jako je pečivo sladké i slané, jogurty, marmelády, dětské přesnídávky, kaše nebo domácí bujóny. Thermomix® je navíc velmi šetrný vůči jednotlivým surovinám, životnímu prostředí i vaší peněžence, protože dokáže udržet konstantní teplotu a zároveň je neohřívá více, než je nezbytně nutné. Pokrmy dokáže připravovat i v páře pomocí systému Varoma, což je vůbec nejšetrnější způsob, při kterém si suroviny zachovávají maximum živin a svou přirozenou vůni i chuť.

A pokud vám dochází kulinářská invence, stačí otevřít receptovou platformu Cookidoo®, kde najdete aktuálně na 1400 inspirací z celého světa, všechny s funkcí Průvodce vaření. Díky ní jednotlivé kroky postupu vidíte přímo na displeji Thermomixu® a nestane se tedy, že by vám recept nevyšel. Všechna jídla jsou označena stupněm náročnosti přípravy, rozpisem porcí i výživovou hodnotou. Hned budete vědět, za jak dlouho si vychutnáte skvělou večeři či slavnostní oběd.

Chtěli byste si vaření na dotek vlastního prstu sami vyzkoušet? Ochutnat pokrmy v něm připravené? Zaujal vás tento kuchyňský přístroj a chcete vědět víc? Vyplňte prosím tento formulář nebo zavolejte na zelenou linku na adrese www.thermomix.cz

Další články z rubriky

Potí se vám chodidla a páchnou? Zabraňte tomu!

Potí se vám chodidla a páchnou? Zabraňte tomu!

Dnes | Obzvlášť v létě se řada lidí potýká s pocením a nepříjemnými pachy. Ty mohou zasáhnout i naše…

Soutěžte o probiotika Pearls a užijte si léto bez starostí!

Soutěžte o probiotika Pearls a užijte si léto bez starostí!

15. 8. | Na pět z vás čeká letní balíček plný zdravý. Nenechte se zaskočit problémy spojenými s cestováním.…

Typické příznaky: Jak poznáte roztroušenou sklerózu?

Typické příznaky: Jak poznáte roztroušenou sklerózu?

14. 8. | Roztroušenou sklerózu není zpočátku snadné odhalit, protože se téměř neprojevuje. Jejím příznakům…

5 chutných receptů z rajčat: Rajčatová žemlovka i nákyp

5 chutných receptů z rajčat: Rajčatová žemlovka i nákyp

14. 8. | 1 | Sezóna rajčat je tu, už jste letos měli rajčata s bazalkou a mozzarellou, rajský salát, polévku,…