Zhubnout nebo koupit nový šatník?

| Autor: Dana Švigová | Rubrika: Zdraví

Tak to je povzdech většiny dam a dívek, když začne mít jarní slunko sílu a donutí nás odložit těžké hubertusy a pohodlné navrstvené zimní oblečky. Sukničky, jemné halenky a trička lákají, ale ouha, tělo ještě na dostatek tepla nepřivyklo a sukně v pase tlačí, vypáslé tričko nemilosrdně odhaluje faldíky a vše je nám jaksi těsné. Zkrátka oblečky se nám přes zimu jaksi srazily.

Jenomže my, poučené ženy, již dobře víme, že naše tělo se na zimu dobře připravilo, obalilo se, aby nás řádně ochránilo před mrazem, zimou a fujavicemi. Funguje tak totiž odpradávna. Vždyť právě proto naši moudří předci držívali
v předjaří půst, kterým pročistili a upravili svá těla a tím pádem také nemuseli povolovat kalhoty v pase. Bohužel se na jaře rovněž dostavuje známý efekt jarní únavy. Tělo vyčerpalo zásoby vitamínů z čerstvého ovoce, zeleniny a slunce, a pouhé pomyšlení na další úbytek energie po zahájení jarní diety jej vyčerpává ještě více. A obdobná situace se opakuje rok co rok! Každé jaro stejný problém, malé oblečení a nepříjemná představa, že zanedlouho nastane plavková sezóna. Štíhlé tělo v bikinách, to je prostě krásný sen a velké přání každé z nás. Ale je pouze na nás, zda se rozhodneme pro hubnutí, anebo nové větší oblečení.

Mám nadváhu a s kily nejde hnout
Opakovaně držím všechny možné diety, co já jsem jich už vyzkoušela! Krátkodobě se mi i podařilo zhubnout několik kilogramů. Pak se ale dostavil útroby svírající vlčí hlad, nebo mi bylo smutno, byla jsem nemocná, špatně spala, měla nervy v práci a hop, kila byla zase zpátky. A někdy i několik navíc. A k tomu
samozřejmě nemládnu a tak je pro mne každá další hubnoucí procedura těžší. Tělo k hubnutí přemlouvám stále obtížněji, už je na trápení z minulosti zvyklé a nechce se mu je podstupovat znovu. Jenomže se také nechci vzdát, nechat na sobě pracovat zub času a obalovat se kily navíc. Toužím po radikální změně, štíhlejší postavě, která mne omladí. Chci být prostě ještě „šik“, líbit se sama sobě, cítit se ve svém těle dobře a lehce. Přeji si vybírat si v obchodech oblečení, které se mi líbí a ne pouze to, do kterého se právě náhodou vejdu. A nevěřím také tomu, že všechny ženy z našeho rodu byly takové a že můj sklon k nadváze je dědičný. „Dědičný“ může být možná můj nezkrotný apetit, nepravidelná strava, opakující se hladovky a následné hodování. A s tím vším se určitě dá něco dělat. Upravit jídelníček přeci není taková věda, jeho dodržování je jen otázka disciplíny. K tomu přidám každodenní chůzi, dostatek spánku a pro rychlejší
a účinnější efekt si vypomohu Formia4 Intensive a zbavím se nadbytečných kil definitivně.


REVOLUČNÍ ŘEŠENÍ V HUBNUTÍ!
Formia4 Intensive je novinka pro vysoce intenzivní spalování podkožního i hluboce uloženého tuku. Působí extrémně do hloubky a rychle redukuje i staré tukové buňky. Účinně spálí i hluboko uložené tukové buňky, které jsou příčinou přetrvávající nadváhy a nedovolují tělu zhubnout a krásnou postavu si udržet.

Obsahuje dvojnásobnou koncentraci EGCG (Epigallocatechin gallate), účinné látky ze zeleného čaje, která má vědecky prokazatelný vliv na procesy přímo podporující hubnutí. Dále aktivuje metabolismus a intenzivně ovlivňuje spalování podkožního tuku. Zároveň blokuje vznik nových tukových buněk. Přírodní zelený čaj navíc obsahuje teanin, který snižuje pocit hladu.

Výsledkem je rychle viditelný úbytek tukových polštářů i v rizikových partiích jako jsou bříško, stehna, boky a zadeček.

Přípravek se užívá před jídlem ráno a v poledne, vždy jednu kapsli. Pro opravdu intenzivní efekt lze polední dávku zvýšit o jednu kapsli.

Formia4 Intensive je možné zakoupit výhradně v lékárnách.
Nabízena jsou 3 balení: 60 kapslí za cca 560 Kč , 120 kapslí za cca 880 Kč a navíc nyní zvýhodněné zaváděcí balení 120+60 kapslí zdarma za cca 880 Kč (560 Kč úspora).

Zdroj: Soigner

Další články z rubriky

Nejlepší recepty na kuře: Caesar, ohnivá křidélka i špízy

Nejlepší recepty na kuře: Caesar, ohnivá křidélka i špízy

18. 2. | Kuřecí maso je dietní, rychle připravené i relativně levné, proto se těší stálé oblibě. Ale časem…

Dezerty do skleničky: Čokoládová pěna, suflé i limetkový krém

Dezerty do skleničky: Čokoládová pěna, suflé i limetkový krém

16. 2. | Minidezerty do skla dokáží zachránit nejednu nečekanou návštěvu. Vyzkoušejte našich pět osvědčených…

Dagmar Heřtová z blogu Tastejourney.cz: Vařit se dá i na podpatcích

Dagmar Heřtová z blogu Tastejourney.cz: Vařit se dá i na podpatcích

16. 2. | Pokud sledujete kuchařské a gurmánské blogy, určitě vám neunikla stránka Tastejourney.cz. Její…

Máte problémy s alkoholem? Takto to poznáte! Otestujte se

Máte problémy s alkoholem? Takto to poznáte! Otestujte se

15. 2. | Také vám alkohol často pomůže, když se chcete lépe bavit, zbavit se špatné nálady nebo zahnat…