Tajemný rimming neboli analingus: Co to je a proč ho zkusit?

24. 3. 2018
Technika skrývající se pod názvem rimming nebo analingus je stále tak trochu tabu. Důvodem je zejména fakt, že se při ní setkávají ústa s řitním otvorem, což mnoho lidí považuje za nehygienické. Proč tedy stojí za to tuto techniku vyzkoušet?

Proč rimming vyzkoušet

Někteří experimentátoři se rádi oddávají análnímu sexu. Možná jste si všimla, že stimulace spojení mezi řitním otvorem a genitáliemi je pro většinu mužů vysoce vzrušivá. Když vám při orálním uspokojování náhodně zabloudí jazyk do otvoru, mužná chlouba na to okamžitě reaguje.

Troufnete si i na zlatý déšť neboli pissing? ZDE se o něm dozvíte víc.

Řitní otvor a jeho okolí jsou protkány mnoha jemnými nervovými zakončeními, a proto jsou vysoce citlivé. Stimulací těchto míst tak snadno docílíte mužovy erekce. Jazyk je oproti prstům mnohem citlivější, takže rimming, tedy orální stimulace řitního otvoru, může přinášet úžasně slastné pocity, a to nejen u mužů. Samozřejmě abyste si analingus užila vy i váš partner, musí se dodržovat určitá pravidla.

Čistota při rimmingu nade vše

Předtím než se pustíte do tohoto experimentu, rozhodně doporučujeme osprchovat se. Použijte prst k tomu, abyste zbavila řitní otvor veškerých nečistot, a to i těch, které se nacházejí hlouběji. Pro orální stimulaci není úplně nutný celkový rektální výplach, ale pokud máte možnost, klidně ho proveďte. Totéž doporučte i partnerovi, pokud chce, abyste mu rimming provedla. 

Oholte se

Ano, chloupky rostou i kolem řitního otvoru, a přestože si myslíte, že vám tam nerostou, určitě se jich tam pár najde. Hladký povrch rekta je nejen příjemnější pro toho, kdo vám rimming provádí, ale zvýší se tím také senzitivita pokožky, a tím pádem bude i pro vás jako příjemce zážitek intenzivnější.

Pozor na double dip

Toto pravidlo se týká análního sexu stejně jako rimmingu. Pokud vám bude přítel poskytovat toto orální uspokojení, je důležité, aby dodržoval pravidlo týkající se hygieny. V řitním otvoru mohou přebývat bakterie, které jsou velice nebezpečné, pokud by se dostaly do vaginy. Mohly by způsobit nepříjemné záněty. Proto pokud se věnuje řitnímu otvoru, je třeba zůstat tam a před stimulací vaginy je třeba vypláchnout si pusu. Platí to samozřejmě u obou partnerů, obzvlášť pokud si toto potěšení budete poskytovat navzájem.

Za socialismu měli lidé lepší sex: Pravda, nebo mýtus?

Vypláchněte si po rimmingu ústa

Jak jsme již zmínili, po rimmingu je vždy hygieničtější si vypláchnout pusu ústní vodou, která zničí veškeré bakterie. Potom můžete nejen pokračovat bezpečně v dalších hrátkách, ale i to osvěží váš i jeho dech a líbání bude pro vás oba příjemnější. Je pro vás orální sex bezpečný? Dozvíte se to ZDE.

Podívejte se na video, kde vám expertka poradí, jak vybrat anální pomůcky:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Momentálně se zajímáte o všechno nevšední a inovativní. Nepatříte k lidem, kteří by jeli stále ve starých kolejích. Na druhou stranu se nyní šéfovi přizpůsobíte, čímž ho příjemně…

Nejčtenější články

Doporučujeme