¼ hodinka s Dove v koupelně snů za 100 000,- Kč

21. 10. 2005
V květnu probíhala v obchodech spotřebitelská soutěž se značkou Dove „Užijte si svoji ¼ hodinku“. Kromě velké výhry v podobě koupelny snů v ceně 100 000,- Kč byly pro zúčastněné připravené i menší ceny v podobě županů, ručníků, nafukovacích polštářků pod hlavu do vany a vzorky limitované edice deodorantů Dove deo Silk spray 35 ml. Hlavní výhru si díky správné odpovědi odnesla Alena Vondráková z Bystročic. Gratulujeme!

A jaká byla soutěžní otázka? „Jaký minimální počet kusů tuhého mýdla Dove 100 g v krabičce je potřeba k tomu, aby vyplnily vnitřní 50 m bazén plovárny v Praze Podolí až po okraj?" Správná odpověď: 18 557 423. Odpověď výherkyně byla: 18 579 022. Alena Vondráková se k odpovědi na soutěžní otázku skutečně dopočítala. Jako první si zjistila rozměry bazénu. Na internetu našla oficiální webové stránky plaveckého areálu v Podolí a webové stránky firmy, která bazén rekonstruovala. Podařilo se jí získat údaje, že bazén má rozměry 50x21 m a jeho hloubka se svažuje od 2,2 do 5 metrů. Po důkladném propočítaní po vzoru olomouckého plaveckého bazénu, ve kterém se dno bazénu pomalu prohlubuje a těsně před pětimetrovou hloubkou je velký skok se dopočítala k číslu 18 579 022, který byl nejblíž realitě. Počítání se osvědčilo. Poučení pro děti ve škole: učte se matematiku a možná vyhrajete koupelnu snů.

Sdílená radost je dvojnásobná radost, a proto vám přinášíme rozhovor se šťastnou výherkyní.

Jaké jste měla pocity, když Vám bylo oznámeno, že jste vyhrála? Nejprve jsem si myslela, že se jedná o vtip. Vzhledem ke skutečnosti, že tento „vtip“ nabýval čím dál tím reálnějších obrysů, začínala jsem pomalu věřit, že se štěstí tentokrát skutečně usmálo na mě. Úplně uvěřím, až si v nové koupelně lehnu do vany a rozhlédnu se kolem sebe. Oznámení o výhře mi telefonovala maminka na mobil do školy. Při zjištění, kdo volá, jsem měla dost nepříjemný pocit z nadcházejícího hovoru, protože jsme doma měli nemocné koťátko a já jsem se obávala, že kočička svůj boj prohrála. O to větší radost jsem měla z oznámení o výhře. Nutno poznamenat, že i kočička, byť to trvalo několik dnů, se z nemoci dostala a dnes už zase „skáče přes kaluže“ (nebo spíš přes ploty).

Jaká je Vaše představa koupelny snů? Často čerpám inspiraci na návštěvách. Přijdete k někomu do koupelny a říkáte si, že o takové koupelně můžete skutečně jen snít. No, a díky Dove si tento sen uskutečním. Moje koupelna snů bude laděná do teplých pastelových odstínů tak, aby se v ní dalo skutečně relaxovat.

Jaký Dove produkt jste si nejvíce oblíbila? V posledních týdnech je to Dove peelingová tableta, která je novinkou v naší koupelně. Tradičně jsem však věrná vlasové kosmetice Dove a samozřejmě krémům a tělovým mlékům. Dove navíc vždy vymyslí nějakou novinku, která mě nadchne.

Znáte webové stránky www.dovekosmetika.cz? Velmi dobře, dokonce jsem registrovanou a pravidelnou návštěvnicí těchto stránek.

Zúčastníte se i dalších soutěží s Dove? Určitě. Poslední výhra je pro mě povzbuzením.

Jaké jsou Vaše zájmy a koníčky? Studuji geoinformatiku na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci a z toho vychází většina mých koníčků, tedy počítače, grafika, kartografie, vesmír, digitální fotografie apod. Navíc mě baví pečení, vaření a domácí kutilství.

Kde jste zjistila, že se s Dove dá vyhrát koupelna snů? Z letáčků v obchodě a posléze na webových stránkách www.dovekosmetika.cz.

Jak se Vám soutěžilo? Věta z pravidel, že o hlavní výhře nerozhoduje náhoda, se potvrdila. Počítala jsem poctivě podle rozměrů bazénu, kolik mýdel se do něj vejde, a povedlo se. Mám velmi ráda tento typ soutěží, kde se vlastním přičiněním mohu o případnou výhru zasloužit.

Soutěžíte často? S určitou nadsázkou by se dalo říct, že naše rodina je postrachem spotřebitelských soutěží. Když vidíme letáček se soutěží, celý si ho přečteme a zpravidla hned soutěžíme. Samozřejmě jen v případě, že se jedná o soutěž s výrobky, které běžně používáme. Investicí je většinou pouze poštovné, takže soutěžení bereme jako určitý druh zábavy, případně „sportu“.

Která z Dove reklam Vás nejvíc zaujala a proč (čím)? Určitě reklama, kde nevystupují modelky, ale „normální“ ženy. Nejoblíbenější reklamou je spot s bílou růží, protože mám velmi ráda květiny.

Zkoušíte ráda novinky, se kterými Dove přichází? Sice mi občas trvá trochu delší dobu, než se nový výrobek ocitne v košíku, o to raději a déle u něj však setrvám. Novinky tedy zkouším ráda. Přeji všem Dove ženám, aby se na ně také v soutěži usmálo štěstí.

zdroj: AMI Communications

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Panny, prožíváte jedno z nejkrásnějších období roku. Profesně záříte jako hvězdy na nebi a po konfliktech s kolegy ani památky. Sice nepovýšíte ani si finančně nepomůžete, ale na…

Nejčtenější články

Doporučujeme