Spravedlnost v krvi, seriálový hit o policejní rodině má českou premiéru

14. 8. 2011
 Spravedlnost v krvi, seriálový hit o policejní rodině má českou premiéru
Být hlavou neobyčejné policejní rodiny a zároveň řídit svoji jednotku v boji proti zločinu v New Yorku není nikterak jednoduché. O tom ví své komisař Frank Reagan, jedna z hlavních postav horké seriálové novinky Spravedlnost v krvi.

Seriál od 11. září - každou neděli ve 21 hodin - premiérově uvádí televizní kanál Universal Channel. Hlavní roli ztělesňuje vynikající Tom Selleck, známý mimo jiné z oblíbeného filmu Tři muži a nemluvně. A zločinci by se měli mít na pozoru před celou jeho rodinou. Nejstarší Frankův syn Danny je ostříleným detektivem, Erin, jediná žena z Reaganových působí jako asistentka návladního a neporušit rodinnou tradici se rozhodne i nejmladší syn Jamie.

Jako čerstvý absolvent Harvardu odmítne finančně výhodnou nabídku v oboru práva a vstoupí do řad policie. Je mu nabídnuta účast na utajeném vyšetřování, o kterém neví ani jeho otec. Seriál Spravedlnost v krvi byl loni v USA druhou nejsledovanější podzimní premiérou.

ČTĚTE TAKÉ: MAMINKA.CZ - Web pro těhotné a maminky!


POJĎTE NAKUPOVAT DO BUTIKU NA DÁMA.CZ!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Mars vás svou kvadraturou vede k přehánění a přepínání se, což se týká také renovace vašeho bydlení. Také ke svým nejbližším jste náročnější, přičemž jste velmi nervózní, když s vámi…

Nejčtenější články

Články odjinud