10 důvodů, proč může vaše vagína zapáchat po cibuli. Co s tím dělat?

26. 9. 2021
Foto: iStock
10 důvodů, proč může vaše vagína zapáchat po cibuli. Co s tím dělat? | Foto: iStock
Existuje mnoho různých typů vagín a také jejich vůní. Cibulový pach je překvapivě celkem běžný a podle odborníků existuje deset běžných důvodů, proč může být vaše vagína právě takto cítit. Poradíme, jak tento zápach zlikvidovat a navíc prospět zdraví.

Je to běžné

Možná to také znáte také. Přestože jste se před odchodem z domu důkladně osprchovala, použila speciální přípravek na intimní partie, možná dokonce deodorant či oblíbený parfém, po nějakém čase stráveném v sedě cítíte nelibý zápach ze svých intimních partií. Podle nedávné studii je to nejčastěji zápach jako ze zkažených, hnilobných či rozkládajících se ryb. Takový nelibý pach může často značit vážné vaginální onemocnění a je ho třeba řešit s ošetřujícím gynekologem. Dalším nepříjemným zápachem je pach cibule či česneku, který se objevuje poměrně často. Pach přitom není výsledkem nedostatečné hygieny. Tak jak s ním zatočit?

Omlazení a plastika intimních partií je trendem. Co čekat? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dny volna jsou dávno v nenávratnu, ale již brzy vás čeká další víkend. V práci to nestojí za nic, ale nepodléhejte depresi. Vaše schopnosti a komunikace s kolegy jsou výborné. Jediný…