10 fascinujících zajímavostí o znamení Raka, které vás možná překvapí!

Raci jsou vodní znamení spojené s Měsícem. Lidé, kteří se v něm narodili, jsou citliví a mají silnou intuici. Neustále mění svou polohu a mají v sobě spousty emocí, kterým často nerozumí ani oni sami. To je tak nějak obecně známé. Čím jsou ještě zajímaví?

Skvělí kuchaři

Lidé narození ve znamení zvěrokruhu Raka jsou opravdu dobří ve vaření. Právě z Raků bývají nejúžasnější šéfkuchaři. Milují jídlo a rádi s jídlem taky experimentují. S nimi si vždy pochutnáte.

Podívejte se na video v úvodu článku, kde najdete základní charakteristiku tohoto znamení. 

Pokračování 2 / 10

Jsou zábavní

Raci vědí, jak si svého partnera udržet, mají totiž veselou osobnost, díky které kolem sebe šíří auru spokojenosti. Nikdo kolem nich vlastně nemůže být smutný. Proto si každý jejich partner obvykle přeje, aby s ním mohl kráčet ruku v ruce po celý život.

Pokračování 3 / 10

Rodinná osoba

Raci jsou silně orientovaní na rodinu, rádi o své blízké pečující. K těm, co jsou nejblíže, mají ochranitelský vztah a vždy je bude zajímat, jak se cítí. Jsou také vynikajícími rodiči a partnery. Rodina je pro ně vším.

Pokračování 4 / 10

Loajální v lásce

Raci jsou věrní, ale jen tehdy, když jsou zamilovaní a jejich city jsou opětovány. Dokážou zůstat oddaní svému partnerovi až do smrti. Ke svým partnerům jsou také čestní a nikdy jim nelžou. Vždy hledají dlouhodobého partnera. Jejich city jdou přes srdce, nikoli hlavu.

Pokračování 5 / 10

Tvrdě pracují

Jsou to poctivci a dříči. Mají svůj vlastní způsob pracovního stylu. Nebojí se převzít iniciativu a mají schopnost vidět to, co je třeba udělat. Obvykle ale nepracují rychle, nicméně jsou stabilní a v úkolu vytrvají, dokud nebude hotový.

Pokračování 6 / 10

Umí hospodařit s penězi

Lidé narození ve znamení Raka umí dobře hospodařit s financemi. Jsou v tom přirozeně dobří, protože je peníze přitahují. Tohle znamení ví, jak a co podepsat, kam investovat, jakou půjčku vybrat a podobně.

Pokračování 7 / 10

Mají dobrou intuici

Raci mají až nadpřirozený smysl pro intuici. Jejich „střevo“ velmi dobře ví, co si ostatní myslí, a vědí, co by měli udělat. Bohužel jejich instinktivní schopnost „vyčichat“ tajemství z nich dělá přehnaně citlivé bytosti. Se zvýšenou emotivností se ostatně potýkají celý život.

Pokračování 8 / 10

Jsou kreativní

Raci jsou požehnáni rozsáhlými a divokými představami, které z několika minut slovíček dokážou vystavět dlouhý a nekonečný příběh. Není proto překvapením, že je ostatní často oslavují jako kreativní génie.

Pokračování 9 / 10

Tajemná povaha

Lidé narození ve znamení Raka mají tak trochu tajemnou povahu. Velmi často se chovají tak, že druzí jen těžko dokážou odhadnout, co se v jejich nitru i životě ve skutečnosti děje.

Pokračování 10 / 10

Jsou náladoví a nepředvídatelní

O Racích se také ví, že jsou náladoví, zvláště když žárlí. Obvykle jsou ochranitelští a odvážní, ale někdy se dostanou do napětí a mají pak tendenci rychle změnit náladu. Protože jsou jejich výkyvy nálad časté, stává se, že se stahují do sebe, vnitřní svět jim zajišťuje ochranu. To pro druhé může být matoucí, protože jindy jsou veselí a společenští. 

Doporučujeme

Články odjinud