10 slavných žen, které jsou šťastné s mladšími partnery!

24. 7. 2014
Žen v showbyznysu, které mají mladšího muže či partnera, je více, než byste mysleli. V Hollywoodu, ale už i v Čechách začínají být vztahy a manželství starší žena / mladší muž běžné! Nikdy bychom ale neřekli, o kolik let je starší manželka Chrise Hemswortha, nebo jak skvěle může fungovat manželství Mariah Carey a jejího o celých 12 let mladšího vyvoleného – Nicka Cannona! Podívali jsme se samozřejmě i po českém rybníčku...

Hana Zagorová (67) a Štefan Margita (57) Věkový rozdíl: 10 let

Vzali se den poté, co se Zagorová rozvedla se svým tehdejším manželem tanečníkem Vlastimilem Harapesem. Byla tak zamilovaná, že se další čtyři roky věnovala jen Štefanovi, teprve pak se opět vrátila ke zpívání.

Helena Vondráčková (67) – Martin Michal (54) Věkový rozdíl: 13 let

V roce 2001 se zpěvačka rozvedla s německým hudebníkem Helmutem Sickelem, se kterým žila téměř dvacet let. Krátce na to na zahraničním zájezdu fotbalového týmu umělců Amfora potkala Martina a byla to láska na první pohled. Dva roky na to byla svatba. I když jim mnozí nepřáli, jsou spolu šťastni dodnes!

Petra Janů (61) – Daniel (36) Věkový rozdíl: 25 let

Poznali se prý už v době, kdy ještě žil manžel Petry, Michal Zelenka (†63). Nikdy by ji prý nenapadlo, že by mezi nimi mohla přeskočit jiskra, ale stalo se: „Nemyslím na to, co bude zítra. Teď je mi dobře, zítra může být špatně. Je pravda, že bych mohla být jeho máma. Je to zajíc, nic naplat. Nikdy jsem neměla mladšího muže. Jsem zvyklá mít vedle sebe životem sečtělého partnera, o kterého se můžu opřít."

Ginnifer Goodwin (36) a Josh Dallas (32) Věkový rozdíl: 4 roky

Ginnifer Goodwin (35) je o čtyři roky starší, než její manžel Josh Dallas. Ke své lásce se přiznali v roce 2012 a v řijnu 2013 oznámili zásnuby a následně i očekávání jejich prvního dítěte.

Elsa Pataky (37) a Chris Hemsworth (30) Věkový rozdíl: 7 let

Vzhledem k tomu, jak skvěle Elsa vypadá nás překvapilo, když jsme zjistili, že je o celých sedm let starší, než její manžel, slavný herec Chris Hemsworth. Potkali se v roce 2010 a hned o několik měsíců později se o vánočních svátcích vzali. Dva roky poté se jim narodilo první dítě - holčička India Rose a letos dokonce dvojčata, kluci Tristan a Sasha.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Mariah Carey (45) a Nick Cannon (33) Věkový rozdíl: 12 let

Po pouhých šesti týdnech chození se v roce 2008 tajně vzali. Tři roky poté se jim v dubnu 2011 narodila jednovaječná dvojčata, holčička Monroe Cannon a chlapec Moroccan Scott Cannon, neboli jak je sami přezdívají Roc a Roe.

Julianne Moore (53) a Bart Freundlich (44) Věkový rozdíl: 9 let

"Máme opravdu skvělý rodinný život, užívám si to! Je to nejhezčí období v mém životě!", prohlásila v roce 2012 Julianne v rozhovoru pro známý módní magazín.

Nancy Juvonen (47) a Jimmy Fallon (39) Věkový rozdíl: 8 let

Možná jste nikdy neslyšeli o filmové producentce Nancy Juvonen, ale určitě znáte jejího manžela, známého moderátora noční talk show - Jimmyho Fallona. O 8 let starší Nancy si ho vzala v roce 2007 a v roce 2013 Jimmy pyšně ohlásil narození jejich dcery Winnie Rose.

Tilda Swinton (53) a Sandro Copp (36) Věkový rozdíl: 17 let

Krátkodobý úlet? Ani náhodou! Tilda žije se svým o sedmnáct let mladším přítelem už deset let, od roku 2004! I navzdory velkému věkovému rozdílu vypadají tihle dva spolu opravdu šťastní. Že by spřízněné duše?

Gwyneth Paltrow (41) a Chris Martin (37) Věkový rozdíl: 4 roky

Nejspíš jste si ani nevšimli, že herečka Gwyneth Paltrow je skoro o pět let starší, než její manžel, hudebník Chris Martin z kapely Coldplay. Před tím, než si Gwyn vzala Chrise, randila mimo jiné například s Bradem Pittem nebo Benem Affleckem. Pár se seznámil v roce 2002 a o rok později byla svatba. Mají spolu dvě děti, dcerku Apple a syna Mosese. I když se nedávno hovořilo o jejich rozvodu, vypadá to, že je vše zas v nejlepším pořádku.

Jaký máte názor na vztah starší žena / mladší muž? Máte s takovým vztahem samy zkušenost?

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Minulý týden jste chodili do práce s nechutí, ale nyní je všechno naopak. Nadřízený se zajímá o vaše plány a vy se tetelíte blahem. Konečně jste dosáhli svého. I když se to vleklo a stálo…

Nejčtenější články

Doporučujeme