100. představení muzikálu Excalibur

9. 2. 2004
100. představení muzikálu Excalibur
Ve čtvrtek 5. února, uvedlo Divadlo Ta Fantastika již 100. představení muzikálu Excalibur. Od premiéry 3. listopadu 2003 vidělo muzikál přes 40.000 diváků v průběhu 80ti hracích dnů. Za dobu necelých 3 měsíců se představení neobešla bez několika krvavých šrámů, zlomené nohy a utrženého menisku.

Ve vynikajícím 40ti členném týmu, který se střídá v 8 až 9 představeních týdně, došlo již ke 2 svatbám, 1 rozvodu , 2 narozením dětí (oba chlapci) a také k jednomu soudnímu respektive přestupkovému deliktu (neoprávněné parkování v Karlově ulici).

V objemu umělecké práce se nejvíce činil Kamil Střihavka, představitel krále Artuše, který také odehrál bezkonkurenčně největší počet představení. Nezaostával ani Michael Kocáb, Lucie Vondráčková a Vilém Čok. V současné době se po váhavém začátku (vánoční turné) mohutně napřáhla Lucie Bílá a s ní i navrátilec z dalekých cest Daniel Hůlka. Únor (38 představení) a březen (37 představení) připraví smršť hvězd na prknech divadla Ta Fantastika v muzikálu Excalibur.

Vstupenky, s navýšením kapacity na téměř 4.000 diváků týdně, je možno koupit jak na pokladně divadla v Karlově 8 v Praze 1 (v ceně od 199,- do 599,- korun) tel.: 222 221 366, 222 221 364, tak i v síti Ticket Art - tel.: 222 897 264, Ticketpro - tel.: 296 329 999 a v multiplexech Palace Cinemas - www.palacecinemas.cz.

Představení se hraje denně v 18.00 hodin, v sobotu a v neděli i ve 14.00 hodin. V měsíci březnu se očekává křest CD a MC autora hudby Michala Pavlíčka, na kterém se objeví většina muzikálových melodií v interpretaci Kamila Střihavky, Lucie Bílé, Michala Kocába, Dana Hůlky, Viléma Čoka a Lucie Vondráčkové.

Na shledání s diváky se těší autorský tým: Hudba: Michal Pavlíček, scénář: Karel Steigerwald, texty písní: Vlastimil Třešňák a Jan Sahara Hedl, dramaturgie: Marie Reslová, režie: Vladimír Morávek V představení střídavě hrají: Král Artuš - Kamil Střihavka, v hlavních rolích: Lucie Bílá, Daniel Hůlka, Michael Kocáb, dále pak Lucie Vondráčková, Petr Kolář, Vilém Čok, Vladimír Marek, Martin Pošta a další.

Soutěž o vstupenky na muzikál Excalibur

Soutěžíme o 6x dvě exclusivní vstupenky na muzikál Excalibur.

Soutěž je již uzavřena. Vyhrávají: Jana, Anka, Monika, Víťa, Martina a Jiřina.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Situace v rodině je neúnosná, a proto byste měli vyrazit mimo domov. Hodil by se krátký pobyt na chatě v přírodě třeba u vody. Prahnete po samotě, ale neměli byste být úplně sami. Vezměte…

Nejčtenější články

Doporučujeme