100 rokenrolových párů v Praze

16. 3. 2001
100 rokenrolových párů v Praze
V neděli 18. března se sjede do Prahy na Letnou do basketbalové haly Sparty více než 100 rokenrolových párů na kvalifikační soutěž všech kategorií.

100 rokenrolových párů v Praze

V neděli 18. března se sjede do Prahy na Letnou do basketbalové haly Sparty více než 100 rokenrolových párů na kvalifikační soutěž všech kategorií, která se uskuteční od 13:00 do 17:00. Finále je na programu od 18:00 do 21:00. Soutěž je postupová a nominační pro mistrovství Evropy a světa.
V kvalifikačním závodě, kterým zahajujeme sezónu rokenrolových republikových, evropských a světových soutěží, se na Letné představí páry ze všech oddílů a klubů z ČR.

Rock and roll stále fascinuje a v části akrobatické se stal náročným sportem. Tento sport je dynamický, vyjadřuje osobní názor, partnerské vztahy a všechny osobní a morální kvality, které bychom od mladých zdravých lidí chtěli. Jsou příkladem, jak lze vhodně trávit volný čas.

Česká reprezentace obsazovala v 90. letech na světových kolbištích přední místa světového žebříčku mezi 36 státy světové konfederace.
Díky těmto úspěchům se stal akrobatický rock and roll u nás velmi populárním. Pro mladé přitažlivým a pro diváky atraktivním sportem.

Pořadatelé připravili v rámci finálového programu věcné ceny pro diváky, které bude losovat zástupce Českého rozhlasu Regina.
Bude to den plný skvělé hudby, dynamického pohybu v choreografickém pojetí gymnastiky, akrobacie a tance.
Kontakt: J. Holý, tel.: 0723/013530.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Letos prožijete skutečně ojedinělé vánoční přípravy, a proto se nechte unášet pravým duchem nejkrásnějších svátků v roce. Nepodceňujte přípravu a dbejte na uklízení, dekorace a další…

Nejčtenější články

Doporučujeme