12 slavných maminek prozradilo, jak mít postavu jako ve dvaceti!

30. 1. 2016
Inspirativní stars, které se i přes svůj nabitý program nevymlouvají na nedostatek času a nebojí se pořádně zapotit (i když třeba krátce a intenzivně) při cvičení! Odměnou jim jsou krásné sexy postavy i spousta energie!
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Heidi Klum

"V těhotenství jsem vlastně vůbec nezměnila svůj životní styl. Jako to dělám teď jsem zkrátka i tehdy jedla zdravě, cvičila jsem, hrála jsem si venku s dětmi v parku, chodila na dlouhé procházky... Prostě normálka!"

Gwen Stefani

Gwen odjakživa bojovala s váhou, ale pak přišla na to, jak s kily navíc bojovat. "Jsou to jednoduché počty. Kolik toho sníte, tolik taky musíte spálit. Nic mi nepomohlo více, než počítat si měsíc kalorie. Díky tomu jsem zjistila, kolik jich které jídlo obsahuje a jak moc musím makat, abych se jich pak zas zbavila. Pět dní v týdnu cvičím za dohledu osobního trenéra. Nechodím na jógu, nebo pilates, na to nemám dost trpělivosti.... Jsem v cvičení trochu víc jako chlapi, nejraději chodím do fitka a zvedám činky!"

Miranda Kerr

Andílek značky Victoria´s Secret je známá svou posedlostí zdravým životním stylem a cvičením, ve kterém pokračovala i během celého těhotenství. "Dělám jógu přes deset let, proto jsem ve cvičení pokračovala i v průběhu celého mého těhotenství i poté, co jsem porodila", prozradila Miranda tajemtsví své krásné postavy reportérovi na předávání filmových cen, kdy na červeném koberci pouhých pět měsíců po porodu vypadala naprosto úchvatně.

Jennifer Lopez

"Když mi bylo dvacet, makala jsem na svojí postavě snad každý den!", prozradila na sebe majitelka velikosti S, máma dvou dětí, magazínu Vogue v roce 2012 v čísle, které se zabývalo zdravým životním stylem. "Teď, když jsem máma od dětí, už to s fitness tolik nepřeháním, ale i tak se snažím být pořád aktivní. Hlavně hodně tancuji, to je můj tajný recept pro skvělou figuru!"

Gwyneth Paltrow

Aby si udržela svou dokonalou fyzičku, maká na sobě skoro každý den v týdnu! "Pět dní v týdnu dělám 45 minut kardio, protože si nechci odepřít jídlo, které miluji, řekla Gwyneth v rozhovoru po časopis Self. Dalších 45 minut se věnuji posilování, abych měla vyrýsované svaly. Není to tak, že bych svou postavu měla zadarmo, jak si mnozí myslí. Není to ani v genech. Pokud chcete vypadat skvěle a cítit se tak, musíte pro to zkrátka něco udělat! Cvičím hodinu a půl denně... Ano, je to náročné, ale stojí to za to!"

Gisele Bundchen

Poté, co se jí narodil syn Benjamin, Gisele se sveřila magazínu Vogue, že se jí podařilo vrátit postavu do původního vzhledu velilce snadno díky tomu, že i před těhotenstvím a v jeho průběhu denně cvičila a nebála se namáhat svaly. "Ještě 14 dní před porodem jsem dělala kung-fu a cvičila jógu tři dny v týdnu. Připadá mi, že hodně žen, které otěhotní, přestanou svůj vzhled řešit a nebojí se stát se neforemnou krabicí, což svalují na těhotenství. Já jsem si i v těhotenství velice pečlivě vybírala, co jím a přibrala jsem díky tomu, že jsem se sakra hlídala, jen necelých 14 kilogramů..."

Michelle Obama

Pro první dámu Ameriky je všechno o prioritách. "Můj takzvaný moment osvícení přišel ve chvíli, kdy má první dcera Malia slavila 4 měsíce. Můj manžel cvičil a nic se pro něj nezměnilo a pořád byl fit, tak jsem si uvědomila, že musím upřednostnit sama sebe a srovnat si priority. Začala jsem vstávat ráno ve 4:30 před krmením malé a chodila jsem cvičit do posilovny! Cítila jsem se pak hned po pár dnech mnohem lépe!"

Beyoncé

Snad každý vydechl úžasem, když spatřil Beyoncé pohých pět měsíců po porodu vystupovat na koncertě. "Nemáte ani ponětí, jak moc jsem musela makat, abych takhle vypadala! Zhubla jsem celých 27 kilo!, prozradila davu fanoušků na koncertě v Atlantic City. "Jedla jsem celou dobu převážně jen saláty a pět dní v týdnu jsem hodinu - dvě cvičila!"

Julianne Moore

53-letá máma dvou dětí, skvělá herečka Julienne Moore vypadá na svůj věk opravdu úžasně, ale jak je dobře známo, nic není zadarmo. "Třikrát týdně cvičím jógu a několikrát v týdnu také běhám. Opravdu ale miluju jógu, moc mě baví, takže se při ní na rozdíl od mnoha žen netrápím, ale opravdu si to užívám!", řekla Julianne v rozhovoru pro časopis Health.

Jennifer Hudson

Ve dnech, kdy nestíhám, dělám alespoň krátké cvičení, které ač se to nezdá, opravdu funguje! Dám si 25 dřepů, 25 zvedaček na posélení břišních svalů a 25 kliků, pak minutu odpočívám, a ještě jednou to samé a je to! Za patnáct minut jsem hotová! Zkuste to! A nevymlouvejte se, že nemáte čas! Děláte to přece jen a jen pro sebe!"

Halle Berry

48-letá kráska se super postavou, maminka holčičky jménem Nahlia, se vždycky snažila o zdravý životní styl i při svém povolání, což šlo leckdy jen velmi těžce. "Navíc jsem diabetik, takže je to pro mně spíš nutnost, abych neskončila v nemocnici", směje se. "Jím každé tři hodiny malé porce a hodně chodím na procházky", říká Halle.

Courteney Cox

"Abych se nemusela stydět ukázat v plavkách, jím převážně jen zeleninu a libové maso. Také cvičím s mou kamarádkou Jennifer Aniston Budokon, což je jakási kombinace jógy a meditace pro nalezení vnitřního klidu. (pozn red.: Slovo Bu-do-kon znamená Bu- bojovník, Do -cesta, Kon- duch. Cvičení Budokon čerpá ze starobylých a moderních jógových cvičení a různých stylů bojových umění. Základem cvičení je přesnost, držení těla a soustředěná mysl. Cvičení rozvíjí pohyblivost, rychlost, sílu a rovnováhu). Já i Jennifer to milujeme! Je to zábava, žádný stres. Perfektní pro zaneprázdnnou mamku, jako jsem já, " prozradila Courteney Cox.

Dáma.cz je na facebooku. Přidejte se k nám!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud patříte do řad nezadaných, nebojte se navázat vřelý kontakt. Nakonec však zjistíte, že máte svou spřízněnou duši přímo vedle sebe. Pokud jde o zadané, tam není dobrá nálada. Jestliže…