13 nešťastných vět! Tohle mužům v posteli NIKDY neříkejte!

1. 8. 2014
13 nešťastných vět! Tohle mužům v posteli NIKDY neříkejte!
Jakmile jdou kalhoty dolů, citlivost mužského ega se zvyšuje! Můžete se za to na něj zlobit? Ne! Existují dva hlavní důvody, proč se muži s radostí svlékají donaha - když si jdou dát sprchu nebo když se těší na sex! Pokud se tak děje přímo před vámi, bývá to většinou z toho druhého důvodu. Ať je to tak nebo tak, muž, který se před vámi odhalí, vám věří a zajímá ho, co si o něm myslíte. Následující věty jsou pak jednoznačným zabijákem jakékoliv slibně se rozjíždějící akce! Pozor na ně!

1. Hmm, ještě nejsi připravený? Děje se něco?

Pokud se takhle přímočaře zeptáte na potencionální nefunkčnost jeho mužské chlouby, může to ve vteřině spolehlivě "zabít" veškeré jeho sebevědomí i přicházející vzrušení a chuť na cokoliv. Dejte mu trochu času a nespěchejte na něj. Sama také nejspíš potřebujete chvilku, než jste "připravená na všechno". Vychutnávejte si pomalu společné chvilky a postupně se propracujte až ke společnému velkému finále! I když jste sebevíc unavená a snažíte se mít sex co nejdříve za sebou, nepokládejte v takovou chvíli otázky týkající se funkčnosti jeho penisu. Podobné dotazy ("Proč nejsi vůbec vlhká?" apod.) by vás nejspíše také nepotěšily.

====2. Už budeš? ===

To samé jako předchozí bod. Pokud se takto zeptáte, můžete si být skoro jistá, že nevyslovená odpověď bude NE. Zpomalte a nechte vzrušení společně znovu vygradovat. Napodruhé už to určitě vyjde! Možná je na čase vyzkoušet novou pozici, změnit rytmus nebo přiložit ruku k dílu - a to doslova.

3. Volá máma, to musím vzít!

Nedělejte to. Taky by vás to nepotěšilo. Ve většině případů je zvonící telefon při sexu pro muže spolehlivý zabiják erekce a nálady na jakékoliv hrátky. Po zvednutí se vás vaše matka ještě příznačně zeptá: „Neruším?“ Rušíš, mami, a jak.

4. To nic, je tady prostě asi dost zima...

Ztopoření penisu není samozřejmostí ani při silné sexuální potřebě a intenzivní erotické touze. Je prokázáno, že jakékoliv soustředění a snaha o udržení erekce vůlí působí na erekci velmi negativně. Naopak - čím víc se muž soustředí, aby se "to" povedlo, tím větší je procento pravděpodobnosti, že selže. Dejte mu čas!

5. Miluješ mě?

Samozřejmě, že ano! Každý muž by v tuhle chvíli pravděpodobně odpřísáhl, že vás miluje víc, než celý internet miluje fotky roztomilých koček! Jakou odpověď popravdě čekáte ve chvíli, kdy se muž chystá mít s vámi sex? Pokud chcete opravdu upřímnou odpověď a nebojíte se jí, zeptejte se později. Určitě ale ne ve chvíli, když před vámi leží nahý.

6. S jedním bývalým jsme dělali tohle... Chceš to taky zkusit?

Nechápejte muže špatně. Opravdu chtějí vědět, co se vám líbí a co vás vzrušuje. Ale na téhle otázce je hrozná ta "přítomnost" jiného muže! Muži si opravdu nechtějí představovat, jak jste to samé dělala s některým z vašich ex partnerů. Tuhle informaci můžete s klidem úplně vynechat! Stačí mu ve správnou chvíli pošeptat do ucha vzrušeným hlasem "Hrozně bych chtěla, abys teď zkusil tohle..." Větu si doplňte dle vlastní chuti!

7. Všem ostatním se většinou líbilo, když...

V podstatě to samé. Muži nechtějí slyšet, co všechno jste dělala se svými předešlými sexuálními partnery. Také by se vám asi dvakrát nelíbilo, kdyby vám popisoval, co se při sexu nejvíce líbilo té blondýnce z fitka s dokonalou postavou nebo brunetce od bazénu...

8. Musím ti něco říct...

Ohlašování negativních zpráv jakéhokoliv typu si nechte na jindy! Když jste spolu v posteli nazí, všechno totiž vyzní většinou ještě dvakrát hůře, než to je. Takže... ať už mu chcete sdělit, že jste si uvědomila, že pořád ještě milujete svého bývalého přítele nebo jste vdaná... Povězte mu to rozhodně ve chvíli, kdy budete oba oblečeni.

9. Wow, chlapi jsou teda fakt ale zarostlí...

Kdykoliv řeknete "chlapi jsou", jakmile ležíte vedle jeho nahého těla, je mu jasné, že mluvíte konkrétně o něm. Muži vědí, že ne všichni muži jsou zarostlí a dobře vědí o tom, že právě oni jsou jedním z těch, kteří by se svým porostem s klidem mohli konkurovat gorilákovi Richardovi z pražské ZOO. Možná z toho mají i dlouhodobé komplexy. V duchu vám tedy nejspíš hodně "poděkují" za to, že jim to s "WOW" připomínáte.

10. Můžeme pak skouknout ten vtipnej film s pánskýma striptérama!

Vážně? Channing Tatum? Film Magic Mike? Zhmotněná mužská noční můra připomenuta v takové intimní chvíli? Zapomeňte na to!

11. Pověz mi o svém posledním rozchodu...

Vážně? TEĎ? Řeči o vztazích? NE!

12. Ježišmarjá, to je bordel. Dneska už fakt musím uklidit!

Pokud chcete udržet muže v posteli šťastného, s touhle větou zkrátka musíte přestat. Když musíte uklidit, udělejte to a nemluvte o tom. Chcete, aby vám pomohl? Řekněte mu to. Ale rozhodně ne ve chvíli, kdy jste spolu v posteli z jiného důvodu, než je spánek!

13. Vlastně už mě nějak přešla chuť...

Jak má asi muž naložit s touhle informací potom, co jeho džíny odlétly přes půl pokoje a on je v radostném napjatém očekávání věcí příštích? Nedivte se tedy, když se v takovou chvíli sebere, mlčky odejde a zavře se na pár minut v koupelně. Má nejspíš o čem přemýšlet a na čem pracovat.

Jakou nejhorší větu pronesl váš partner v posteli? Vzpomenete si?

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ani slovy neumíte popsat, jak jste rádi, že je tady finální pracovní den. Své místo na výsluní si uhlídáte, ale melete z posledního. Jakmile přijdete domů, dopřejte si relaxační činnosti.…

Nejčtenější články

Doporučujeme