Cameron Diaz Zdroj: Profimedia.cz

Cameron Diaz Zdroj: Profimedia.cz

Megan Fox
Orlando Bloom Zdroj: Profimedia.cz
Nicole Snooki Zdroj: Profimedia.cz
Brad Pitt Zdroj: Profimedia.cz
15
Fotogalerie

15 sexy celebrit, které neřeší hygienu! Budete dost překvapeni!

Kdo nesplachuje, nemyje se třeba týden, nečistí si zuby, nebo spí raději v lese, než v posteli? Některé hvězdy opravdu dokáží překvapit a můžeme být rádi, že přes televizní obrazovky, nebo plátna kin není cítit, jak tihle okouzlující sexy krasavci a krásky ve skutečnosti "voní"!

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Robert Pattinson

Už když se podíváte na jakékoliv paparazzi fotky téhle hvězdy ságy "Stmívání" a upířího idolu mnoha dívek a žen celého světa, usoudíte, že asi nevoní zrovna po růžích. Většinou je na fotografiích z jednoho týdne neoholený, v tom samém otrhaném triku a mikině s kapucou. Robert s klidem přiznal, že kdysi na tom byl s hygienou ještě mnohem hůř a že často prostě nemá náladu nebo čas se převlékat, protože má moc nabitý program. Na jedné tiskovce před novináři dokonce s úsměvem prohodil, že často se převlékne jen proto, že už sám sobě smrdí.

Kristen Stewart

Robertova ex - Kristen Stewart na tom je prý velice podobně. Celé dny se často nesprchuje a nosí klidně několik dní stejné propocené tričko.

Courtney Cox

Její ex, David Arquette jednou řekl: "Může vypadat pěkně jako květinka, ale smrdí jako řidič tiráku... a já to měl rád!"

Johnny Depp

Další hollywoodský multimilionář a... špinavec! Čistota rozhodně není jeho silnou stránkou a prioritou číslo jedna. Mnoho lidí z jeho okolí potvrdilo, že sprchování doslova nesnáší a vydrží bez něj v pohodě několik dní. Není divu, že mu role nemytého piráta z Karibiku tak sedla!

Jessica Simpson

S vrstvou make-upu a v sexy šatech vypadá tahle blondýnka na první pohled většinou velice dobře. Mluvit spolu "z očí do očí" by se vám ale asi moc nelíbilo. Co se týká zubní hygieny, je na tom prý totiž o poznání hůř. V show Ellen DeGeneres přiznala, že ačkoliv si denně vyplachuje pusu antibakteriální vodou a používá zubní nitě, zuby si čistí maximálně tak třikrát týdně! "Vím, že to zní nechutně, ale nesnáším, když jsou moje zuby moc hladké. Přísahám, že můj dech vždycky voní a je fresh!" Alespoň Jessica přiznala svůj zlozvyk, k tomu by se asi moc (nejen) celebrit neodvážilo!

Matthew McConaughey

Vždycky nám připadal neodolatelný a sexy! Je proto trochu zvláštní se dozvědět, že deodorant nepoužil už... roky! Magazínu People se v jednom z rozhovorů přiznal: "Nerad voním jako někdo jiný! Jsem rád sám sebou!" Když už je Matt sám sebou natolik, že to cítí i široké okolí, prostě si dá sprchu. Vzhledem k tomu, že každý den ráno běhá, to musí být pak celý den s Mattem někdy vážně "radost".

Megan Fox

Je o ní známé, že nikdy neuklízí a co se týká osobní hygieny, je to s ní, jak sama přiznala pánskému magazínu FHM, dost těžké: "Je hrozné se mnou žít! Vůbec neuklízím. Moje oblečení skončí tam, kde si ho svléknu. Často po sobě ani nesplachuji na záchodě. Je hloupé, když se to stane na návštěvě u přátel. Pak si mě kvůli tomu vždycky dobírají..." Uf, tak to je síla, Megan! Někdy je snad lepší některé věci nevědět!

Brad Pitt

Šest dětí a neskutečná filmová kariéra, cestování po celém světě... Superhvězda očividně nestíhá, nebo nemá stejně jako kolegové Pattinson a Depp náladu a tak sprchu často vynechává. Při natáčení filmu Hanebný pancharti (Inglourious Basterds) to prý na place bylo občas neúnosné a tak naučil Brada jeho herecký kolega Eli Roth takzvanou "rychlou sprchu" = vytření podpaží s použitím dětských vlhčených ubrousků několikrát denně. Všem se pak prý znatelně ulevilo!

Bradley Cooper

Velký krasavec a sexy idol prozradil nedávno jednomu pánskému magazínu v rozhovoru i to, že nikdy zásadně nepoužívá deodoranty.

Cameron Diaz

Paparazzi fotografové ji často nachytají s obřími zpocenými "koláči" v podpaží. Hvězda už 20 let nepoužila deodorant a pozor - čtyři dny v týdnu vždy chodí v úplně stejném oblečení a pak ho jednoduše vyhodí do popelnice.

Julia Roberts

Celé dny se nesprchuje, aby jak sama říká "zachránila planetu Zemi a šetřila tak vodu". Nepoužívá deodoranty, jen zřídka se holí a při mytí nepoužívá nikdy horkou vodu, ani mýdlo.

Snooki

Hvězdička reality show Jersey Shore přiznala, že nerada utrácí za kosmetické produkty. Její tajemství vás ale pravděpodobně šokuje! Snooki často používala (a možná používá dodnes) na tělo i obličej písek určený do kočičího záchodu! Prý je to skvělý peeling na celé tělo, který zaručeně odstraní odumřelé buňky... Co k tomu říct?

Viggo Mortensen

Kolegové z natáčení prozradili, že Viggo se sžil se svou rolí Aragorna ve filmu Pán prstenů natolik, že spal často v lesích a jen zřídka se sprchoval. A taky byl samozřejmě podle toho cítit...

Britney Spears

Podle všeho, co se o ní říká, by Brit mohla být vůbec nejnechutnější celebritou vůbec. Její bývalá hospodyně na ni práskla, že Britney často dojídala zbytky jídla, které našla po domě, například den staré zbytky hamburgerů po jejích synech, často prý měla plnou postel mastných hranolek i rozdrobených sušenek. Její bodyguard zase řekl, že Britney se pořád dloube v nose a celé dny se nemyje, ani si nečistí zuby. Samozřejmě nepoužívá ani deodorant.

Orlando Bloom

Říká se, že jeden z důvodu rozchodu s Mirandou Kerr byly i Orlandovi hygienické (ne)návyky. Týden prý dokázal nosit stejné věci, moc se nesprchoval a v posteli spal většinou se psem.

Dáma.cz je na facebooku. Přidejte se k nám!

Doporučujeme

Články odjinud