Komentáře k článku zpět na článek

Rambíša 16. 6. 2019 | 12:22

Ty domnělé rady jsou fakt k smíchu někomu,kdo se podobnou činností zabývá skoro od dětství a o svém těle a pocitech ví skoro vše. Pro některé ženy,které jsou prudérní,nikdy si to nedělaly,je to asi jako příručka,co by tedy měly dělat,aby dosáhly toho orgasmu.Znám bohužel i takové ženy,které nikdy ! toho nedosáhly,ani kdyby bůhvíco dělaly, a to ani s mužem,ani samy. Zkrátka každý je nějaký . P.S. Politiku bych sem netahala,ani okrajově ne.

helza 15. 6. 2019 | 17:01

@Elynor: Připoměla jsi mi, jak jsme byli jako vysokoškoláci na nějakém kurzu a jednou instruktorkou byla taková mrňavá tělocvikářka. Kluci ji neskutečně vytáčeli a jednou, když už jí nervy přetekly, nás všechny nechala nastoupit a na celý roční zařvala: "Já jsem od přirození veselá, ale...." Ten konec projevu už nikdo neslyšel, všichni jsme se smíchy skáceli k zemi.

Elynor 15. 6. 2019 | 13:39

@helza: No to je ještě zajímavější takže články o sexu jsou pro hloupější část populace, ta chytrá buď sex neprovozuje, nebo ví o sexu všechno jaksi od přirození, a ani náhodou by se nemohla dočíst něco, co ještě nezná. :/
O úrovni Dámy by se dalo dlouze diskutovat, podle mého ji už není příliš kam snižovat, je to prostě bulvární plátek, čistě pro zábavu, nic víc. Pravda, o několik tříd výš, než leckterá podobná konkurence, ale není to kdovíjaký zázrak. Ani by mě nenapadlo tady hledat nějaké perly literatury, ale když už bych chtěla tvrdit, že něco snižuje úroveň, tak by to byla celá rubrika celebrity a hned v závěsu astrologie. Kdykoli tam nahlédnu, málem mě vomejou. Ale právě proto tam nahlížím jen spoře a radši tam nic nekomentuju.

helza 15. 6. 2019 | 12:32

@banany: Článek jsem nečetla, zaujalo mě, že je pod tímto námětem pár odpovědí. Takže možná nepíšu k věci, možná je hloupý obsah článku. Pokud vám ale vadí četnost podobných, pak musím říct, že Dáma prostě píše pro různé cílové skupiny. V rubrice Láska a vztahy jsou proto i články o sexu. Kdo je chce číst, tak je čte, komu se zdá, že jsou pro Čechy prostoduché, ten je číst nemusí.

helza 15. 6. 2019 | 12:17

@Elynor: Myslím si, že banany žádnou souvislost mezi lidskou sexualita a mírou inteligence nehledala, svým příspěvkem pouze chtěla poukázat na to, že všechny ty články o sexu a v tomto případě o masturbaci, jsou vhodné pro lidi s nízkou inteligencí a protože je jich docela dost, tak se jimi snižuje úroveň Dámy na časopis pro ty s méně jiskřivou inteligencí. Tedy pro tu 1/3 Čechů o nichž mluvil pan president.

Elynor 15. 6. 2019 | 09:04

@banany: Zajímavé. Jak, podle vás, souvisí lidská sexualita s mírou inteligence? Skoro bych řekla, že nejlépe si sex užijí právě osoby, které u toho moc nepřemýšlejí, a speciálně u masturbace je to téměř podmínka Zeman normálně plácá nesmysly, ale v tomto případě citoval někoho jiného (protože se mu to zrovna hodilo do krámu), což opomněl uvést. A ano, je to tak, díky rozložení dle Gaussovy křivky skutečně je řada lidí v tom pásmu mimo jiskřivou inteligenci. Bohužel mají také volební právo, a tím bylo umožněno, aby Zeman nezůstal na Vysočině, a mohl se zviditelňovat tak, jak to činí. Smutný příběh. Ale k článku o masturbaci se to nijak nevztahuje.

Pomeranče😆 14. 6. 2019 | 22:05
banany 14. 6. 2019 | 12:36

To snad není pravda, to opravdu už není o čem jiném psát?????????????????? Jak říká p. Zeman, třetina čechů je bohužel prostoduchá, to sedí jako zadel na hrnec!!!! :'(

Přečtěte si také

Horoskopy

Od začátku pracovního shonu jste jako na jehlách, protože nejde nic podle vašich představ. Podívejte se…

Nejčtenější články

Doporučujeme