19 nejšílenějších svatebních šatů: Tak tohle je vážně úlet!

4. 6. 2021
V jakém modelu jsou některé ženy schopny předstoupit před oltář? Prohlédněte si naši galerii a nebudete věřit vlastním očím! V závěru galerie najdete i zajímavé modely pro inspiraci.

Svatba je jednou z nejdůležitějších událostí v životě. O nádherném romantickém svatebním dni sní dívky už od malička. Vše musí být perfektní: místo, čas, obřad, hostina a především nevěsta. Každá žena si ve svůj velký den přeje vypadat co nejkrásněji. Oblečení, vlasy, make-up musí ladit a vypadat skvěle. Některé slečny mají dokonce vymyšlené své svatební šaty dlouho před tím, než zjistí, kdo vlastně bude ženich.

Tato dívka si nechala přešít 55 let staré svatební šaty po babičce. Jaký byl výsledek? Mrkněte na video: 

I následující nevěsty si určitě s přípravou svých svatebních modelů daly obrovskou práci. Kde asi nastala chyba? To kolem sebe neměly nikoho, kdo by jim poradil? Mrkněte do galerie v úvodu článku na devatenáct bláznivých modelů.

Najdete v ní ale také inspiraci na zajímavé svatební šaty, které není ostuda si obléct. A pokud uvažujete nad svatbou, můžete se inspirovat také celebritami, které už mají svůj velký den za sebou.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Jupiter je v příjemném trigonu s vaším znamením, a proto si užíváte života maximum. Poučili jste se ze svých dřívějších chyb a udělali vše, co je nutné. V kolektivu jste opět oblíbení a je…