20 nejvíce nenáviděných hollywoodských celebrit! Žebříček, který vás možná překvapí

14. 5. 2014
Vyhrát první místo nemusí být vždy důvod k radosti. Obzvlášť pokud se jedná o titul "Nejvíce otravná celebrita"! Které slavné stars se podle američanů nejvíce přetvařují a lezou všem na nervy svou existencí?

1. Sebestředná Gwyneth Paltrow

Gwyneth dlouhodobě vévodí díky svým výrokům a chování žebříčku nejvíce nenáviděných hollywoodských stars! Na vrcholu stanula opět krátce poté, co prohlásila, že má i ve svém věku díky cvičení zadek 22leté striptérky... Že by závist? Předloni se jí podařilo to samé, když napsala na svůj blog článek s tipy, jak strávit víkend. Víkend podle Gwyneth ale celkově vyšel na neskutečné peníze, díky čemuž ztratila spoustu fanoušků a čtenářů jejího lifestyle blogu, kteří ji odsoudili s tím, že arogantní herečka asi žije mimo realitu, i když se snaží za každou cenu "tvářit" jako typická "holka od vedle". Další její výrok "Raději bych zemřela, než abych dala někdy svému dítěti polévku z pytlíku!" také pobouřil velké množství maminek celého světa. Obsah její poslední kuchařské knihy navíc prestižní The New York Post popsal jako "recepty pro smích".

2. Nevěrná Kristen Stewart

Kristen přepadla z žebříčku top 10 nejoblíbenějších hollywoodských hvězd do těch nejvíce nenáviděných hned poté, co se zjistilo, že podváděla svého partnera, herce a idola mnozha žen, Roberta Pattinsona s ženatým režisérem filmu Sněhurka a lovec, Rupertem Sandersem.

3. Egocentrická Jennifer Lopez

Jennifer Lopez získala bronzovou medaili, neboli třetí místo žebříčku. A důvod? Nic jiného, než její extrémní narcisismus! Miluje sama sebe prý tak moc, až je to strašidelné! Ani se nesnaží skrývat fakt, že je diva a je posedlá sama sebou, svým tělem a svým obrazem na veřejnosti. A prý je to totální mrcha! Další známá superdiva, Mariah Carey dokonce prohlásila, že by raději vystupovala na jednom pódiu s prasetem, než s Jennifer Lopez! Wow, tak to musí být tedy něco!

4. Nechutný Casanova John Mayer

Na čtvrtém místě se "konečně" objevuje první zástupce mužského pokolení. Zpěvák a hudebník John Mayer, který se nedávno opět vykašlal na Katy Perry veřejně prohlásil "Všechno si chci dělat je užívat si sex se spoustou náhodných holek", přiznal se, když se novináři ptali na jeho aktuální milostný život. To je teda romantika! O Johnovi je prý obecně známé, že ačkoliv skládá ty nejromantičtější písně o lásce, v reálu myslí vždycky jen sám na sebe a na svoje uspokojení, je prý dost bezcitný a totálně sobecký. Alespoň to tvrdí všechny jeho předchozí partnerky (např. Jennifer Aniston, Minka Kelly, Taylor Swift, Jessica Simpson). Pryč od něj!

5. Nesympatická Katherine Heigl

Vypadalo to, že jedna z největších hvězd seriálu Grey´s Anatomy (Chirurgové), ve kterém hrála postavu Izzy je zrozena pro to být velkou filmovou hvězdou! Ze sympatické doktorky se ale stala postupem času otravná nesympatická herečka, která si vybírá stále stejné nudné role. Svůj zatím poslední dobrý film, komedii Knocked Up (Zbouchnutá) nazvala ještě předtím, než šel do kin nechutným sexistickým dílkem. To musel mít režisér velkou radost...

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

6. "Blbec" Matt Lauer

Kdysi velice populární moderátor známé ranní show stanice NBC míří na úplné dno popularity. Poté, co jeho popularita začala upadat zřejmě zpanikařil a snaží se o tomto faktu neustále vtipkovat, čímž si fanoušky zpět rozhodně nezískává. Dokonce se prý zasloužil o vyhazov své o dost populárnější kolegyně Ann Curry a aby toho nebylo málo, v živém vysílání na něj ukázala prostředníček i jeho nová moderátorská kolegyně Savannah Guthrie. nepochybujeme, že to máš za pár, hochu!

7. Vypočítavá Madonna

Královnu Popu, Madonnu tohle "pěkné" šesté místo v anketě nepopularity asi nepotěšilo, ale to samé se dá říci i o ní. vypadá to, že prostě nemá žádný knoflík, kterým by se dala alespoň na čas vypnout a jede bez potřebné přestávky, během které by dala sobě i svým fanouškům oddechnout, už desítky let. Madonnu navíc poslední dobou ostře kritizuje i vláda v Malawi, která označuje její charitativní pomoc a humanitární projekty o kterých velice ráda a často mluví jen za dobře promyšlenou reklamu.

8. Zmatený Justin Bieber

Kdysi vzor všech teenagerů, Justin Bieber, poslední dobou působí, jako by kompletně ztratil kontrolu nad svým životem i skvěle nastartovanou kariérou. Nepomáhá mu ani to, že doslova pokaždé, když otevře pusu a snaží se ospravedlnit některý ze svých činů, nebo výroků, se do všeho ještě více zamotá. Třeba tohle: "Chtěl bych říct všem, kteří mě nenávidí, že vás miluju! Díky, že mě podporujete svojí nenávistí. Z každé nenávistné zprávy a komentáře, které mi napíšete pod moje video na YouTube mám velký prachy!"

9. Afektovaná Anne Hathaway

Kdysi Anne všichni zbožňovali, dokud se tak trochu "nezbláznila" a nedávala všem najevo jako zoufale potřebuje a chce získat sošku Oscara za ztvárnění jedné z hlavních rolí v muzikálu Bídníci (Les Misérables). Podle novinářů i lidí z jejího okolí je nepředstavitelně nepřirozená a chová se afektovaně... Skoro jako by se stala jednou ze svých filmových postav.

10. Zlatokopka Kris Jenner

Matka Kim Kardashian následovaná svou dcerou na jedenáctém místě jsou obě nenáviděné pro svou ambicióznost, vypočítavost a chladné kalkulování. Neváhají prodat cokoli týkající se jejich soukromí, rodiny, nebo příbuzných, jakmile vidí možnost, že by se na tom dalo vydělat. Kris říká: "Mám šest dětí. Mým úkolem je zařídit jim 15 minut slávy a udělat z patnácti třicet!" Tak ať to sype, Kris!

Na dalších místech se umístili...

11. Kim Kardashian

12. LeAnn Rimes

13. Ashton Kutcher

14. Jay Leno

15. Angelina Jolie

16. Lindsay Lohan

17. Shia LaBeouf

18. Taylor Swift

19. Jesse James

20. Chris Brown

Svěřte se! Kdo (třeba i z českých luhů a hájů) nejvíce leze na nervy právě vám?

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nákupy jsou pro vás příjemným způsobem odreagování. Vyrazte si na ně sami a pořiďte si věcičky, které vám padnou jako ulité. Nemusíte mít obavy, že si koupíte nějakou maškarádu. Venuše je…