Brad Pitt a Jennifer Aniston zůstali přáteli. Foto: Profimedia

Brad Pitt a Jennifer Aniston zůstali přáteli. Foto: Profimedia

Byli jako dvě hrdličky Foto: Profimedia
Slušelo jim to spolu Foto: Profimedia
Na premiéře filmu Klub rváčů, kde Brad Pitt ztvárnil hlavní roli Foto: Profimedia
Dnes je to 23 let od jejich svatby Foto: Profimedia
14
Fotogalerie

23 let od svatby Brada Pitta a Jennifer Aniston: Obřad za milion dolarů a láskyplné vzpomínky

Byl to hollywoodský pár snů, bohužel pouze pět let. Na jejich svatbu a manželství však fanoušci vzpomínají dodnes a touží po tom, aby se ikonický pár přelomu tisíciletí dal znovu dohromady. Nebylo by to krásné?

Blondýnka vystřídala blondýnku

Dnes je to přesně 23 let, co si miláček žen Brad Pitt řekl „ano“ s hvězdou seriálu Přátelé a kráskou Jennifer Aniston. Této herecké dvojici, která k velkému zklamání fanoušků i novinářů již řadu let netvoří pár, nelze upřít, že oba zrají jako víno a každým rokem mají větší a větší jiskru. Jednoduše umějí stárnout se šarmem a grácií. Brad a Jennifer se dali dohromady v roce 1998, Jen tak po boku Brada vystřídala něžnou blondýnku Gwyneth Paltrow. Necelé dva roky nato se na koncertu Stinga jejich nadšení fanoušci dozvěděli o zasnoubení páru snů – Jennifer a Brad tehdy vystoupili ruku v ruce na pódium a rozzářená Jennifer ukázala zásnubní prsten za půl milionu dolarů.

Nejslavnější hollywoodské páry: Brad a Jennifer vs. Brad a Angelina. Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 5

Zenová svatba za milion

Po dvou letech randění si všemi bedlivě sledovaný hvězdný pár řekl své „ano“ na pobřeží v Malibu. Svatba byla dechberoucí, účastnilo se jí na 200 hostů a pár údajně vyšla na milion dolarů. Oba na ni vzpomínají velmi hezky. Samotné místo obřadu mělo působit jako zenová zahrada a bylo promyšleně vyzdobené 50 tisíci květin – růží, vistárií, tulipánů a lotosových květů. Nevěsta byla úchvatná, šaty pošité tisíci skleněných korálků jí navrhl Lawrence Steele, zamilovaný pár tančil na „The Way You Look Tonight“, šampaňské teklo proudem, čtyřicetičlenný gospelový sbor dojímal svatebčany, které poté roztančila Melissa Etheridge. Vše korunoval skoro čtvrthodinový ohňostroj. V tomto ohledu mají ti dva rozhodně na co vzpomínat!

Pokračování 3 / 5

Chystali se mít děťátko

Zdá se, že Brad a Jenny následně prožívali velmi zářivé období svých životů – nejenže působili velmi zamilovaně, ale také byli oba profesně nesmírně úspěšní. Jennifer byla nominována na Emmy Award za svůj výkon v Přátelích a Bradovi se v jeho herecké kariéře také nebývale dařilo. V roce 2004 se Brad objevil ve velkofilmech Troja či Mr. & Mrs. Smith, kde si zahrál vedle Angeliny Jolie, což se jejich vztahu později stalo osudným. V těchto souvislostech je dosti bolestné, že právě v této době Jennifer v jednom z rozhovorů prohlásila, že je zralá na to mít se svým manželem dítě. A podotkla, že se velmi těší, až ve svém hektickém životě trochu zvolní. Osud měl ale jiný názor a Brad dal děti až své další ženě, jejímž mužem byl mimochodem také pět let.

Pokračování 4 / 5

Klidnou blondýnku střídá neklidná bruneta

V lednu 2005 oznámili Brad a Jennifer rozchod. Veřejnost byla šokována a někteří fanoušci páru byli k Bradovi dosti kritičtí. Bylo totiž vcelku zřejmé, co nebo spíše kdo je důvodem rozchodu – provokativně krásná a od Jennifer typově absolutně odlišná „Mrs. Smith“ neboli herečka Angelina Jolie. Nicméně pár při rozchodu prohlásil, že se po sedmi letech rozcházejí s úctou a láskou a zcela jistě zůstanou přáteli.

Pokračování 5 / 5

Před rokem se zdálo, že budou ti dva zase spolu

A zatímco se Brad rychle přiznal k nové ženě svého života, Jen podle rozhovorů, které dávala, procházela nelehkým porozvodovým obdobím. Nicméně i tak se v té době stala jednou z nejvyhledávanějších hereček v Hollywoodu. Brad později prohlašoval, že se v manželství poněkud nudil, nicméně po letech se naopak snažil, možná vlivem životních zkušeností, tato vyjádření mírnit a uvést na pravou míru. Zdá se, že na své první manželství vzpomíná s láskou. Ostatně před rokem se zdálo, že to ti dva dají zase dohromady, jiskření mezi nimi prý nikdy neustalo.

Doporučujeme

Články odjinud