3 hubnoucí superstar. Jaké je opravdové tajemství jejich dokonalé postavy?

2. 3. 2015
3 hubnoucí superstar. Jaké je opravdové tajemství jejich dokonalé postavy?
Celebrity touží udržet si bezchybné křivky co nejdéle, proto kromě pravidelného cvičení a pečlivého výběru jídla hledají ještě něco navíc. Zjistěte, jaké tajemství se skrývá za jejich krásou.

1. ELLE MACPHERSON doporučuje: The Super Elixir

Australská supermodelka Elle Macpherson se podílela na vytvoření elixíru krásy a mládí.

Co je The Super Elixir?

Doplněk stravy s maximálním podílem vitaminů, minerálů a stopových prvků, které jsou pro tělo zdrojem vitality. Společně s modelkou ho vytvořila výživová expertka dr. Simone Laubscher. Přáním Elle bylo přijít s unikátním produktem, díky kterému nebude potřeba užívat žádné další doplňky stravy. Elixír obsahuje 45 klíčových ingrediencí včetně živých zelených potravin, čínských bylinek, probiotik, trávicích enzymů a japonské houby maitake, která má silný protirakovinný účinek.

Elixír je namíchán tak, aby zmírňoval dopad stresu, únavy a předčasného stárnutí. V kombinaci s vyváženou stravou a přiměřeným pohybem navíc zhubnete a zkrásníte. Elixír je originální v tom, že se vyrábí z potravin v přírodním stavu, ve kterých jsou zachovány veškeré účinné látky, díky čemuž se skvěle vstřebává.

Jak se používá a kde ho koupíte?

Pro dosažení optimálních výsledků byste měla zkonzumovat dvě lžičky denně. Můžete ho smíchat s filtrovanou nebo kokosovou vodou. Dá se použít i mandlové mléko nebo elixír přidat jako jednu z ingrediencí do smoothie. Doplněk stravy dodává energii, takže je ideální pít ho ráno nebo dopoledne. Nikdy ho nevařte a vypijte jej hned, jakmile dokončíte jeho přípravu. Elixír prodává Ingredients (www.ingredients-store.cz) za cenu od 1150 Kč za zkušební balení.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

2. CAMERON DIAZ NAPSALA: Body Book

Hollywoodská herečka ve své knize prozradila, jak dosáhla ideální váhy.

Co je Body Book?

Cameron Diaz neponechala nic náhodě a k přípravě knížky přizvala zkušenou novinářku Sandru Bark. Výsledkem je, navzdory občasným klišé a líbivým frázím la „jste úžasní a nejkrásnější“, jedna z nejlepších knih v oblasti zdravého životního stylu.

Není to příručka, která by vám předepisovala, co máte splnit za týden, za třicet dní nebo za rok. Je to kniha, která vám jednoduše a přitom velmi podrobně dokáže vysvětlit, jak funguje lidské tělo, procesy v něm, strava a pohyb. Cameron a Sandra napsaly publikaci, ke které se budete chtít pravidelně vracet a která vám bude připomínat, že dlouhodobá změna životního stylu je jediný možný způsob, jak dosáhnout nejen ideální váhy, ale hlavně zdraví a spokojenosti.

Mimo jiné se také dozvíte, že Cameron nadevše miluje vajíčka, dá vám několik kuchařských tipů včetně superrychlých svačinek (určitě zkuste nakrájené jablko posypané skořicí a kardamomem) a vysvětlí vám, proč se rozhodla nejíst těstoviny, a naopak si občas dopřát bez výčitek hranolky.

Kde knihu koupíte?

Knihu vydalo nakladatelství Jota. Seženete ji u knihkupců za 448 Kč.

3. DEMI MOORE CVIČÍ: P90X

Hvězda filmu Striptýz vsadila na intenzivní cvičební program.

Co je P90X?

P90X je zkratka pro Power 90 Extreme a v USA jde o jedno z nejslavnějších cvičení všech dob. Nejde o program pro lenochy. Cvičí se tři měsíce v podstatě každý den. Pracuje na principu svalového zmatení, takže tělo nemá šanci si zvyknout a pokrok je poměrně rychlý. Vybrat si můžete ze tří verzí: Classic, Double a Lean. Lean je zaměřený především na redukci váhy a následné zpevnění svalů.

Classic je pro ty, kteří chtějí svou postavu vyrýsovat, a Double pro sportovce, kteří zvládnou zátěž i dvakrát denně. Po jednotlivých dnech se cvičí kardio – ruce – nohy a záda – břicho – jóga – biceps a triceps a tak dále. Jde o 12 DVD se cvičením od 40 do 90 minut.

Skvělé je, že kromě činek nebo gumy a podložky ke cvičení nic víc nepotřebujete. Trenér Tony Horton dokáže namotivovat ke cvičení kohokoli. P90X není jen cvičení, je to výzva k tomu, překonat sama sebe a výsledky, které jsou k vidění na YouTube, jsou velkou inspirací.

Kde program koupíte?

Videa zdarma na internetu. Celá série i s knihou na Amazon.com. Cena balíčku je kolem 2500 Kč.

Článek vyšel v časopise Dieta

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Vypadá to, že se nyní můžete dostat do situace, na kterou jste si zadělali už minulý týden. Přitom by stačilo málo, abyste se tomu obloukem vyhnuli. Pomůže vám, když se budete orientovat…

Nejčtenější články