3 hubnoucí superstar. Jaké je opravdové tajemství jejich dokonalé postavy?

2. 3. 2015
3 hubnoucí superstar. Jaké je opravdové tajemství jejich dokonalé postavy?
Celebrity touží udržet si bezchybné křivky co nejdéle, proto kromě pravidelného cvičení a pečlivého výběru jídla hledají ještě něco navíc. Zjistěte, jaké tajemství se skrývá za jejich krásou.

1. ELLE MACPHERSON doporučuje: The Super Elixir

Australská supermodelka Elle Macpherson se podílela na vytvoření elixíru krásy a mládí.

Co je The Super Elixir?

Doplněk stravy s maximálním podílem vitaminů, minerálů a stopových prvků, které jsou pro tělo zdrojem vitality. Společně s modelkou ho vytvořila výživová expertka dr. Simone Laubscher. Přáním Elle bylo přijít s unikátním produktem, díky kterému nebude potřeba užívat žádné další doplňky stravy. Elixír obsahuje 45 klíčových ingrediencí včetně živých zelených potravin, čínských bylinek, probiotik, trávicích enzymů a japonské houby maitake, která má silný protirakovinný účinek.

Elixír je namíchán tak, aby zmírňoval dopad stresu, únavy a předčasného stárnutí. V kombinaci s vyváženou stravou a přiměřeným pohybem navíc zhubnete a zkrásníte. Elixír je originální v tom, že se vyrábí z potravin v přírodním stavu, ve kterých jsou zachovány veškeré účinné látky, díky čemuž se skvěle vstřebává.

Jak se používá a kde ho koupíte?

Pro dosažení optimálních výsledků byste měla zkonzumovat dvě lžičky denně. Můžete ho smíchat s filtrovanou nebo kokosovou vodou. Dá se použít i mandlové mléko nebo elixír přidat jako jednu z ingrediencí do smoothie. Doplněk stravy dodává energii, takže je ideální pít ho ráno nebo dopoledne. Nikdy ho nevařte a vypijte jej hned, jakmile dokončíte jeho přípravu. Elixír prodává Ingredients (www.ingredients-store.cz) za cenu od 1150 Kč za zkušební balení.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

2. CAMERON DIAZ NAPSALA: Body Book

Hollywoodská herečka ve své knize prozradila, jak dosáhla ideální váhy.

Co je Body Book?

Cameron Diaz neponechala nic náhodě a k přípravě knížky přizvala zkušenou novinářku Sandru Bark. Výsledkem je, navzdory občasným klišé a líbivým frázím la „jste úžasní a nejkrásnější“, jedna z nejlepších knih v oblasti zdravého životního stylu.

Není to příručka, která by vám předepisovala, co máte splnit za týden, za třicet dní nebo za rok. Je to kniha, která vám jednoduše a přitom velmi podrobně dokáže vysvětlit, jak funguje lidské tělo, procesy v něm, strava a pohyb. Cameron a Sandra napsaly publikaci, ke které se budete chtít pravidelně vracet a která vám bude připomínat, že dlouhodobá změna životního stylu je jediný možný způsob, jak dosáhnout nejen ideální váhy, ale hlavně zdraví a spokojenosti.

Mimo jiné se také dozvíte, že Cameron nadevše miluje vajíčka, dá vám několik kuchařských tipů včetně superrychlých svačinek (určitě zkuste nakrájené jablko posypané skořicí a kardamomem) a vysvětlí vám, proč se rozhodla nejíst těstoviny, a naopak si občas dopřát bez výčitek hranolky.

Kde knihu koupíte?

Knihu vydalo nakladatelství Jota. Seženete ji u knihkupců za 448 Kč.

3. DEMI MOORE CVIČÍ: P90X

Hvězda filmu Striptýz vsadila na intenzivní cvičební program.

Co je P90X?

P90X je zkratka pro Power 90 Extreme a v USA jde o jedno z nejslavnějších cvičení všech dob. Nejde o program pro lenochy. Cvičí se tři měsíce v podstatě každý den. Pracuje na principu svalového zmatení, takže tělo nemá šanci si zvyknout a pokrok je poměrně rychlý. Vybrat si můžete ze tří verzí: Classic, Double a Lean. Lean je zaměřený především na redukci váhy a následné zpevnění svalů.

Classic je pro ty, kteří chtějí svou postavu vyrýsovat, a Double pro sportovce, kteří zvládnou zátěž i dvakrát denně. Po jednotlivých dnech se cvičí kardio – ruce – nohy a záda – břicho – jóga – biceps a triceps a tak dále. Jde o 12 DVD se cvičením od 40 do 90 minut.

Skvělé je, že kromě činek nebo gumy a podložky ke cvičení nic víc nepotřebujete. Trenér Tony Horton dokáže namotivovat ke cvičení kohokoli. P90X není jen cvičení, je to výzva k tomu, překonat sama sebe a výsledky, které jsou k vidění na YouTube, jsou velkou inspirací.

Kde program koupíte?

Videa zdarma na internetu. Celá série i s knihou na Amazon.com. Cena balíčku je kolem 2500 Kč.

Článek vyšel v časopise Dieta

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslední fáze září bude přínosná a plná nových výzev. Blýsknete se v práci i při navazování nového milostného vztahu. Přechodové období je jako stvořené pro cestování, profesní nasazení,…