3 kroky od VICHY pro perfektní pleť v období menopauzy

20. 5. 2020 Reklama
Klasické rčení, že život začíná po padesátce, určitě znáte a v péči o pleť každopádně platí na sto procent. Pokožka se v období menopauzy stává křehčí, citlivější a mnohem zranitelnější. S létem navíc přichází i potřeba dostatečně dbát na ochranu před UV zářením.

Řešením jsou 3 jednoduché kroky od VICHY. Pomohou vaší pleti dodat mladistvý vzhled, účinně ji hydratovat a chránit ji před škodlivým UV zářením.

Klepněte pro větší obrázek

1. krok – dokonalá péče

Ztrátu lipidů, ochranného mazu na povrchu pokožky i mizející strukturu kůže je důležité kompenzovat. Laboratoře Vichy proto vyvinuly řadu Neovadiol pro péči o pleť během menopauzy, k dispozici tak máte přípravky pro zlepšení objemu a pružnosti pleti a také balzám Neovadiol Magistral s vyživujícími omega-3-6-9 mastnými kyselinami, které ovlivňují chování tuku v pleti a eliminují tak známky jejího stárnutí.

Klepněte pro větší obrázek

2. krok – ochrana před UV zářením

Než vyrazíte na sluníčko, nezapomeňte na kvalitní ochranný prostředek. Ten pravý přesně pro váš typ pleti si vyberete v řadě Capital Soleil, kde najdete krémy pro celou rodinu, i ty obohacené o látky bojující proti známkám stárnutí. Aby vaše ochrana byla co nejúčinnější, nezapomeňte ani na sluneční brýle s UV filtrem, vhodně zvolený oděv a aplikaci ochranného krému každé 2 hodiny.

Klepněte pro větší obrázek

3. krok – osvěžení a posilnění pleti

Nejen jako skvělé osvěžení v horkých dnech se osvědčí mineralizující termální voda VICHY. Výborná je kdykoli v průběhu dne, například ráno, kdy vás perfektně nastartuje a dodá energii. Hodí se ale vždy, když vaše pleť potřebuje ochranu a osvěžení. Chladí, zklidňuje, obnovuje jas a díky obsahu 15 přírodních minerálů (jako železo, draslík, vápník, mangan a další) posiluje pleť, která pak účinněji odolává škodlivým vnějším vlivům včetně negativních účinků znečištěného ovzduší. Zmírňuje podráždění i svědění. Navíc je tato termální voda 100% přírodní, bez parfemace a bez konzervačních látek.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

S nadřízeným jste vlastně stále ve sporu, ale nakonec se dokážete společně dohodnout. Je to takové období nahoru a dolů. Tak to bude vlastně celičký týden. Měli byste se na to pečlivě…

Nejčtenější články

Doporučujeme