3 trendy kabelky na jaro a léto 2020: Ještě je nemáte? Víme, kde je sehnat!

1. 4. 2020
Boty a kabelky, to je závislost téměř každé ženy, která miluje módu. Jedna kabelka nám nikdy nestačí, jak by také mohla? Různé outfity přece vyžadují různé doplňky! Proto jsme pro vás vybraly hned tři typy kabelek, které budou letos na jaře a v létě nejvíc in. Vyberte si z padesáti kousků. Seženete je i v online shopech!

S řetízkovým popruhem

Menší kabelky jsou čím dál oblíbenější, a dokonce i přes den začínají nahrazovat klasické velké shoppery. Určitě už jste majitelku alespoň jedné, že ano? Pro letošek je ale důležité, aby měla popruh z řetízku! Ideální jsou jednobarevné kousky, které jsou navíc ozdobené zajímavou sponou. Vybrat si můžete buď hladkou, nebo s plastickým zvířecím vzorem, u něhož stále platí, že krokodýlí kůže hraje prim.

Ze slámy nebo juty

Typicky letní záležitostí je také kabelka ze slámy nebo juty, která se v módních tipech objevovala už v předchozích letech. Pokud už ji tedy máte, rozhodně ji neschovávejte hluboko v šatníku, letos ji určitě ještě využijete! A jestli teprve plánujete její nákup, zaměřte se na ty kulaté, ty jsou momentálně nejoblíbenější. Najdete je i v kombinaci s dalším trendem – řetízkovým popruhem.

S proplétaným designem

Žhavým hitem jsou letos kabelky s proplétaným designem. Seženete je jak v látkovém provedení, tak i v koženém, koženkovém nebo slámovém. Skvěle vypadají k džínové bundě či sukni, ale také k midi či dlouhým květinovým šatům, které budou letos také v módě.

Vybírejte z 50 kousků kabelek v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Začátek pracovního týdne nepříznivě ovlivňuje Merkur, který je v negativním postoji se Saturnem. Do problémů se tedy dostanete rychle a bude náročné najít smysluplné východisko. Rozhodně…