35 zlatých a stříbrných dárků, které potěší maminku, kamarádku nebo dceru

15. 12. 2020
Lesk, třpyt a drahé kovy k Vánocům neodmyslitelně patří. Neznamená to ale, že musí zruinovat vaši peněženku. Zlaté a stříbrné dárky mohou být dražší, sehnat se však dají i cenově dostupné kousky ve zlaté či stříbrné barvě. Podarujete zlatým nebo stříbrným překvapením své blízké, nebo raději sebe?

Diamanty z laboratoře

Když se řekne zlato a stříbro, pravděpodobně se vám ihned vybaví šperky. V tomto směru můžete být originální a brát ohled na životní prostředí, a to díky lab-grown neboli laboratorním diamantům značky Tiami, které mají třpyt a brilanci stejnou jako přírodní kameny. Oblíbila si je například Meghan Markle, Lady Gaga nebo Beyoncé a do jejich výzkumu investuje peníze i Leonardo DiCaprio.

Nemusíte ale zůstat jen u šperků, ve zlatavých a stříbřitých tónech najdete například i řadu doplňků do domácnosti. Chcete-li památku na celý život, zarámujte si rodinnou fotku do ručně zlacených rámečků značky MARCELA/S, jejichž patina postupně mění vzhled. Pořídit můžete i dekorativní mísy ve zlaté a stříbrné barvě, nebo dokonce nástěnné hodiny či svícny, skleničky nebo foťák.

Svetřík či šaty

Odstíny drahých kovů se nevyhýbají ani módě, či dokonce kosmetice. Podívejte se například po paletách očních stínů laděných do zlaté, zlatých parfémech nebo kosmetických sadách. Zlatými odlesky vás oslní také sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky Foreo UFO, do stříbrna je zase laděný masážní přístroj na obličej Foreo Bear. Obě barvy pak najdete na luxusním vysoušeči vlasů Dyson. A chcete-li nějaký módní kousek, pořiďte slušivý zlatý svetřík nebo stříbřité šaty, které se hodí jak ke stromečku, tak na silvestrovskou party.

Jak zabalit pevný dárek? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnešek patří nejen relaxaci s rodinou, ale také práci na zahrádce. Pokud nemáte zryté záhony a schází vám i další zahradnické práce, tak se do toho pusťte. Večer si udělejte opékání, dejte…