Záběry z natáčení filmu 3Bobule Archiv Bioscop

Záběry z natáčení filmu 3Bobule Archiv Bioscop

Záběry z natáčení filmu 3Bobule Archiv Bioscop
Záběry z natáčení filmu 3Bobule Archiv Bioscop
Záběry z natáčení filmu 3Bobule Archiv Bioscop
Záběry z natáčení filmu 3Bobule Archiv Bioscop
24
Fotogalerie

3Bobule mají první trailer: Jak to sluší těhotné Tereze Voříškové?

Tvůrci dalšího pokračování oblíbené komedie zasvěcené vínu strávili léto na jižní Moravě, kde natáčeli 3Bobule. Premiéra filmu se plánuje na 12. března 2020, nyní se však můžete naladit prvním trailerem k filmu, kde zazní i hlas zesnulého herce Václava Postráneckého.

Jeho hlas bude návštěvníky kin provázet celým filmem, který je věnován právě jemu. Václav Postránecký si totiž mimo jiné zahrál i v předchozích dvou dílech Bobulí. Hlavní postavy komedie se po jedenácti letech od 2Bobulí posunuly, dospěly, mají trochu jiné starosti a také radosti. Diváci se ale opět mohou těšit na Kláru, kterou ztvárnila Tereza Ramba (Voříšková), Honzu alias Kryštofa Hádka i Jirku – Lukáše Langmajera. Podstatnou roli ve filmu opět hraje nádherná krajina kolem Pálavy a probíhající vinobraní.

Přesvědčit některé herce, aby si ve třetím pokračování zahráli, byl nelehký úkol, zejména Tereze Ramba se do dalšího dílu nechtělo. „Na první schůzce jsem byla vyloženě proti. Pak jsem si ale přečetla scénář Matěje Podzimka, který stojí například za Metanolem nebo Duklou61, a vyrazilo mi to dech. Matěj takovou smutnou, melancholickou formou navazuje na jedničku, s úctou a láskou. Myslím, že je to obrovský talent na poli scenáristiky, a tak jsem se nakonec rozhodla to vzít,“ vysvětlila Tereza. „Moje postava už nemá růžové brýle, stará se sama o vinařství a v podstatě i o děti. Ona sama už dítětem není. Myslím, že tématem trojky je dospělost, a za to jsem moc ráda,“ dodala herečka.

Film vznikal v obcích Mikulov, Bulhary, Moravská Nová Ves, Sedlec, Zaječí, Strachotín, Dolní Věstonice, Pavlov nebo Klentnice. Představí se v něm také herci Miroslav Táborský, Braňo Deák, Michal Isteník, Marián Roden, Radim Novák, nově ale také například Lumíra Přichystalová, Tomáš Měcháček, Karel Roden a v dětských rolích diváci uvidí Šimona Klacla, Annu Krejčířovou a Prokopa Zacha.

Třetí pokračování kultovní komedie napsali Matěj Podzimek a Tomáš Vávra, režie se ujal Martin Kopp. Hudbu k filmu skládá Jan P. Muchow. Za komedií z vinařského prostředí stojí opět producent a vinař Tomáš Vican, který kromě filmů Bobule a 2Bobule produkoval také snímek Bajkeři, dvě série seriálu Vinaři, a koprodukoval filmy Lidice a Martin a Venuše.

Podívejte se na teaser k filmu 3Bobule:

Doporučujeme

Články odjinud