4 báječné výhody oddělených ložnic: Nezávislost, hezčí pleť i dobrá imunita

25. 2. 2023
Oddělené ložnice jsou téma, které v mnoho let trvajícím vztahu přijde pravděpodobně dříve či později na přetřes. Možná máte u zavedení tohoto režimu strach z odcizení a dalších negativ, co se ale zamyslet nad pozitivy?

Po narození druhé dcery

Luděk nechrápe, nekřičí ze spaní, není milovníkem alkoholu, česneku či syrové cibule, a dokonce nemá ani žádnou záludnou chorobu – i tak spí on a jeho partnerka Olina odděleně. „Začali jsme takto spát, když se narodila druhá dcera, která měla dlouhé měsíce převrácený režim, je to už skoro dvacet let. Manžel tehdy chodil do práce jako mátoha. A protože v rámci zaměstnání trávil hodně času také za volantem, bylo to docela rizikové.

„Když začaly spát obě dcery ve svém pokojíku a já se vrátila do společné ložnice, zjistili jsme, že nám společné spaní přestalo vyhovovat a doma jsme vše definitivně uspořádali trochu jinak. Já spím v ložnici, kde mám i šicí stroj a police s miniaturkami, které sbírám. Manžel spí v pracovně. Samozřejmě se navštěvujeme, i když nyní o něco méně než před dvaceti lety,“  svěřuje se Olga. Kamarádky, kterým se kdysi Olina svěřila, věštily jejich manželství brzký konec, nyní jí její „zašívárnu“ a jistou míru soukromí naopak závidí.

Zlomené srdce léčila závislostí na seznamkách. Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Ještě dnes je Mars v nepříjemném spojení s Neptunem, tudíž se vyvarujte podepisování klíčových smluv, neobchodujte a neinvestujte. Pokud byste podlehli pofidérním nabídkám, hodně byste…