4 drahé kameny, které přitahují lásku a štěstí. Máte je u sebe?

4 drahé kameny, které přitahují lásku a štěstí. Máte je u sebe?

Víte, jak funguje zákon přitažlivosti? Když něco vyšlete, taky si to přitáhnete. U drahých kamenů to platí také. Když budete obklopeni těmi správnými, přitáhnete si k sobě lidi, které chcete. A kromě toho taky štěstí a dobrou společnost.

Ochrana i pomoc

Drahé kameny se používají tisíce let k léčbě fyzických i emocionálních zranění. Používaly se jako různé amulety a talismany. Lidé ve starověkém Egyptě věřili, že v sobě obsahují regenerující schopnosti, proto s nimi pohřbívali své blízké. Dnes je jejich zastánci používají k očištění těla od negativní energie, k harmonizaci vztahů, ochraně před zlými silami. Které čtyři drahé kameny přitahují lásku a štěstí?

Pokračování 2 / 5

Růženín

Místo kytice růží vám tenhle růžový kámen s největší pravděpodobností přinese do života více lásky a náklonnosti. Růženín je kámen bezpodmínečné lásky a vyzařuje masivní pozitivní energii. Proto vám právě růženín pomůže přilákat lásku do života a porazit jakýkoli smutek ve vašem životě. Tento kámen je obzvláště důležitý pro ženy hledající lásku nebo pro toho, kdo chce zlepšit svůj milostný život.

Pokračování 3 / 5

Rodochrozit

Rodochrozit je u nás méně známý drahokam, ale v Jižní Americe je poměrně běžný. Někdy se mu říká růžový Inka, protože indiáni v Andách věřili, že obsahuje krev předků významných Inků. Je to kámen odpuštění, který přináší do života nezištnou lásku a soucit. Působí blahodárně na srdce a vztahy a přitahuje spřízněné duše. Můžete ho vidět v odstínech růžové, červené, hnědé, žluté a šedé. Kámen taky pomáhá k emoční rovnováze v již existujícím vztahu a vytváří pocity klidu a tepla. Posiluje též přátelství.

Pokračování 4 / 5

Opál

Opál je temný, mnohobarevný kámen, o kterém je známo, že podporuje shovívavost, velkorysost a přátelství. Jakmile tento kámen budete mít, přilákáte k sobě spoustu přátel. Je to taky kámen pokušení, který zesiluje city a uvolňuje zábrany. Může ovšem působit jako jejich stabilizační prvek. Naučí vás také, jak převzít odpovědnost za to, co cítíte právě teď. Říká se, že když budete nosit opál, zajistíte si věrnost, loajalitu a spontánnost.

Pokračování 5 / 5

Tyrkys

Tyrkys je velmi populární drahokam, a to z velmi dobrého důvodu. Kámen zbarvený do barvy mořské pěny je klenotem vztahů a sebepoznání, podporuje meditaci a duchovní stav. Je to víceúčelový kámen, který pomůže také zlepšit milostné vztahy a přátelství. Ovšem nejen to, je to taky kámen, který pomáhá omlazovat kožní buňky, což znamená, že budete vypadat mladistvě, i díky tomu vám pomůže při hledání partnera či k tomu, abyste pro svého muže byla stále přitažlivá.

Doporučujeme

Články odjinud