4 dvojice, které jsou si předurčeny. Tato znamení se nikdy nerozejdou!

21. 5. 2020
4 dvojice, které jsou si předurčeny. Tato znamení se nikdy nerozejdou!
Existují znamení zvěrokruhu, která mají velkou šanci spolu vydržet až do konce života. Přestože všechny vztahy procházejí někdy krizemi, tyhle dvojice to spolu vždycky zvládnou. Je to tím, že jsou pro sebe stvořené a rozumí si navzájem přímo dokonale. Milují se, podporují se, a i když se pohádají, s noblesou se zase usmíří. V úvodu článku pak najdete horoskop lásky pro jednotlivá znamení na rok 2020.

Beran (21. března – 19. dubna) a Ryby (19. února – 20. března)

Ne nadarmo se říká, že protiklady se přitahují, a to platí i v případě těchto znamení. Obě stojí téměř vždy proti sobě, a to v čemkoli. Tohle protichůdné chování je tím, co na druhou stranu do sebe perfektně zapadne, přesně jako puzzle. Romantika kvete díky odlišnostem, z nichž jejich vztah čerpá. Na jedné straně je Beran tvrdý a vášnivý, na druhé straně jsou Ryby komplikované a velmi intuitivní. Obě tato znamení se navzájem podporují. Zatímco Beran zajistí, aby Ryby plnily svoje úkoly včas a byly zodpovědné, Ryby zase se postarají o to, aby se Beran dozvěděl o nové zmrzlině, kterou dostali vedle v obchodu. Jednoduše řečeno, Beran by byl bez Ryby nudný patron a Ryby by zase až moc lítaly v oblacích.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nebuďte na své blízké přísní a útoční. Mají své vlastní názory a nemusí vás poslouchat. Více času věnujte svým dětem, hodně vás potřebují. Poslední dny tíhnou více k partnerovi, protože je…

Nejčtenější články

Doporučujeme