4 dvojice, které jsou si předurčeny. Tato znamení se nikdy nerozejdou!

Existují znamení zvěrokruhu, která mají velkou šanci spolu vydržet až do konce života. Přestože všechny vztahy procházejí někdy krizemi, tyhle dvojice to spolu vždycky zvládnou. Je to tím, že jsou pro sebe stvořené a rozumí si navzájem přímo dokonale. Milují se, podporují se, a i když se pohádají, s noblesou se zase usmíří. V úvodu článku pak najdete horoskop lásky pro jednotlivá znamení na rok 2020.

Beran (21. března – 19. dubna) a Ryby (19. února – 20. března)

Ne nadarmo se říká, že protiklady se přitahují, a to platí i v případě těchto znamení. Obě stojí téměř vždy proti sobě, a to v čemkoli. Tohle protichůdné chování je tím, co na druhou stranu do sebe perfektně zapadne, přesně jako puzzle. Romantika kvete díky odlišnostem, z nichž jejich vztah čerpá. Na jedné straně je Beran tvrdý a vášnivý, na druhé straně jsou Ryby komplikované a velmi intuitivní. Obě tato znamení se navzájem podporují. Zatímco Beran zajistí, aby Ryby plnily svoje úkoly včas a byly zodpovědné, Ryby se zase postarají o to, aby se Beran dozvěděl o nové zmrzlině, kterou dostali vedle v obchodu. Jednoduše řečeno, Beran by byl bez Ryb nudný patron a Ryby by zase až moc lítaly v oblacích.

Pokračování 2 / 4

Lev (23. července – 22. srpna) a Váhy (23. září – 22. října)

Další klasický případ protikladů, ale rozdíl mezi nimi je v tom, jak vidí svůj život. Lvi jsou srdcem vztahu: Jdou vpřed otevřeně a občas bezostyšně. Myslí vždycky svým srdcem a mohou v určitých situacích působit bezohledně. To z nich dělá tak trochu dělo, které dokáže „spravit“ pouze harmonizující Váha. Váhy jsou na rozdíl od Lvů tiché bytosti, které díky své schopnosti dešifrovat emoce mohou působit jako retardér, který zbrzdí Lví přístup k životu. Jejich vztah je nesmírně symbiotický. Váhy jsou občas nerozhodné, neustále přemýšlejí a přemítají nad každým rozhodnutím. Právě v tomto případě může Lev působit jako adrenalinová injekce, která Váhu přinutí k rozhodnutí. Lvi jsou třpytivá slunce, která oslňují zemi, po které chodí, a Váhy je díky své povaze uzemní. Spolu jsou tihle dva téměř perfektní, protože je mimo jiné spojují ty nejzajímavější diskuse.

Pokračování 3 / 4

Panna (23. srpna – 22. září) a Vodnář (20. ledna – 18. února)

Tvoří druh páru, který byste možná nečekali. Témata, o nichž se dokážou bavit, jsou téměř geniální a nikdo jiný se s nimi nechytá. Tyto dvojice mnohdy mírně intelektuálně převyšují ostatní, na což jsou mimochodem velmi hrdé. Navzájem se taky silně chrání a přitom jsou neustále do sebe zamilovaní. Panna pozoruje a všímá si detailů, zatímco Vodnář své myšlenky ohýbá, aby vymyslel něco, co nikdo jiný ještě nevymyslel. Ale to je jediné místo, kde jejich rozdíly končí a začíná jejich podobnost. Nejraději jsou spolu, a i když si o víkendu ostatní užívají někde v baru nebo kdekoli jinde, oni dva se raději přitulí k sobě pod deku a dívají se na filmy, pojídají nachos se sýrovým dipem a jsou nadmíru spokojení. Jejich rozhovory jsou vždy fascinující, protože jim nikdy nedojdou témata.

Pokračování 4 / 4

Blíženci (21. května – 20. června) a Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Tento pár se nikdy nerozejde, protože jsou na rozdíl od ostatních téměř totožní. Oba milují procházky venku, oba milují svou práci, do níž se dokážou zcela ponořit, a oba milují zkoumání nových věcí. Tento vztah je prostě dokonalý. Společně prožívají dobrodružství, cestují a poznávají nová a vzdálená místa, učí se novým dovednostem, které jim oběma pomáhají k růstu. Blíženci a Střelec jsou dvě znamení zvěrokruhu, která mají ráda aktivní životní styl a nesnášejí nudu. Nikdy z nich nebudou stereotypní páry, které chodí do drahých restaurací a užívají si drahá jídla, stokrát raději půjdou na mýtinu uprostřed lesa, kde si rozloží deku a budou si povídat o životě kolem.

Doporučujeme

Články odjinud