4 prvomájová přikázání pro spokojenější život

15. 4. 2018 Reklama
Indiánský lapač snů, rhodiované stříbro
Ve vzduchu je jaro, cítíme to všichni. Jsme veselejší, máme zase chuť do života a zpoza každého rohu mává v nějaké podobě láska. Na téhle vlně je potřeba se svézt. Něco nového zažít, ochutnat, zkrášlit se a také se třeba zamilovat.

Buďte hezká

Na jaře je najednou všechno víc vidět - odrostlý melír, šedivý vlas, kila navíc i ošlapané boty. Nenechte to zajít daleko, budete mít větší radost ze života, když se budete líbit sama sobě. Nová barva na vlasy udělá zázrak. A zkuste si vybrat i tričko v nějaké pro vás neobvyklé barvě, dělá chybu každá, která je přesvědčená, že jedině černá a béžová jsou ty zaručeně elegantní barvy. Pojďte do něčeho veselého, letos jsou módní proužky a puntíky. A také andělské šperky Engelsrufer , dokonalé, nevšední, neokoukané… prostě ideální do nového ročního období.

Splňte si malé tajné přání

Už to neodkládejte. Splňte si své tajné přání. A neříkejte, že žádné nemáte. Někdo touží po poháru s horkými malinami v cukrárně na náměstí, některá z nás ráda prožije den v nákupním centru a jiné sny jsou náročnější a musí se na ně šetřit, ale i na ty jednou dojde. Udělejte alespoň malý krůček směrem k jejich splnění. To, po čem toužíme si máme vizualizovat. To znamená představovat si, jaké to bude, až se přání splní. A kdo chce zajít ještě dál, může si pořídit lapač snů. Indiáni jím chytají pozitivní energii, která pomáhá při realizaci těch nejodvážnějších plánů. Uvidíte, že lapač pomůže i vám.

Klepněte pro větší obrázek

Jděte do přírody

Slunce je tu pro všechny, jeho svit má léčivé účinky a přinejmenším na náladě se okamžitě projeví. Pobyt na slunci působí příznivě na naši psychiku, vždyť terapie světlem je naprosto regulérní metoda léčby depresí. Při procházce v přírodě se navíc vaše tělo okysličí, napne se a zrůžoví pleť v obličeji, kůže začne vyrábět vitamín D a vy se budete cítit skvěle. Všechno kolem kvete a najdete-li jabloň, pod níž bude volno, hned si místo obsaďte, protože přesně tady musíte dostat prvomájovou pusu.

Klepněte pro větší obrázek

To nejdůležitější nakonec: ke všemu přiberte svého muže

A jsme u toho. Jarní radosti nemůžete sdílet sama. Nezapomeňte ke všemu přibrat toho svého. Možná po zimě potřebuje omést pavučiny, ale věřte, i na něho jaro působí. Chce vás mít hezkou a spokojenou a rád pro to něco udělá. Určitě by chtěl vědět, čím by vás potěšil. Můžete mu napovědět.

Celou kolekci andělských šperků Engelsrufer si prohlédněte na webu andělské-zvonky.cz

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Z pohledu nadřízeného neodvádíte dost dobré výkony. V duchu se držíte, ale nejraději byste mu naplivali do obličeje. Začíná se k vám chovat divně, ale však vy mu hned od pondělí ukážete.…

Nejčtenější články

Doporučujeme