4 prvomájová přikázání pro spokojenější život

15. 4. 2018 Komerční článek
Indiánský lapač snů, rhodiované stříbro
Ve vzduchu je jaro, cítíme to všichni. Jsme veselejší, máme zase chuť do života a zpoza každého rohu mává v nějaké podobě láska. Na téhle vlně je potřeba se svézt. Něco nového zažít, ochutnat, zkrášlit se a také se třeba zamilovat.

Buďte hezká

Na jaře je najednou všechno víc vidět - odrostlý melír, šedivý vlas, kila navíc i ošlapané boty. Nenechte to zajít daleko, budete mít větší radost ze života, když se budete líbit sama sobě. Nová barva na vlasy udělá zázrak. A zkuste si vybrat i tričko v nějaké pro vás neobvyklé barvě, dělá chybu každá, která je přesvědčená, že jedině černá a béžová jsou ty zaručeně elegantní barvy. Pojďte do něčeho veselého, letos jsou módní proužky a puntíky. A také andělské šperky Engelsrufer , dokonalé, nevšední, neokoukané… prostě ideální do nového ročního období.

Splňte si malé tajné přání

Už to neodkládejte. Splňte si své tajné přání. A neříkejte, že žádné nemáte. Někdo touží po poháru s horkými malinami v cukrárně na náměstí, některá z nás ráda prožije den v nákupním centru a jiné sny jsou náročnější a musí se na ně šetřit, ale i na ty jednou dojde. Udělejte alespoň malý krůček směrem k jejich splnění. To, po čem toužíme si máme vizualizovat. To znamená představovat si, jaké to bude, až se přání splní. A kdo chce zajít ještě dál, může si pořídit lapač snů. Indiáni jím chytají pozitivní energii, která pomáhá při realizaci těch nejodvážnějších plánů. Uvidíte, že lapač pomůže i vám.

Klepněte pro větší obrázek

Jděte do přírody

Slunce je tu pro všechny, jeho svit má léčivé účinky a přinejmenším na náladě se okamžitě projeví. Pobyt na slunci působí příznivě na naši psychiku, vždyť terapie světlem je naprosto regulérní metoda léčby depresí. Při procházce v přírodě se navíc vaše tělo okysličí, napne se a zrůžoví pleť v obličeji, kůže začne vyrábět vitamín D a vy se budete cítit skvěle. Všechno kolem kvete a najdete-li jabloň, pod níž bude volno, hned si místo obsaďte, protože přesně tady musíte dostat prvomájovou pusu.

Klepněte pro větší obrázek

To nejdůležitější nakonec: ke všemu přiberte svého muže

A jsme u toho. Jarní radosti nemůžete sdílet sama. Nezapomeňte ke všemu přibrat toho svého. Možná po zimě potřebuje omést pavučiny, ale věřte, i na něho jaro působí. Chce vás mít hezkou a spokojenou a rád pro to něco udělá. Určitě by chtěl vědět, čím by vás potěšil. Můžete mu napovědět.

Celou kolekci andělských šperků Engelsrufer si prohlédněte na webu andělské-zvonky.cz

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Věnujete co nejvíce času svým koníčkům. Luna podporuje vliv Marsu na vaše znamení, takže jste akčnější než jindy. Čekají vás dneska úžasné věci. Rozhodně neusněte na vavřínech, máte…

Nejčtenější články