4 zaručené způsoby, jak odstranit tuk z problematických partií

28. 11. 2017 Reklama
Taky byste chtěli mít dokonalé tělo, ale chybí vám motivace a pevná vůle? Nebo hubnete, ale bohužel všude jinde, než potřebujete? Pomoci vám mohou některé výkony a procedury estetické medicíny. Nejenže vás zbaví faldíků, ale dodají i potřebné sebevědomí a chuť s formováním postavy pokračovat.

BodyTite je 2x účinnější než běžná liposukce

Liposukce je zatím nejefektivnější metoda ke snížení podkožní tukové vrstvy. Odsává tuk z oblastí, kde dochází k jeho nadměrnému ukládání. Vyžaduje však celkovou anestezii a zůstávají po ní malé jizvičky. Radiofrekvenční liposukce BodyTite řeší kromě odsátí tuku i povolenou kůži nad ošetřovanou oblastí. Speciální nástavec vyzařuje do kůže radiofrekvenční energii, která stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu v kůži. Tím pleť krásně zpevní a vypne. Navíc výrazně urychlí pooperační hojení a pomáhá s odstraněním celulitidy.

NeckTite odstraní dvojitou bradu a vypne kůži

Liposukce BodyTite má speciální nástavec NeckTite na odstranění tuku a povolené kůže v oblasti podbradku. Pomocí radiofrekvenční energie dojde k likvidaci přebytečného tuku a zároveň k obnově kolagenových a elastinových buněk, takže pokožka je krásně vypnutá. U pacientů s dostatečně pevnou kůži lze k odstranění tuku z podbradku využít konturovacího přípravku Belkyra, který po injekční aplikaci ničí tukové buňky v podkoží. Nové buňky se již netvoří, tuk se nemá kde usazovat a kůže se sama přizpůsobí novému menšímu objemu. Pro maximální komfort pacienta se obě ošetření provádí v lokální anestezii.

Klepněte pro větší obrázek

Mrazem proti tukovým polštářkům

Kryolipolýza CoolTech ničí tukové buňky pomocí mrazu. Využívá k tomu maximální možné podchlazení -8° C, proto jej může obsluhovat pouze lékař. Hlavice přístroje nasaje tukový polštář a postupně jej zmrazí. Tukové buňky jsou pak lymfatickým systémem postupně vyplavovány z těla ven. Jedná se o zcela přirozený proces, který nezatěžuje lidský organismus. Ošetření se provádí v lokální anestezii a nezůstávají po něm jizvičky. Klinické studie prokázaly úbytek tuku až o 80 % během 4 měsíců.

Moderní bodyformingové metody jsou účinnější než kdy před tím

Zbavit se nadbytečných kilogramů a dorýsovat tělo vám kromě cvičení a zdravého jídelníčku pomohou tělové programy. Stačí si jen vybrat ten pravý právě pro vás. Jedná se o příjemné relaxační procedury určené k zeštíhlení a zpevnění těla, které lze doplnit o bodyformingové přístroje LPG a Velashape. Přístrojová ošetření podporují metabolizmus a urychlují lymfatický oběh, a tím dochází k rychlejšímu odstranění tuku a maximalizaci výsledku.

GALERIE:

Fotografie před a po liposukci BodyTite a NeckTite

Klepněte pro větší obrázek

Fotografie před a po ošetření CoolTech

Klepněte pro větší obrázek

Fotografie před a po lipolýze Belkyra

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Nadřízený vás absolutně nešetří, dokonce vám plánuje další práci. Milí Kozorozi, rozhodně si neberte povinnosti nad rámec svých možností. Šéf nemá rozum, tak ho musíte mít vy. Tak náročné…

Nejčtenější články

Doporučujeme