40 kardiganů, které si všechny budete chtít koupit! Budou vám slušet a zahřejí!

15. 1. 2020
Trpíte v zimních měsících neustálým chladem a marně vyhlížíte jaro? Bohužel si ještě chvíli počkáte. Abyste se však aspoň trochu zahřála, pořiďte si do svého šatníku slušivý kardigan. Zahřeje vás a navíc se pod ním schovají nedostatky postavy!

Kožený pásek dodá šmrnc

Nepodařilo se vám ještě shodit kila, která jste nabrala během vánočního debužírování? Nevěšte hlavu, protože módní kardigany jsou přesně to, co vás zachrání. Jejich volný střih totiž ledacos zakryje a obléct je můžete jak k džínám, tak k legínám či oblíbeným maxi sukním.

Hodně oblíbená je momentálně barva velbloudí srsti, nosí se ale také vínová, tmavě zelená či hořčicová nebo bílá. Ať už zvolíte úplet nebo pleteninu s vystouplým vzorem, případně kombinaci s velkými knoflíky, buďte si jistá, že zima vám nebude. A chcete-li svému outfitu dodat šmrnc přehlídkových mol, přepásejte kardigan koženým páskem!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Příliv energie je znatelný, proto ho maximálně využijete. Zaměříte se na pracovní výkonnost, která je každým dnem lepší. V lásce máte štěstí na sympatické protějšky, ale vaše srdce patří…